předběžné opatření a kojení

jiri71
Uživatel(ka) fóra

předběžné opatření a kojení

Příspěvek od jiri71 » 03 kvě 2017 08:42

Dobrý den,

matka mi bránila ve styku s dcerou odstěhovala se po třetí za tři roky soužití, OSPOD nekomunikoval bylo jim vše jedno, při druhém stěhování byla podmmínka její psychiatrická léčba, našla si psycholožku na pojišťovnu, nakonec jsme zjistil, že si tam neřešila své psychické problémy, ale prý že ji terorizuji (mam podezření na F60.31 Hraniční porucha osobnosti a F60.4 Histrionská porucha osobnosti) její posudek od psycholožky je že je normální, a já divnej.

Vyhrál jsem předběžné opatření, že mam naší rok a půl letou dceru v plné péči, najednou se OSPOD zaktivizivoal a bránil matku
(přesvědčila je že jsme psychický terorista a mé děti lžou). Poukázal jsem i na citovou labilitu matky a její možnou psychickou poruchu, napadla postupně před jejím stěhováním všechny tři děti co mam ve střídavé péči 12, 14 ,16 let vše zdokumentováno na policii bude řešit přestupkové na magistrátu. Když jsme vyhrál, nabídl jsem péči ve stejném rozsahu 50% 50% po 2 až 3 dnech, udělal jsme chybu, že jsem řekl, že si kojení vymýšlí a žádám 7 dní na ukončení (potvrdil jsem tím, že jsem tyran).

Po několika dnech jiná soudkyně na základě jedné soudružky na OSPOD vydala další předběžné opatření (čímž zrušila předchozí), že matka musí kojit naší 1,5 leteou dceru což jsme zatajil (uvedl jsem, že matka se vymlouvá na kojení) a dále nutil matku k tomu aby přestala kojit. nyní má matka naší dceru ve své péči.

Matka přišla s http://www.kojeni.cz laktační liga a UNICEF kde je doporučené kojení do 2 let, exituje nějaký jiný papír, že toto je nesmysl?.

Za měsíc bude asi soud, matka v jejím návrhu uvedla, že jsem fanatik a guru, který ji obral o peníze, vymyl mozek, a udělal ji tak na mě závyslou, také donutil k dalším věcem ... a dalších tisích sraček.

Nyní mi matka dává dceru do péče v neděli 8 - 13 hodin a pondělí a středu na dopoledne.

Jo mam advokátku, každá její rada je drahá a nyní je vytížená, a nemá čas, jak to vidím půjde to do desítek tisíc.

Díky za vaše rady chlapi, bud je potřebovat, tohle je průchod peklem, jo její předběžné opatření má číslo 666.

Jiří
Naposledy upravil(a) jiri71 dne 04 kvě 2017 17:43, celkem upraveno 1 x.

tulen2
Stálice fóra

Re: předběžné opatření a kojení

Příspěvek od tulen2 » 03 kvě 2017 11:26

jiri71 píše:...při druhém stěhování byla podmmínka její psychiatrická léčba, ...
Vyhrál jsem předběžné opatření, že mam naší rok a půl letou dceru v plné péči, ....
... Když jsme vyhrál, nabídl jsem péči ve stejném rozsahu 50% 50% po 2 až 3 dnech, ...
Trosku zmatene .. kdo dal podminkou jeji lecbu?
Jak se ti povedlo takove PO ziskat a jak dlouho platilo, jak dlouho jsi dceru v peci mel?
Je tedy kojena, nebo ne?
Tu chybu delas stale, snazis se dokazat ze je matka "blazen", prikazovat ji jak ma a nema kojit ... misto toho soustredit se pouze na verohodne prokazani ze kojena neni (pokud neni) a domluveni co nejcastejsiho vidani a harmohogramu prechodu (pokud koji) k peci vyrovnane.
"Ocernovanim" matky dosahnes praveho opaku, vsichni ji budou chranit a ty z toho vyjdes jako ten zly. To by musela byt nade vsi pochybnost a prokazatelne tezka akoholicka, narkomanka, diagnostikovana schizofrenicka ...

jiri71
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jiri71 » 03 kvě 2017 12:13

Diky upřesním, pred každým jejim stěhování peklo pak se vzdy chtěla vrátit, tu podminku psychiatrické diagnózy jejiho navratu jsme dal ja i me deti, dokonce se ptihlasila do psychiatrické ordinace, ale pak zrusila, ze ma psycholozku. Nema na papíře, že je nemocná, ale vse tomu nasvědčuje.

Ano ted se pořádně rozkojila a zklidnila ...

Prvni predberne usneseni jsem dal ja na radu advokatky, bylo nekolik jejich napadení mých deti musel jsem resit na policii a nyni to bude resit prestupkova komise. Platilo nekolik dní, kdy jsem mrl dcerku i pres noc, poprve 9 - 20 hod pak ona dva dny a pak ja pres noc.

Druhe dala soudrzka z OSPODU za matku na me a dopadlo v muj neprospech.

Jak chapu s tim prokázáním bude problém? Deti jsou svedci 12, 14, 16 a zapisy na polici. Ona se vzdy v cyklech ztracela plno lasky ke me i detem, ale pak se zo otocilo v nenavist, toto vse v cyklech.

Hangman
Stálice fóra

Příspěvek od Hangman » 03 kvě 2017 12:52

Jirko, tohle když dostane do ruky průměrně debilní policistka, tak jsi na 10dnů vykázaný jedna, dva. Psychické týrání manželky, štvaní dětí proti ní... Ubral bych a držel se zpět. Nebo děti jako ohrožené osoby neuvidíš několik měsíců.

jiri71
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jiri71 » 03 kvě 2017 13:15

Je to složitější, deti mam z prvniho manželství ve střídavé péči 14/14 dni s prvni ex perfektni vztah kamarádi
Nyni cca 4 roky jsem měl doma novou partnerku, vse probihalo super krásný vztah mela hlavne nejradeji s nejstarší dcerou, postupne se nam v cyklech zacala ztracet, nejdrive napadat mě a deti, i fyzicky. Nakonec jsem musel pritlacit jinak by nam udtlala z domova peklo ona, kdyz napadla nejdrive nejstarsi dceru 16 let sel jsem na OSPOD o pomoc (naivita). Pak napadla i druhou dceru 12let uz na policii, nakonec napafla syna az mu tekla krev z ruky zaryla mu nehty do ruky a zlomila mobil, take resi policie. Nyní se po 3 odstehovala to uz na muj nátlak, dal jsem ji vypoved z meho domu.
Tri roky jsem ustupovsl netlacil, nyni musel jednat. Je to složitější.
(Pisi z mobilu)

jiri71
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jiri71 » 03 kvě 2017 13:17

Policie chvilku uvazovala ze vykazou z domu ji, pak se zklidnola a ja radsi vzal deti k exmantelce kde jsem i ja prespal.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 03 kvě 2017 13:24

Hangman píše:...Jirko, tohle když dostane do ruky průměrně debilní policistka, tak jsi na 10dnů vykázaný jedna, dva. Psychické týrání manželky, štvaní dětí proti ní...
Presne tak. Ty s ni nezijes, ty ji nemas co klast nejake podminky ze bude navstevovat psycholozku, a urcovat ji diagnozu ...
Chces tedy s ni nadale zit, nebo ne? Tohle byste si meli ujasnit.
Pokud je jeji chovani cyklicke, a "chce se vratit", musis toho rozumne vyuzit, a ve chvilich dobrych vztahu uzavrit rozumne dohody (pisemne), jak tedy budete o dite nadale pecovat. Netlacit na ni, ale maximalne se snazit domluvit. Umoznit ji kojit, ale chtit kontak s ditetem denne (odpoledne, rano, jak to pujde, udelat si cas), a zakotvit do dohod ze s ukoncenim kojeni budete prechazet (presne popsane jak) k vyrovnane peci s prespavanim, nekolikadennimi cykly, az k 7/7 napr. s nastupem do skolky.
Pokud budes pokracovat jako dosud, totalne to poseres a skoncis nadlouho s asistovanym stykem (vidis sam, kam to vede).
Pokud kojila, nemuzes prece podavat PO na svoji peci ... to byla rada od advokatky pekne debilni ... to se okamzite proti tobe otoci - byl div vsech divu, ze ti napoprve vyhoveli. Naopak, mel si se snazit domluvit, zit s peci neupravenou, vidat dite co nejcasteji a soud co nejdele oddalovat, nejmin do prokazatelneho ukonceni kojeni, nejlepe do nastupu do skolky.

jiri71
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od jiri71 » 03 kvě 2017 13:46

Diky za cenne informace, bohuzel po jejim od posledním tajnem ostěhování jsem vubec neviděl dceru nekomunikovala nemel jsem moznost nez předběžné opatření nyni se zklidnila a komunikujeme s dceru mám 3x týdne dobry je ze nyni ze me dela blazna i ona takzeje to fifty fifty. U soudu uberu třeba udelame dohodu mam svedky ne tri deti zprvniho manzelstvi, prozili peklo kdo nezazil nepochopi 12, 14, 16 let.

Nyni mi je jedno jestlu se bude léčit nebo ne he to jeji vec, ale po druhe v tezkem psychickém stavu ona podminka byla na místě, neslo jinak s ni bydlet pod jefno strechou.

Pokud chcete pochopit dejte do google "souziti s člověkem s hraniční poruchou osobnosti" to se nejde domluvit a ani stale ustupovat.

Co mohu cekat u soudu? Reknete mi horsi varianty diky,

Diky moc za rady, to jeji kojeni jsem posral ... jo to mate pravdu
Naposledy upravil(a) jiri71 dne 04 kvě 2017 17:44, celkem upraveno 1 x.

Hangman
Stálice fóra

Příspěvek od Hangman » 03 kvě 2017 14:09

Okamžitě bych o ní přestal jak na OSPOD, tak u soudu říkat, že je psychicky nemocná.
Klidně požádej o soudně znalecký posudek matky z oboru psychologie a psychiatrie a dej podání na OSPOD, ať prověří jak pečuje o batole.
Soud musí vidět, že se chceš s manželkou dohodnout!
Nesmíš ji vâlcovat. Tudy cesta nepovede.
Naposledy upravil(a) Hangman dne 03 kvě 2017 14:24, celkem upraveno 1 x.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 03 kvě 2017 14:17

jiri71 píše:...nemel jsem moznost nez předběžné opatření ....

...se nejde domluvit a ani stale ustupovat....

Co mohu cekat u soudu? Reknete mi horsi varianty diky...
Ale mel - silny tlak na matku a na ospod, a prosadit si co nejcastejsi vidani jako normu. Pripadne nepodavat sam, ale tlacit na ospod aby PO podal on, pokud jinak nedokaze zajistit rozumny kontakt otce s ditetem - kdyz mu matka brani. Pak by ospod nemohl 1)podat vzapeti jine PO 2) pokud by protokolovane odmitl podavat PO "za tebe", s tim ze mu to neprislusi, musel by stejne odmitat i nasledne matku.

Ano, nejde. Ale bud se chodi do poradny (k psychologovi) spolecne, s tim ze spolu zit chcete, a mate problem (ne ona ma problem, ale vy spolecne), nebo se vztah ukonci. Moc nejde nekoho posilat "at se leci".

Nyni pokud se s matkou rozumne nedomluvis a nebudes tlacit na domluvu rozumnou, neuzavrete dohody o peci ted a do budoucna (nacti si Cochemskou praxi, chtej aby ospod podporoval domluvu rodicu, chtej chodit spolecne do poradny, na mediace ..), vidim tvoji situaci u soudu jako beznadejnou. Pece matky, tobe styk max 2 odpoledne v tydnu. Ze se brzy kojit prestane se nebude pravdepodobne brat v uvahu. To cele bez znaleckych podudku, nebot dite je tak male, ze neni co zkoumat. Matka svoji peci osvedcila, a navic koji, neni duvod hledat zda otec je dobry rodic. Tak pravdepodobnou situaci u soudu vidim ted ja.

Odpovědět