Duševní obtíže

Odpovědět
chlap
Stálice fóra
Příspěvky: 123
Registrován: 09 lis 2011 19:58

Duševní obtíže

Příspěvek od chlap »

Duševní obtíže trápí 14 procent českých dětí, experti chybí

Málokdo by to řekl, ale duševními obtížemi v České republice trpí 13 až 14 procent chlapců a děvčat. Podle vedoucího subkatedry dětské a dorostové psychiatrie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví Iva Paclta to je velmi „střízlivý odhad“.

http://www.novinky.cz/zena/deti/250235- ... tni-clanky
JTR
Stálice fóra
Příspěvky: 209
Registrován: 11 lis 2011 20:53

Re: Duševní obtíže

Příspěvek od JTR »

Hodně tady připomínáme film SEXMISE. Bohužel realita nám dává za pravdu. Pomatenost odkazovaných zpráv je stále častější. Není to první zpráva, kdy malý chlapeček nechce být chlapeček a chce si uříznout přirození. Pitomost na první pohled. Tak malé dítě nemá problém se svojí tělesnou schránkou. Už vůbec v tak nízkém věku se sebepoškozováním. Dokonce si může hrát i s panenkami. Ale pomatené psycholožky nenávidící muže jako takové dokonce napíší že dívenka je "uvězněná" v mužském těle.
Hrůza mě jímá.
Budou zakrátko opravdu jen ženy a narodící se muž bude považováno za nežádoucí anomálii, kterou je třeba opravit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.novinky.cz/koktejl/259637-di ... l?ref=boxE
Nemesis
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 37
Registrován: 05 srp 2016 18:02

Re: Duševní obtíže

Příspěvek od Nemesis »

Moje mladší dcera se poškozovala v roce a půl, ve třech letech přišla s tím, že chce být kluk. Na podzim se to trochu uklidnilo, co chce nyní, nevím.
Myslíte, že by to mohlo být tím, že vyrůstá u otce, byla svědkem násilí vůči mě a je proti mně poštvávána? Nebo je taková od přírody? Starší dcera je "typická holka".
Matka dvou dcer (* 2009 a 2011), od roku 2011 násilně oddělena od dětí a bojující za maximální možný kontakt
Odpovědět