Poprvé do školy

Poprvé do školy

Příspěvekod AlenkaH » 24 srp 2015 13:11

Dobrý den,
školní rok se už strašně rychle blíží. Já jsem nervóznější než to moje zlobidlo. Píšu tady ale z jiného důvodu. Škola nám zatím neposkytla žádné bližší informace o tom, co bychom měli dětem koupit do výbavy. I když už něco málo máme, nechci všechno nechávat na poslední chvíli, neboť si dokážu představit, že všude budou obrovské fronty. Co byste mi tedy poradili? Chtěla bych nakupovat na této stránce http://www.stejkr.cz/, neboť s ní mám už z dřívějška dobrou zkušenost, tak mi, prosím, poraďte něco přímo z ní.

Děkuju
AlenkaH
Nováček fóra

Re: Poprvé do školy

Příspěvekod KatushkaP » 24 srp 2015 14:21

Tak určitě neuděláte chybu, když objednáte Balíček školních potřeb pro 1. stupeň. V něm určitě bude všechno potřebné. A pokud vám něco pochybí, tak to pak vždycky můžete dokoupit ;)
KatushkaP
Nováček fóra

Příspěvekod tulen2 » 24 srp 2015 14:27

Bude z toho nejake podobne tema jako z nakupu kytary, a kazde struny zvlast?
Prvnackovi je rozumne koupit jen tasku a pripadne penal aby probehl ritual "nakupu do skoly", zbytek vybaveni az na zacatku skoly. Skola jiste da vedet, co je potreba. V mnoha skolach nektere veci i dostavaji. Nektere veci ma skola rada unifikovane (typicky psaci potreby pro nacvik spravneho uchopu), a tak jejich nakupovani predem by bylo take zbytecne.
Takze zadny stres, je cas, fronty naopak budou ted od nedockavych rodicu.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod Lucka666 » 26 srp 2015 10:29

Tak pokud jsem se správně koukala na ten e-shop, tak si tam můžete objednat kdykoliv. Teď bych to proto neřešila. Pokud navíc vypouštíte do školy prvnáčka, spoustu informací vám řeknou během prvních dnů. Když to pak všechno objednáte naráz, budete mít poštovné zdarma. :!:
Lucka666
Nováček fóra

Příspěvekod KatushkaP » 26 srp 2015 10:45

Jasně, jenže když si takhle nakoupí všichni, budou na ty svoje balíčky čekat třeba i měsíc. Já bych to raději nenechávala na poslední chvíli a koupila alespoň základ už teď. Tak na 100% budete potřebovat sešity, obaly, pastelky, barevné papíry, prupisky a třeba nějaké barevné gelovky. Tím si myslím, že nic nezkazíte. Ten zbytek samozřejmě nechte na pak.
KatushkaP
Nováček fóra

Zpět na Výchova dětí a jak na ni