Společný postup proti advokátovi Slabému z Mohelnice

Společný postup proti advokátovi Slabému z Mohelnice

Příspěvekod nadklam » 16 led 2017 23:24

Hledám lidi ke společnému postupu proti advokátovi Miloši Slabému z Mohelnice

Tímto chci oslovit všechny tatínky, maminky, a již zletilé děti, kteří se cítí být poškozeni jednáním advokáta Miloše Slabého z Mohelnice (Olomoucký kraj, okr. Šumperk) v rozvodových řízeních ke společnému postupu proti němu.

Můj rozvod začal v roce 2009 z podnětu matky a byl tímto jejím advokátem označen jako rozvod dohodou. Ale hned u prvního jednání se rozvod změnil v hon na čarodějnice. S právní pomocí Slabého jsme byli soudem zbaveni rodinného majetku vyšší hodnoty. Ministerstvo spravedlnosti se po pár letech omluvilo, ale tím to skončilo a k úhradě škod se nemá. Soud mi nařídil zaplatit náklady Slabého za rozvod, oproti běžné praxi, kdy se tyto náklady nepřiznávají. Jsou vymáhány v exekuci. Výživné jsem dostal nařízené v nereálné výši, kdy soud vycházel z fiktivního příjmu a na základě tvrzení Slabého o mém možném příjmu. V roce 2010 ponechal tento advokát vymožené výživné exekutorovi. Nezažádal totiž o úhradu k rukám matky. Nakonec tuto exekuci zastavili s tím, že peníze zůstanou exekutorovi. Matka následně nesouhlasila s žalobou, kterou jsem za děti podával, ani proti exekutorovi ani proti Slabému, takže nebylo projednáváno. Po 8 letech nemáme vypořádané SJM, protože jej Slabý maří bezúspěšnýma právníma kličkama. Děti jsem samozřejmě neviděl už pár let, což byl hlavní cíl bývalky skrze ekonomickou likvidaci a právní nebezpečné pronásledování.

Mně se za tu dobu podařilo minimalizovat obstrukce a nekalosti České advokátní komory v určování advokáta pro nezbytné zastupování u nejvyšších soudů. Nastartovat systémové změny v exekucích. Vypracoval jsem právní rozbor Exekučního řádu, kterého se v justici bojí jako čert kříže. Vytvořit precedens u Ústavního soudu, který se zabýval meritem stížnosti, aniž by tato byla sepsána a podána advokátem. A další dílčí úspěchy.

Mohu ovlivnit změny v právu na bezplatného advokáta u osob s nízkými příjmy, v právu na přístup k soudu, v právu na náhradu majetkové a nemajetkové újmy a v právech povinných v exekučních řízeních.

Události posledních dní nabraly nový směr, který může zabránit dalšímu zneužívání dětí, například pro nekalý model obohacování advokátů na odměnách za zastupování, které jde na úkor zájmů dětí. Směr, který může zabránit nekalému kšeftu jedné neziskovky, která má v názvu Výživné a která proklamuje, že vymůže výživné i od tatínků, kteří nic nemají. Směr, který může zabránit exekucím pro dluh na výživném. Směr, který může zabránit zbytečným trestním oznámením.

Protože vím, že pokud zlo zůstane nepotrestáno, tak se bude objevovat znovu a znovu, a protože mám osobní zájem na spravedlivém odměnění advokáta Slabého, tak pomohu všem, kterým zničil život a budoucnost jejich dětí.
Více o mně na stránkách: http://www.nadklam.cz
nadklam
Nováček fóra

Zpět na Problémy soudního řízení