Rozsudky proti psycho posudku

Odpovědět
pazout
Nováček fóra

Rozsudky proti psycho posudku

Příspěvek od pazout » 04 dub 2017 08:18

Dobry den
Jakou mate zkusenost z rozsudky proti posudku. Posudek by mel byt jen jednim z dukazu.
Popisu v kostce svou situaci
Pred rokem a pul jsem zazadal o stridavou peci. Matka chtela svoji peci nebo deti rozdelit (8 a 10 let). Totalni nesmysl. Jelikoz mladsi chtela byt vice se mnou svolila matka po nejake dobe u ni ke stridavce. Na prvnim stani OSPOD podporil stridavku. Nebo spis nemel nic proti. Cas bezel a matka zatim zmanipulovala tu starsi, ze stridavku nechce. Podarilo se mi vsak po nejake dobe s ni domluvit, ze by to na zkousku 2 mesice zkusila. Matka souhlasila a potvrdila to i v poradne kam jsme dochazeli. Po tydnu vsak rekla ze nic nebude, ze dite to nechce.
No a cas bezel. Naridili nam mediaci. Na prvni jsme se dohodli na stridavce pres prazdniny. Vse v pohode. I matka to potvrdila u mediace po prazdninach. Mediaci vsak ukoncila nebot stridavku nadale nechtela. Mezitim ovlivnila i tu mladsi. Navic ji bylo po starsim sourozenci u me smutno. Coz je logicke.
Byly narizeny posudky. Jsme s manzelkou normalni i kdyz nekdy o tom pochybuji :) . Matka ma vychvu moc volnou a ja jsem zase prisnejsi. Vysledek je, pece matky a otec co nejsirsi styk. Navrhuje tam 12 dni. Je to asi z ohledem ze deti stridavku nechteji a nam vazne komunikace. Coz je vysledkem manipulace a toho ze ta starsi je vice u matky.
Nemusim asi psat ze me za ten rok potkalo mnoho naschvalu a neprijemnosti.
Jinak s detma kdyz jsou u me tak neshledavam nejake zavazne problemy. No samozrejme ze to obcas zkusi, ale musim rict ze posledni tri mesice je to OK. Prospech maji obe vyborny.
Poradite neco jak dal?

tulen2
Stálice fóra

Re: Rozsudky proti psycho posudku

Příspěvek od tulen2 » 05 dub 2017 07:21

Poslu jeste SZ. Skoda, ze si predem nepripravil otazky pro znalce, a nevyhnul se tomu, aby posuzoval SP ano/ne. Znalec z obory psychologie by se nemel vyjadrovat k pravni forme pece, pouze ke vztahum, cetnosti a delce pobytu ...
Soustred se hodne na deti, vysvetluj, proc je dulezite, aby u tebe byli podobne jako u mamky, proc je to spravedlive, a ze je mas rad stejne jako ona - netlac na SP, ale vysvetluj ten cas.

Odpovědět