výroky soudu

výroky soudu

Příspěvekod romano » 19 srp 2017 10:51

Zdravím, mám pár zajímavých soudních výroků ze zamítání PO a zajímal by mne názor spolubojovníků.
Víte proč nemůže otec vidět syna? Protože je dle soudu malý! Víte proč u vás nemůže přespat? Protože u vás ještě nespal! Víte proč nemůžete být se synem více? Protože není syn zvyklý a dle jednoho Krajského soudu ho prý vídáte více než je obvyklé? 1xza 14 dní víkend(2x8hodin) a jeden den v týdnu na 2 hodiny. A víte proč nemůžete podat žalobu pro zmatečnost, když opatrovník lže, fabuluje a nechodí na některá jednání(třeba u odvolacího nebyl ani jednou, a že jich bylo)? Protože nejste aktivně ligitimován. Víte proč nemůžete být se synem o Vánocích? Protože váš syn je malý a nevnímá Vánoce, takže o nic ani vy ani syn nepřijdete! Podobných výroků mám tolik, že i žalobu na ochranu osobnosti prohraju, protože nejsem asi člověk.

Setkal se někdo s něčím podobným?
romano
Uživatel(ka) fóra

Re: výroky soudu

Příspěvekod JTR » 28 srp 2017 04:03

Za 10 let souzení a soužení mám ucelenou sbírku výkalů pardon výkladů. Poslední je ten, kdy není vůbec na závadu členství soudců ve zločinecké organizaci uznané zákonem jako zavrženíhodná a pan ministr se plácá do stehen na seminářích boje proti zločinům komunismu a zločinci vesele likvidují rodiny dál. Čest práci, ale NE rozhodně té vaší soudruzi soudci !!!!!
JTR
Stálice fóra

Příspěvekod JTR » 05 zář 2017 02:05

Občané přjďte dnes v 14 hodin do místnosti 203B/II patro na Krajském soudě v Brně (Rooseveltová 16) PODPOŘIT jednoho tatínka kverulanta, proti komunistickému senátu 37 Co soudruhů PALATINA, SÝKORY, KOBĚRSKÉ.

Nenechme si to zlo líbit, postavmese komunistickému zlu ať se neserou do našich životů. My je nechceme!!!

To budou výroky hodné STB. Hrůzy co se dějí v utajených justičních škamnách proti disidentům rozvodového - opatrovnického soudnictví.

AŤ je vás aspoň 5 nebo 6, pomoc je nutná, dnes jdou po mně, zítra po vás. AKTIVISTA V NESNÁZÍCH ŽÁDÁ O POMOC. Děkuje JIRKA BASTL

VZTEK těchto talárníků nepostižitelných, bojících se za ochrannými rámy a ozbrojenci, vylévají si na bezmocných občanech. PřijĎte se už konečně postavit. Dnes KS BRNO 203B/II patro
JTR
Stálice fóra

Příspěvekod JTR » 06 zář 2017 00:12

Děkuji velmi třem hrdinům. Zřejmě to ale stále moc tátů nezajímá. Zapoměňte na komunismus s lidskou tváří. Vzali nám děti, vzali nám rodiny, vzali nám majetek i to nejcenější, budou brát co do budocna vyděláme, budeme pracovat na ně. Myslíte, že vás to nepotká, že zrovna vy budete mít štěstí? Také jsme tomu možná nevěřili.
JTR
Stálice fóra

Příspěvekod Lama » 06 zář 2017 17:31

Vždyť jsi ani pořádně nenapsal čeho se jednání tyka. Nemá to ani hlavu ani patu
Lama
Uživatel(ka) fóra

Zpět na Problémy soudního řízení