OSPOD - právní odpovědnost

Odpovědět
ferko
Stálice fóra
Příspěvky: 66
Registrován: 31 říj 2012 18:08

OSPOD - právní odpovědnost

Příspěvek od ferko » 10 bře 2017 18:36

Kolegové

domnívám se že vše začíná na OSPOD , kam ( většinou matka ) dojde a pracovnicí OSPOD je podaná žádost na SOUD ( zastupování dítěte ) a většinou i ŽÁDOST na soud o svěření dětí do péče matce ! samozřejmě s návrhem na pořádné alimenty ve prospěch matky ! otázka pokud státní úřednice sepíše tento panflet kdy zásadně pošlapává práva dětí ( na oba rodiče ) a je i její jednání velmi jednostranně genderově zaměřené ve prospěch jednoho rodiče ( právo dětí na oba rodiče se přesouvá pouze na jednoho ) , právo otce je omezeno , výchova dětí pobytem 1x14dní znemožněna atd.není její jednání možné kvalifikovat jako trestný čin ve stadiu pokusu ( ona to jen navrhuje )?
s chutí bych rád podal trestní oznámení na pracovnici OSPOD která tyto panflety sepsala a to aniž by mě viděla !!vše mi před cca 5 lety došlo až od soudu do schránky !

tulen2
Stálice fóra
Příspěvky: 1960
Registrován: 28 úno 2014 15:56

Re: OSPOD - právní odpovědnost

Příspěvek od tulen2 » 10 bře 2017 21:16

Tohle je pozde, resit po soudu.
Souhlas, ze s ospodem co je pro nej spravne reseni "dite matce, i kdyby cert na koze..", je snaha o SP zatracene obtizna.
Oproti tomu ospod co fakt vede rodice k domluve v zajmu ditete a bez ohledu na pohlavi - s tim je radost spolupracovat.
Je dulezite jeste PRED soudnim stanim, a PRED pripadnym PO se snazit zjistit postoj ospod, a dat mu najevo at ani podavat PO "dite matce" radeji nezkousi - obratnym protokolovanim, ze pece otce je bezchybna, ze otec ma snahu se na vsem s matkou domluvit, atd, atd. Pokud presto ospod kope za matku, je dulezite jeste PRED stanim se ho snazit vymenit. Trestni oznameni muze slouzit jen jako dukaz osobni zaujatosti a ztraty duvery, aby i ospod sam sebe radeji vymenil, podlozene tlak stupnovat, OPRAVNENE stiznosti na necinnost, nespravny uredni postup, nadrizena, zrizovatel .. Osopd do PO na vyvazenou peci nutit, a peci praktikovat, nenechat se "dobrovolne" matkou odstavit. V pripade ze projde matce omezujici PO, hned bojovat o jeho zruseni.

S petiletym odstupem Te s TO bude cekat jen zklamani :(, TO nakonec vysumi , nemas v rukou asi nic co by bylo tak zavazne, ze by ospod nemohl tvrdit, ze opravnene jednal v zajmu ditete - a jeste jsem neslysel o uspesnem TO na ospodnici. O tom, ze donutis ospod k vymene pracovnice a fer jednani, to ano.

Odpovědět