Stránka 1 z 1

Duševní obtíže

Napsal: 17 lis 2011 18:12
od chlap
Duševní obtíže trápí 14 procent českých dětí, experti chybí

Málokdo by to řekl, ale duševními obtížemi v České republice trpí 13 až 14 procent chlapců a děvčat. Podle vedoucího subkatedry dětské a dorostové psychiatrie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví Iva Paclta to je velmi „střízlivý odhad“.

http://www.novinky.cz/zena/deti/250235- ... tni-clanky

Re: Duševní obtíže

Napsal: 21 úno 2012 09:57
od JTR
Hodně tady připomínáme film SEXMISE. Bohužel realita nám dává za pravdu. Pomatenost odkazovaných zpráv je stále častější. Není to první zpráva, kdy malý chlapeček nechce být chlapeček a chce si uříznout přirození. Pitomost na první pohled. Tak malé dítě nemá problém se svojí tělesnou schránkou. Už vůbec v tak nízkém věku se sebepoškozováním. Dokonce si může hrát i s panenkami. Ale pomatené psycholožky nenávidící muže jako takové dokonce napíší že dívenka je "uvězněná" v mužském těle.
Hrůza mě jímá.
Budou zakrátko opravdu jen ženy a narodící se muž bude považováno za nežádoucí anomálii, kterou je třeba opravit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.novinky.cz/koktejl/259637-di ... l?ref=boxE

Re: Duševní obtíže

Napsal: 06 srp 2016 00:08
od Nemesis
Moje mladší dcera se poškozovala v roce a půl, ve třech letech přišla s tím, že chce být kluk. Na podzim se to trochu uklidnilo, co chce nyní, nevím.
Myslíte, že by to mohlo být tím, že vyrůstá u otce, byla svědkem násilí vůči mě a je proti mně poštvávána? Nebo je taková od přírody? Starší dcera je "typická holka".