PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Šaman
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: 19 led 2017 03:02

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od Šaman » 09 úno 2018 09:51

Jaky mate dmail? Š

Pavel Soukup
Stálice fóra
Příspěvky: 127
Registrován: 23 lis 2017 11:16

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od Pavel Soukup » 19 úno 2018 17:57

Veselé čtení, takže recidivistka co škube tatínky a přihřívá polívčičku maminkám pod rouškou soudu dělá neplechu? No a co teď s takovou paní, to by mě moc zajímalo :)

zachranteWillyho
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: 10 dub 2019 08:54

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od zachranteWillyho » 23 dub 2019 13:36

Zdravím,
podal jste nakonec trestní oznámeni nebo stížnost? Máme totiž velice podobný problém s touto "znalkyni" a připravujeme podklady pro trestní oznámeni. Děkuji

Šaman píše:
19 led 2017 03:40
V mém případě tato znalkyně lže už na úrovni protokolace: popisuje kriticky nepravdivě průběh vyšetření. A pokusila se mě naprosto znemožnit vylhaným posudkem (což mohu doložit rychle zhotoveným kontrolním posudkem a nechal jsem udělat i posouzení posudku). Nejde o odchylky, prostě si sprostě vymýšlí…
Jsem rozhodnutý pro trestním oznámení a podání stížnosti, jestli věci neuvede na pravou míru. Je tu někdo, kdo by měl stejnou zkušenost a chce se připojit?

Simpson123
Stálice fóra
Příspěvky: 279
Registrován: 06 čer 2017 13:45

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od Simpson123 » 20 kvě 2019 14:53

Chlapi ja myslim ze i soudni znalci (i soudci a soudkyne) jedou tuhletu linii, ochranime decko a to jde udelat nejjednoduseji, timto postupem:

Jelikož nevzniká žádný systematizovaný koncept, jak otupit ostří rodičovského sporu, přiklání se převážná část soudem povolávaných znalců prokazatelně k řešení, které vyjímá děti z konfliktní linie rodičů, jež mezi sebou vedou spor. To bývá zpravidla možné jen tak, když se ze života dětí eliminuje jeden z rodičů, nebo je v nejlepším případě jeho role marginalizována.

Mimochodem tuhle mantru opakuje jako kafemlejnek i Jeronym Klimes + i tuna jinych psychologu. Tohle reseni odstavit otce od decek je vpodstate cesta nejmensiho odporu, vzdyt vetsina otcu to stejne casto sama rychle vzda sama (empiricky fakt), vetsinou otec najde novou zenu a udela nove decka jinde....no proste metoda nejmensiho odporu.

Emmanuela
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: 16 říj 2018 13:07

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od Emmanuela » 18 čer 2019 14:20

Otcové, musím Vás zklamat. Paní doktorka není zasedlá jen na vás otce. Já sama, jako matka, mám s ní také velmi negativní zkušenost. Ráda se s vámi podělím o svoji zkušenost s touto znalkyní. Možná někomu pomůže.

Jak tady čtu, tak používá jeden mustr posudku a jen ho oprašuje. Také v mém případě, když neustále u soudu preferovala pro výchovu mého syna jeho otce, se na jakoukoli otázku, aby blíže vysvětlila, jak to či ono bylo jí myšleno, neustále se odvolávala na to, že je vše vysvětleno v posudku a že se to musí brát jako celek. Vůbec nebrala ohled na dlouholeté přání syna (nechce být u otce), ani na zprávy ze školy, školního psychologa a OSPODu. Soud, jelikož nechce hodit odpovědnost na sebe, rozhodl tak, jak doporučila znalkyně. Samozřejmě jsme se odvolali. Výsledek negativní. A jak to nakonec dopadlo? Za půl roku nato začal syn od otce utíkat (jezdil ke mně 50km veřejnými dopravními prostředky s přestupy - šikulka ve svých 12. letech). Díky záznamům z Policie ČR o chování otce, doporučení nové pracovnice ODPOD a rozumnému přesvědčení otcovy právní zástupkyně, že by bylo pro syna lepší být u matky, je syn oficiálně se mnou a k otci jezdí pouze na 1 den, když se podaří, 1 za měsíc. Na jeho přání je slovo táta u nás doma striktně zakázáno.

Dle mého názoru soudy využívají soudní znalce, aby se vyhnuly odpovědnosti samy rozhodnout. Tak to svedou na znalecký posudek (I když před rokem dva již posudky dělány byly a nikdy nebyly zjištěny důvody omezení styku s druhým rodičem.). Další výhoda je, že jde o další zakázku pro znalce. Peníze se přece musí točit. Jsem přesvědčená, že paní PhDr. Jindřiška Záhorská je velmi nekvalitní psycholožka, a proto vykonává práci soudní znalkyně – práci ji dohazují soudy.

Držím palce!

Horal
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: 07 črc 2019 20:26

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od Horal » 15 črc 2019 21:17

Dobrý den,
paní znalkyně ve výrobě lží stále pokračuje. Jak jsem zjistil, za letošní rok k dnešnímu dni vyprodukovala přes 650 posudků. Seká je jako Baťa cvičky. V našem případě již zcela bez skrupulí ve svém posudku lže a podvádí. Rád bych věděl, jestli na ni nakonec někdo z Vás podal to trestní oznámení. Rád bych se připojil, aby tato lidská zrůda již nemohla dál škodit.

Odpovědět