hra na hudební nástroj

Odpovědět
marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Re: hra na hudební nástroj

Příspěvek od marinamarina » 22 zář 2015 23:15

no a přišly? A jaké jsou? Je to v pohodě? Teď jsem měla zase trochu moc práce ale už to snad bude jenom lepší a lepší ;) a jinak co ještě chybí? Nebo už je to všechno a nic nepotřebujete? Jeslti je potřeba tak ráda ještě pomůžu když už jsem tady a nějakou dobu pomáhám ;) kdyžtak stačí říct. A už se pořádně hraje nebo ne?

alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od alkalalka » 27 zář 2015 23:31

no už se hraje, to je mnohem lepší ta hra ;) to se musí nechat, ale teď jsem se ještě koukala na nějaké nové trsátka a našla jsem docela „husté“ pro teenagery nebo jak to říct :D http://kytary.cz/daddario-exp10/HN073715/

marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od marinamarina » 28 zář 2015 16:20

trsátka jsou tam moc super… to se musí nechat. Já teda nevím ale já kdybych svému dítěti koupila trsátko, tak mě zničí, protože by si je chtěl vybrat on sám… nechala si to na dítěti nebo si vybralo samo? ;) jsem jen zvědavá. Protože vím že u nás by byl pak cirkus… že se takové nelíbí a že vůbec nevím co se teď nosí a frčí… no už bych to slyšela :D

alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od alkalalka » 29 zář 2015 10:48

no nechávala jsem to spíše na nich, ale tak oni tomu ještě tak moc nerozumí… už si jim netroufnu kupovat oblečení, to né, ale troufnu si jim koupit tenhle pásek. To bude náš syn určitě za kruťáka jak teď mladí mezi sebou říkají http://kytary.cz/kytary-cz-kozeny-pasek ... /HN123146/ ten je že? :D

marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od marinamarina » 17 říj 2015 23:19

týjo!!! Tak to je tyranské jak říká dnešní mládež :D takže myslím že by mohli mít radost a ve škole určitě bude za jedničku!!! To bude pěkné… když se vybere hezký…

alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od alkalalka » 19 říj 2015 18:17

no právě, ale asi to udělám tak že mu ukážu to co je na internetu a ať si vybere sám, kdybych se náhodou netrefila. No jsem sama zvědavá co si vybere a co řekne že by vůbec nechtěl, abych taky věděla do budoucnosti co nakoupit a co ne :D přece jenom člověk se pak v těch dětech moc nevyznává…

marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od marinamarina » 23 říj 2015 14:35

no právě, tak to jsem zvědavá co vybere. Už si to zkoušela s ním? To jsem zvědavá jak to dopadlo nebo dopadne, protože jestli to bude v klidu, taky to zkusím…

alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od alkalalka » 28 říj 2015 00:05

no koukali jsme se na to a co se mu nejvíc líbilo byly opasky http://kytary.cz/kytary/prislusenstvi-p ... ni/opasky/ ale konkrétní ještě není vybaný. Ale bylo dobře že jsem se na to koukala s ním, protože to co se líbilo mně, tak on uplně zavrhl :D takže ještě že tak!!! Už by byla jedna velká nespokojenost :/

marinamarina
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od marinamarina » 28 říj 2015 21:15

no ono si tam vybrat konkrétní je docela těžké, protože když jsem se na to koukala tak je to fakt mazec kolik jich tam je těch spon na opasky nebo opasků či jak se to říká :D tak jsem zvědavá na tip od teenagera, který pásek frčí podle něj :D ale já bych řekla že to budou ty bubny nebo kytara :D a nebo to rádio. Ach jo jsem fakt asi marná, už se nevyznám v teenage věcech :/

alkalalka
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od alkalalka » 12 lis 2015 00:09

no tak se zkus nenápadně zeptat jaká věc je lepší a tu prostě kup, nebo to udělej tak ať si sám vybere a bude to mít bez překvapení ;) to je taky řešení nebo nevím jak to jinak udělat aby ses dobře trefila do správného výběru…

Odpovědět