Pro zasmání JUDr. Hana Vraná x OSPOD ÚMČ Praha 13

Odpovědět
Hangman
Stálice fóra

Pro zasmání JUDr. Hana Vraná x OSPOD ÚMČ Praha 13

Příspěvek od Hangman » 17 dub 2017 17:44

Ahoj,
jak jsem tady několikrát psal, v prosinci 14 jsem byl na 10 dnů policejně, následně na půl roku soudně vykázán za "domácí násilí". Tehdy 4,5 letého syna se mi obratným manévrováním podařilo v březnu 15 získat do společné péče.
Následně jsem si začal vyřizovat s OSPOD Praha 13 jejich angažmá v době mého policejního a soudního vykázání.
Byl vyházen prakticky celý OSPOD, včetně vedoucích OSPOD i Odboru sociální péče ÚMČ Praha 13.
OSPOD Praha 13 se mi odvděčil podáním návrhu na výchovné opatření k Obvodnímu soudu pro Prahu 5. Řízení o výchovném opatření bylo zahájeno 16. února 2016. Soudkyni JUDr. Haně Vrané se po dvou jednáních podařilo v březnu 2017 jmenovat soudní znalce z oboru psychiatrie a psychologie pro oba zákonné zástupce a dnes 6,5 letého syna.
Samozřejmě je zde souběh navrhovatele výchovného opatření a výkonem kolizního opatrovníka (OSPOD Praha 13).
Minulý týden jsem byl za vedoucí Odboru sociální péče ÚMČ Praha 13 Mgr. Blankou Vildovou, trvalé bydliště Lebeděvova 94, Praha 10, zda se jí více než roční prodleva mezi zahájením řízení o výhovném opatření a jmenováním soudních znalců nezdá dlouhá. Od bývalé metodičky sociálně právní ochrany dětí, MHMP Vildové jsem se dozvěděl, že řízení o výchovném opatření zdržujeme my (tj. já a bývalka), protože jsem si podali odvolání proti jednomu z výroku březnového Usnesení JUDr. Vrané.
Soudkyni Vranou si mám prý urgovat sám.
To je neuvěřitelné. Tupoňky z OSPOD Praha 13 (i když byly už dávno vyházeny) si podají návrh na výchovné opatření a pak se na něj doslova a do písmene vy..... a nechají ho u JUDr. Vrané nečinně válet přes rok.
Mimochodem. Syn v srpnu 2016 jedno soudně znalecké psychologické a psychiatrické vyšetření bez problémů absolvoval v rámci trestního řízení - ohrožení výchovy dítěte (obviněni já i bývalá, že jsme vzájemným napadáním ohrožovali psychický vývoj syna - po stížnosti státní zástupkyně obvinění zrušila).

Tomáš
Stálice fóra

Re: Pro zasmání JUDr. Hana Vraná x OSPOD ÚMČ Praha 13

Příspěvek od Tomáš » 22 dub 2017 15:35

Hangmane, paní Vraná je nezávislá na rozumu, zákonech i morálce, u ní nelze čekat, že by sama od sebe něco udělala, k práci přistupuje tak, že věci nechá vyhnívat tak dlouho, až třeba rodiče přestane bavit po ní něco chtít nebo jim dojdou peníze na advokáty. Mohu jedině doporučit urgence na všech frontách, u předsedkyně soudu, u nadřízeného soudu a třeba i psát milé soudkyni domů - JUDr. Hana Vraná, Galandova 1241/19, Praha 6 - Řepy, 163 00. Držím palce!
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.

Odpovědět