hra na hudební nástroj

hra na hudební nástroj

Příspěvekod alkalalka » 30 pro 2014 00:15

Zdravím vás tady, můj syn má deset let a docela se baví s ne moc dobrou partou kamarádů... Tak mě to nedalo a ptala jsem se ho a domluvila se s ním, že by mohl svůj volný čas věnovat i něčemu jinému a napadlo ho že by chtěl hrát na hudební nástroj... A vás se chci zeptat co si o tom myslíte a popřípadě jestli by jste mi mohli doporučit jak se takový nástroj vybírá a tak... děkuji
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod JJL » 30 pro 2014 13:18

.
Naposledy upravil JJL dne 26 srp 2015 18:20, celkově upraveno 1
JJL
Stálice fóra

Re: hra na hudební nástroj

Příspěvekod krhak » 30 pro 2014 15:07

A nejvíce se vyřádí za bubny :D
Ale pro bubny to chce vhodné prostředí.
https://www.youtube.com/watch?v=gXINemV8E_0
krhak
Stálice fóra

Příspěvekod marinamarina » 30 pro 2014 16:01

tak to jsem docela překvapená že na to sám přistoupil :O možná jen potřeboval nějakou jinou motivaci aby se přestal bavit s „nevhodnou“ skupinou nebo jak to nazvat… jinak si myslím, že je to dobrý nápad… Moje děti obě dvě hrají na hudební nástroj a jsem za to ráda… jinak velmi ráda pomůžu, hlavně se musíte domluvit na tom jaký hudební nástroj bude chtít hrát ;) to je nejdůležitější ;)
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod Soova » 21 led 2015 13:51

Myslím, že je to skvělý nápad. Naučí se tak něco nového a když ho to bude bavit, tak v tom může pokračovat i v dospělosti. Osobně bych klukům doporučila kytaru nebo bicí, vypadají pak jako frajeři ve škole :)
Soova
Nováček fóra

Příspěvekod alkalalka » 25 led 2015 14:20

no právě jsem se s ním o tom bavila a dospěli jsme oba k názoru že by se rád naučil hrát na kytaru... nejdřív říkal klávír a teď ho chytla kytara... tak po dlouhých debatách a hledání na internetu jsme se rozhodli pro kytaru, no ale vůbec teda netuším kterou a kde jakou koupit... bubny chtěl taky zkusit, ale ty jsem zakázala... to by neměl kde hrát a tak... ;) tak teda jestli by jste mi mohli proadit s výběrem kytary byla bych moc ráda...
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod tulen2 » 25 led 2015 22:30

No uprimne uplne nevim jak vazne brat dotaz a zajem vas obou, kdyz od puvodniho dotazu uplynul mesic a akce kde nic tu nic, dospeli jsme jen k dalsimu dotazu, jakou tedy kytaru ...

Nejlepe poradi primo ucitel v hudebni skole, na kluka koukne, jak je velky, atd ..., a samozrejme dle financnich moznosti.
Mozna jeste 3/4 velikost... Ale stejne bych se poradil v te hudebce, zaridil nekde kde se bude zatim ucit nez v hudebce bude dalsi zapis, a podminil nakup kytary slibem cviceni a zajmu, pokud tedy opravdu sam chce, aby to trochu jako povinnost citil.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod marinamarina » 28 led 2015 23:35

kytara je dobrá... ta se dá přenášet a může se na ni hrát v podstatě skoro všude :d jenom aby ho to teda bavilo... ;) jinak se zkus kouknout po internetu, tam určitě najdeš spoustu zajímavých kytar které stojí za to... ;)
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod alkalalka » 31 led 2015 19:26

no já jsem se teda kukala po tom internetu a našla jsem jich teda hodně… ;) no nakonec jsem našla tuhle kytaru http://kytary.cz/blond-djo-610s-n/HN121938/ ale nevím teda jestli je dobrá nebo ne ;) v tom se fakt nevyznám… ale myslím si že by mu mohla na začátek stačit… snad teda… tak co i tom teda myslíš? Máme do ní jít nebo ne?
alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod marinamarina » 31 led 2015 23:03

no tak jako určitě není špatná ;) ale já být váma tak se určitě ještě podívám po nějakých… tohle je nejdůležitější krok… vybrat dobrý hudební nástroj… i když na začátek je to dobrý…
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Další

Zpět na Výchova dětí a jak na ni