Recepty na cukroví

Re: Recepty na cukroví

Příspěvekod Han » 05 lis 2012 14:04

Kokosky s medem

Suroviny
Připravte si laskavě 3 bílky, 150 g medu (nejlépe lesního), 250 g cukru, 100 g kokosové moučky a 100 g strouhanky.

Postup přípravy
Nejprve bílky, med a cukr šleháme nad párou ve vodní lázni. Až je směs hodně hustá, odstavíme ji a postupně do ní zamícháme kokosovou moučku a strouhanku. Strouhanky jen tolik, aby se ze směsi daly na vymazaném plechu tvořit malé kopečky. Pečeme zvolna v troubě jen mírně vyhřáté.
Tohle cukrovíčko musíme nechat uležet.

Doba přípravy
cca 43 minut + odležení
Han
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 05 lis 2012 21:39

Střídavka píše:E-mailový vzkaz od klidné babičky holmn:

Nabouchejte si tu Vaši úžasnou "Střídavku" i s celou diskuzí někam.
Stejně Vám tam nikdo nediskutuje. Není problém se dnes napojit na vifi u kdejaké benzínové pumpy. Ale zase tak úžasný Váš web není. Stačila mi ta doba co jsem tam byla, než jste mě odříznul a zjistila jsem,že kdybych tam nedala příspěvek já.... a to ať byl jakýkoliv, tak někdo alespoň diskutoval. Teď tam budete diskutovat sám se sebou. Marie Vám to moc nezachrání.
Vytvoříme si vlastní web a budeme tam alespoň informovat jaké to je na "střídavce" Pošlu vám odkaz a rozhodně vás neodříznu :-) A žádná skupina nejsem. Jsem skutečně babička tří vnoučat a vše co jsem psala o mém životě byla pravda. Ale v klidu Vy asi nic řešit neumíte tak jako já a proto vaší manželce přejí pevné nervy.

A já se vám divím...tahle dáma je poučná a vy si zbytečně ubíráte plyn v diskusích. Jasně, je to váš web a vaše právo. Jen je použité poněkud hloupoučce - takové "Já Kazisvět šestý, z boží vůle král, jsem rozhodl...". Ale jak píši, je to vaše právo. Přeji neklidné, poučné diskuse.
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Marie » 05 lis 2012 21:41

Han píše:Kokosky s medem

Suroviny
Připravte si laskavě 3 bílky, 150 g medu (nejlépe lesního), 250 g cukru, 100 g kokosové moučky a 100 g strouhanky.

Postup přípravy
Nejprve bílky, med a cukr šleháme nad párou ve vodní lázni. Až je směs hodně hustá, odstavíme ji a postupně do ní zamícháme kokosovou moučku a strouhanku. Strouhanky jen tolik, aby se ze směsi daly na vymazaném plechu tvořit malé kopečky. Pečeme zvolna v troubě jen mírně vyhřáté.
Tohle cukrovíčko musíme nechat uležet.

Doba přípravy
cca 43 minut + odležení

mně se z nich vždycky udělají placky :-(
Matka a macecha.
Marie
Stálice fóra

Příspěvekod Václav » 14 lis 2012 19:56

Střídavka píše:E-mailový vzkaz od klidné babičky holmn:

Nabouchejte si tu Vaši úžasnou "Střídavku" i s celou diskuzí někam.
Stejně Vám tam nikdo nediskutuje. Není problém se dnes napojit na vifi u kdejaké benzínové pumpy. Ale zase tak úžasný Váš web není. Stačila mi ta doba co jsem tam byla, než jste mě odříznul a zjistila jsem,že kdybych tam nedala příspěvek já.... a to ať byl jakýkoliv, tak někdo alespoň diskutoval. Teď tam budete diskutovat sám se sebou. Marie Vám to moc nezachrání.
Vytvoříme si vlastní web a budeme tam alespoň informovat jaké to je na "střídavce" Pošlu vám odkaz a rozhodně vás neodříznu :-) A žádná skupina nejsem. Jsem skutečně babička tří vnoučat a vše co jsem psala o mém životě byla pravda. Ale v klidu Vy asi nic řešit neumíte tak jako já a proto vaší manželce přejí pevné nervy.

Babičko nabouchejte se tam sama hodně úspěchu
Václav
Stálice fóra

Příspěvekod Irrataki » 21 lis 2012 02:31

Han píše:Kokosky s medem

Díky, zkusím, dám vědět jak chutnaly :)
Irrataki
Uživatel(ka) fóra

Předchozí

Zpět na Starost o děti a o domácnost