Častější nachlazení

Odpovědět
katalyzator
Stálice fóra

Re: Častější nachlazení

Příspěvek od katalyzator » 21 led 2013 19:56

A z čeho soudíš na tento výklad? Nevadí jí spíš to dojíždění?
...

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 21 led 2013 23:51

snad umím číst. Matka se odstěhovala 150km a dceři dojíždění nevadí a matka je ta ,která vyvolala tuto situaci,

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 22 led 2013 11:50

No mně přišlo, že doktorka píše, že jí dojíždění vadí. Na to bych se asi zaměřil.
...

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 22 led 2013 13:12

ne doktorce vadí už ta skutečnost,že se chci s dcerkou stýkat

ananha
Stálice fóra

Příspěvek od ananha » 22 led 2013 15:16

Podívejte se,vy otcové někdy nevíte,co chcete.Teď osočujete doktorku,předtím matku dítěte.Dokonce v jiné diskuzi jeden otec nazval právničku matky feministkou......Nejprve byste měl navštěvovat psychologa,abyste ze sebe dostal všechen hněv.A aby vás usměrnil.To samé matka.Té by to taky neškodilo.Aby vám do duší vnesli něco pozitivního.Já na to všechno přišla až po delší době.Ne že bych měla dlouhé vedení,ale až když se děti začly osamostatňovat a začli mít svůj názor na situaci.Zvlášť to starší.Je ve třetí třídě.A i teď,když se snažím vyjít otci vstříc-za dobrotu na žebrotu.Podám malíček a sblajzne mi celou ruku.....Pořád není spokojen.Ať se snažím jak chci.A to bude všech chlapů podobné.Mezi matkou a malým dítětem existuje taková ta neviditelná pupeční š'nůra,jak se říká.Pro matku je těžké dát dítě z ruky a nebýt s ním.Když jsou obě na sebe zvyklé.Chce to čas.A trpělivost.Taky na to přijde.Ale něco lámat přez koleno...........?

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 22 led 2013 15:49

ananha píše:A to bude všech chlapů podobné.Mezi matkou a malým dítětem existuje taková ta neviditelná pupeční š'nůra,jak se říká.Pro matku je těžké dát dítě z ruky a nebýt s ním.Když jsou obě na sebe zvyklé.Chce to čas.A trpělivost.Taky na to přijde.Ale něco lámat přez koleno...........?
O tom hněvu to máte pravdu. O tom, že je to u všech chlapů stejné, v tom pravdu nemáte.
Ale o tom diskutovat nechci, napad napdala mne spíš otázka: v čem vidíte úlohu otce?
Díky za odpověď.
...

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 22 led 2013 16:28

pro amantha
když budou děti se mnou tak budete zase psát,že jsou fixováni na otce.Ano chce to klid ale vážená paní kdyř po roce mediace i promovaný psycholog prohlásí,že vše vzdává proto ,že matka se nechce programově domluvit tak snad budete vědět jak na domluvu s matkou? A potom co pro vás otec dětí znamená a jaká je podle vás jeho úloha v životě dětí??? Doufám,že se otec ve vašich představách nesmrsknul do funkce chodící pěněženky? Kde se ve vás bere to přesvědšení,že jedině matka může vychovávat dítě???????????To asi máte strach ,aby se dětem u táty melíbylo víc než u vás???? Podle vyprávění dcerky ji matka akorát pustí TV a nebo DVD s pohádkou a to je vše .6ádná jiní činnost jako malování, čtení pohádek, a nebo pečení výnošních cukrátek se nekoná a tak se nedivte ,že dítě se potřebuje bavit také jinak než sledováním TV. A potom ten velice ošklivej výraz PŮJČUJI MU DĚTI copak je dítě věc a nebo hračka?

ananha
Stálice fóra

Příspěvek od ananha » 24 led 2013 18:43

Já děti otci nepůjčuji,ale jezdí si pro ně,aby je měl chvíli u sebe.
Co se týká mediace-já ji taky nepodstoupila.Protože mi to přijde jako zasahování do osobnosti a soukromí.Ale navštěvuji občas psycholožku v rodinné poradně,se kterou si povídám o všem.A tím,jak si povídá se mnou mi pomáhá ledacos pochopit.Otce jako "chodící peněženku "nepovažuji.Protože zase tolik nedává.I když si myslí,že ano.Dostávám 3500 kč na dvě školní děti.A pokud se některé dostane nedejbože do nemocnice(jako teď a na dlouho),tak dokáže odmítnout mi ppomoct za dítě zaplatit nemocniční poplatky.A ty nejsou zanedbatelné a měli bysme se na nich podílet oba.A čas na návštěvu toho dítěte v nemocnici čas nemá a stejně je to mimo trasu,kterou jede s tím druhým dítětem od nás k sobě domů.....
Otec by měl především držet rodinu.Nedávat záminky k rozpadu.Totéž i naopak.Na děti má právo.Ale pokud se choval v minulosti jako ...........,tak nevím,jestli matka může mít tu pravou důvěru.Opak je třeba-kdy otec dělal doma děvečku pro všechno a ze sebe troubu a ženská měla tím pádem příliš volnosti.:-)

ananha
Stálice fóra

Příspěvek od ananha » 24 led 2013 18:51

A kde se ve mne bere přesvědčení,že jenom matka může vychovávat dítě?Tohle bude pro vás asi dost divné.Normálně jsem zastáncem klasické rodiny.Matka doma s dětmi,otec vydělává.Tak to tu bylo odjakživa.Muž lovil,žena udržovala teplo rodinného krbu.A samozřejmě se starala o děti-nic proti přírodě.....Moje babička i matka žili ve svých manželstvích spokojeně,protože doržovali zásady normální rodiny.Otec i děda vydělávali.Babička byla ženou v domácnosti.Máma s náma byla doma pokud jsme byly nemocné.jinak chodila do práce.Otec taky.Měl na nás čas o víkendech,které si s náma užíval.A jak říkal,byl rád,že nás mohl mamince "vrátit"... :lol: pŘEZ TÝDEN JEZDIL DOMŮ AŽ K VEČERU.tAKŽE MOC ČASU NEMĚL.

Václav
Stálice fóra

Příspěvek od Václav » 24 led 2013 21:12

Vážená také si jezdím pro dceru. Co je to chvíle? Jak dlouho má trvat? Osobně si myslím,že dítě má právo na oba rodiče a to stejnou měrou.Skusila jste si spočítat jaké náklady má otec navíc když chce vidět své děti?Ohledně té mediace tu si vyžádala matka a jen proto,že jednou za týden jsem musel najet 300km navíc a stejně byl výsledek roven nule matce šlo jen o jedno co nejvíce mě znepříjemnit život. Je to to samé jako návštěva psycholožky, a to není zasahování do práv mě jakožto tátovi? Nebo vy jste ta,která tátovi přispívá na cestu ,aby mohl vidět děti? A výživné určil soud a nebo jste se dohodli? Nevím a ani vám nechci sahat do svědomí,ale kdo opustil rodinu a ,že zrovna tak daleko od otce? Ano otec byl živytel rodiny a chodil na lov ,ale to bylo v době prehistorické a dneska máme 21 století a jsme o kus dál. A nebo by vám vy
hovovalo,že otec přinese kýtu z mamuta a budete ji píct na ohni v jeskyni? Asi by vám to bylo hodně proti. Jinak žili naši dědové a naši rodiče ,ale to byli jiné socialní podmínky a jiná výchova v rodině .
Jinak mám osobně dojem,že vlastně ani nevíte co chcete a nějak cítím,že máte v sobě pocit ukřivděnosti,ale jestli se pletu tak se omlouvám.

Odpovědět