hra na hudební nástroj

Re: hra na hudební nástroj

Příspěvekod marinamarina » 26 led 2016 16:44

no právě, je to uplně boží, taky vřele doporučuji ke koupi. Je s tím opravdová sranda :D takže hurá do toho ;) nebo teda aspoň nám doma to vyhovuje, takže na inspiraci je to fakt ideální :D
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod alkalalka » 29 led 2016 19:20

už jsem se koukala :D a taky jsem si ji i zaklikla, tak snad dojde domů v pořádku a bude se líbit nejenom mně :D díky moc za tip, v životě by mě nenapadlo že někdy koupím něco takového :D
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod marinamarina » 31 led 2016 12:46

to mě taky ne :D až tak prostě z ničeho nic to přišlo, ale to se mi tak někdy stává :D tak to má být to co přijde z ničeho nic je pak ze všeho nejlepší :D :D
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod marinamarina » 21 úno 2016 00:26

to mě taky ne :D až tak prostě z ničeho nic to přišlo, ale to se mi tak někdy stává :D tak to má být to co přijde z ničeho nic je pak ze všeho nejlepší :D :D
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod alkalalka » 21 úno 2016 21:15

no však jo ;) já jsem teď našla super bubnovací nástroje, nebo jak bych to nazvala. Hned jak to najdu tak ti to sem hodí protože to je úlet, myšleno v dobrém slova smyslu…
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod marinamarina » 22 úno 2016 15:56

jaké bubnovací nástroje? :O to jsem zvědavá co to bude za nástroje :D když jsou to speciální bubny nebo jak říkáš. Ale myslím že to sou nějaké africké bubínky nebo tak něco ne? Co by to mohlo být jiného mě nenapadá, ale tak asi víš, tak šup sem s tím, jsem velká zvědavka co to zase bude :D :D haloooo, tak co? :D
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod alkalalka » 23 úno 2016 15:55

nejsou to africké bubny ani žádné jiné bubny, jsou to boomwhackers, takové plastové trubky, které vydávají zvuk podle toho jak jsou dlouhé :D je to super, je s tím sranda a dokonce to děti moc baví s tím mlátit do rytmu :d zadej si to třeba do youtubka nebo na netu a uvidíš co ti to hodí :D je to fakt mazec, sama sem netušila že něco takového vůbec existuje :D
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod marinamarina » 25 úno 2016 13:44

zadala jsem to a jsem mile překvapená, vůbec nemám páru že se něco takového vyrábí a je to bomba, tak uvažuji že je koupím, ale ještě to nechám proletět hlavou :D ale jsem na devadesát devět procent přesvědčená, že do toho pudu :D ale nevím teda jaký je rozdíl mezi těma sadama :O
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod alkalalka » 17 bře 2016 13:26

a šla jsi teda do toho? Koupila si je nebo vůbec ještě ses k tomu nedostala? Být tebou tak to udělám co nejrychleji, protože s tím je fakt řachanda :D a to prostě je k životu dost potřeba :D protože kdyby né, tak je celý svět nějaký smutný, tak hurá do toho a nebo to teda už máš? :D já jsem s tím naprosto spokojená…
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod marinamarina » 21 bře 2016 16:40

to je pravda :D tak to teda koupím, protože to ještě nemám, ale to už je jen otáza chvilky to zakliknout a zaplatit a jak to dovezou tak ti pak hned napíšu jaká je spokojenost :D ale určo bude
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

PředchozíDalší

Zpět na Výchova dětí a jak na ni