Častější nachlazení

Odpovědět
katalyzator
Stálice fóra

Re: Častější nachlazení

Příspěvek od katalyzator » 21 led 2013 01:18

Václav píše: Jen je zarážející dovětek Dcera marodí proto, ýe si ji bere otec na návštěvy.
Kdo že tohle napsal? Doktorka?
...

ananha
Stálice fóra

Příspěvek od ananha » 21 led 2013 08:44

A ještě mám takový dotaz.Pokud jsou děti dvě.Jedno je nemocné,druhé zdravé.Odmítli byste kontakt s tím zdravým?Že by to byla třeba zbytečná cesta?Protože otec,pokud je ten starší nemocný,mladšího si nevezme.Ale pokud je nemocný mladší,staršího si vezme.A pak mne osočuje,že bráním kontaktu.A vyžaduje adekvátní náhradní termíny......Že s dětmi nemohl být.....

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 21 led 2013 10:22

pro katalyzítor
Bohuřel je to vyjádření dětské lékařky na dotaz ospod o zdravotnim stavu dcery

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 21 led 2013 10:26

vzal bych si obě děti nedělal bych rozdílu.
a náhradní dobu požaduji proto že vím .že nemoc je jen účelová akce matky

ananha
Stálice fóra

Příspěvek od ananha » 21 led 2013 11:27

Teď to vezmu jinak Václave.Třeba ve vašem příápadě je to účelové.Ale v mém případě nikoli.Když dítko má poměrně vysoké teploty.Otec se i informoval u ošetřující lékařky.Dítě chodí do školy,kde bych si nedovolila,aby zbytečně zameškal vyučování.Zůstává doma,jen,když je to nezbytné.Otec prostě rozhodnul,že si nepřijede ani pro jedno.Pro jistotu.
Jenže on si pro ně nebyl už od vánočních prázdnin.Protože má pořád nějaké důvody.Taky ten,že by musely cestovat,a za týden zase a finanční atd....Vánoce-to byl posledn termín,kdy si pro ně byl.Takže to berte i zdruhé stránky.Ne všichni otcové jsou stejní a ne všechny matky jsou stejné.A navíc do telefonu dokáže na děti i "štěkat"(řvát) a být nepřijemný.To,že něco řekne,bere tak,že se "dohodnul".Prostě někdy je dohoda taková,že"já něco chci,řeknu a tak to bude"Neuzná kompromis.Ani neočekává,že někdo se pustí do diskuze a chce k tomu říct svůj názor.A hlavně někteří otcové ani nepřipustí,že mohli udělat chybu právě oni a zavdat příčinu k rozchodu.Já se tolikrát snažila to trochu slepit.I když jsem si užila s tím člověkem své.....Pořád jsem doufala,že se změní.Až se najednou oženil....:(.No,smůla.A teď se živí na tm,že jeho nová žena má stejné přijmení,jako děti a mohli by žít jako spořádaná rodina.Já mám přijmení jiné (dívčí)než děti.A to proto,že otec tenkrát rozhodl,že se budou jmenovat po něm a nesnesla se žádná námitka.Protože by údajně nepřispíval na výživu a neuznal by je za své.....A vzít si mne nechtěl,protože se nechtěl ženit.Ani starší dítko nesmí před ním ani naznačit svůj vlastní názor.Pokud jsou nemocní,obvolává lékaře,jestli jsem vůbec já schopná se o děti postarat!Neustále mne snižuje.Snáším to do jisté míry.Děti tím neočkuju.Ony si udělají svůj vlastní názor samy.A věřte nebo ne,starší dokáže tátovi i seknout s telefonem!Hlavně když se ho na něco zeptá a otec mu není schopen odpovědět,nebo se odpovědi vyhýbá.Já své děti občas seřvu,ale abych měla u nich zle,to ne.Vědí,že za mnou můžou přijít s čímkoliv.Ovšem,jak mi občas říkají,za otcem nikdy.Protože si prý jen prosazuje svou.Tak,pánové,trochu se taky zamyslete nad sebou.A ujasněte si,co vlastně chcete.

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 21 led 2013 13:12

Vážená paní
asi to nemáte jednoduché ale dcerka nese moje jméno na přání matky.A byla to matka kdo nechtěl manželství. Pouze jednoho dne jsem přišel domů a nenašel nikoho. Jen sms zprávu o tom že je nemám hledat a nikdy je nenajdu .Teprve až soud je našel.
A od té doby jen problém za problémem. Avi po třech letech jsem se nedobral k tomu proč tato situace nastala? Vařil jsem pral nakupoval a vedl domácnost.Jediné co jsem nezvládl bylo kojení.A to ,že jsem se staral asi byla chyba a potom nechtěl jsem poslouchat babičku.
Nikdy jsem před dcerkou nemluvil špatně o matce a jediné co se mě dostává jsou soudní žaloby na omezení styku s dcerou.
A to ,že chci se podílet na výchově dcerky a vidět ji vyrůstat je asi něco co chci nad rámec zákona a možností .
A jestli si matky myslí ,že budeme jako tátové jen za chodící peněženky a jednou za 14 dní víkendoví tátové tak jue něco hodně schnilého ve státě a v myšlení některých matek.
Vám osobně přeji aby jste našli společnou řeč je to v zájmu dětí.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 21 led 2013 13:55

Václav píše:pro katalyzítor
Bohuřel je to vyjádření dětské lékařky na dotaz ospod o zdravotnim stavu dcery
No a není to spíš vyjádření ve Tvůj prospěch?
...

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 21 led 2013 14:34

tak to si nemyslím.Jestli jako důvod onemocnění je uvedeno .
Nemocná je proto ,že si otec pro dceru jezdí. Nevidím ani jedno slovo v můj prospěch

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 21 led 2013 15:32

To tím asi myslí, že je daleké dojíždění a dítě to zatěžuje? Nebo jak to myslí?
...

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 21 led 2013 17:40

jednoduchá odpověd.
tím,že se stýkám a chci i nadále se stýkat tak tím zapřičiňuji nemoc dcerky.Nic jednoduššího na tom není. Záměrně vyvolaný problém lékařkou,která je kamarádkou matky. Prostě klasika

Odpovědět