Dvě sady učebnic pro střídavkáře

Dvě sady učebnic pro střídavkáře

Příspěvekod omve » 01 říj 2014 14:14

Po 8 letech střídavkového převážení učebnic mezi domácnostmi otce a matky jsme letos zjistili, že školy pro střídavkové děti poskytují na vyžádání dvojí sadu učebnic - možná to víte, ale pro mě to byla novinka, která zpříjemní život mých dětí ;)
2 kluci ve střídavce od roku 2005 (tehdy proti vůli matky) omve@centrum.cz
omve
Stálice fóra

Re: Dvě sady učebnic pro střídavkáře

Příspěvekod tulen2 » 01 říj 2014 15:52

Jojo, dokonce i pro nestridavkare. Pokud ucebnice navic maji, nebyva problem se domluvit. Zprijemnuje to zivot i mym detem i me. Neberte to ale prosim jako nejaky standard, na ktery mate narok.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod ananha » 08 říj 2014 20:14

A co když by dítě muselo navštěvovat dvě různé školy(při velké vzdálenosti rodičů)?A ještě když na každé škole budou jiné učebnice?A jiný systém učení?
ananha
Stálice fóra

Příspěvekod tulen2 » 08 říj 2014 22:33

Osobne si myslim, ze by se rodice navstevovani dvou skol s kratkymi interval stridani (po tydnu) meli snazit co nejvic vyhnout blizkostiii sveho bydliste. Pokud jeden z rodicu bydliste zmeni na vzdalene svevolne, bez souhlasu druheho, melo by dite chodit do skoly pouze v miste puvodniho bydliste a stridani nastavit nesymetricky, nebo to resit delsimi intervaly stridani (nekolik mesicu). Ale nevim jestli byl dotaz na tohle :-)

Jestli ne, ano, i pri velke vzdalenosti lze mit nekolik sad ucebnic.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod nelínna » 24 úno 2015 21:38

hele tak tohle je novinka i pro mě.
nelínna
Nováček fóra

Příspěvekod ananha » 01 bře 2015 09:48

Tak já už se odstěhovala od bývalého dávno.Dítěti je dvanáct a druhému devět.Oba měli psanou adresu trv.bydliště,co já.Otec nikdy nepřistoupil na to,abych si dala trvalé bydliště u něj.Že by se mne pak prý nezbavil....Ale to je vedlejší.Teď jsme opět zjistili,že ani kdyby měli děti dvě sady učebnic,pro kažou školu jsou jiné.Otec je má u sebe vždy jednou za čtrnáct dní od čtvrtka.A "Najednou" zjistil,že u nich ve škole mají i jiný styl výuky.Jeho druhá partnerka je totiž učitelka na prvním stupni.Takže ta to zaregistrovala dříve než on.Ani nechtěji dělat s dětma úkoly,když je má u sebe.Že si nebude kazit víkendy....Takže děti dělají úkoly až v neděli večer po návratu od otce.Na pátek jim úlohy nezajišťuje,takže dětem ten jeden den výuky chybí.Tak,tak,že jim napíše omluvenku,že chyběly a proč.
ananha
Stálice fóra

Zpět na Starost o děti a o domácnost