Co se může dít u prvního odvolacího jednání?

Odpovědět
rodič_petr
Uživatel(ka) fóra

Co se může dít u prvního odvolacího jednání?

Příspěvek od rodič_petr » 24 říj 2017 15:50

Prosím o radu - zejtra mám první odvolací jednání... jsem z toho ve stresu a hodně by mi pomohlo, kdybyste mi někdo ze zkušenosti poradil, co se u toho prvního odvolacího jednání může dít? Ať vím, na co se připravit. Maj na to půl hodiny podle rozpisu.

Moc děkuju za rady a zkušenosti.

Obhajuju se sám. chci střídavku, posudek řekl že jsem míň vhodnej rodič než matka, nechal jsem si udělat jinej posudek s kulatym razítkem, kterej střídavku u nás doporučuje... Kluci, 7 a 9 let, střídavku chtěj... Matka by ji chtěla taky, jenže to by nedostávala ode mne tolik peněz a tak by se vlastně soudila zbytečně, že... takže střídavku odmítá.

rodič_petr
Uživatel(ka) fóra

Re: Co se může dít u prvního odvolacího jednání?

Příspěvek od rodič_petr » 24 říj 2017 15:50

Je to krajskej soud Praha, mimochodem

Be_Be
Stálice fóra

Příspěvek od Be_Be » 25 říj 2017 12:19

Myslím si, že je to případ od případu a taky záleží, kdo tam sedí. S manželem byli rychle hotoví, v podstatě se snažili to stočit na to, že to dělá jenom kvůli penězům a tlačili oba rodiče do toho, aby odvolání stáhli, aby si ušetřili práci. Na to manžel nepřistoupil. Ale věřím, že zkušenost jiných může být naprosto odlišná, stejně jako Tvůj případ se naprosto liší od našeho. Nicméně přeji mnoho štěstí v tomto "právním" státě, který otcům krade jejich děti. Velká škoda, že jsi dopustil, aby matka omezila Tvoji péči.

rodič_petr
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od rodič_petr » 26 říj 2017 13:27

jednání nakonec zabralo jen pět minut - a katastrofa. Píšu o tom v předchozím tématu

pepakutil
Nováček fóra

Příspěvek od pepakutil » 07 pro 2017 23:34

Dobrý večer,také si chci podat odvolání proti rozsudku který je založen jen na psichologickém posudku ve znění otec je kritický vůči matce a na dotaz znalkyně, řekla že to nebylo součástí posudku.Tak snad budu mít štěstí a povede se to.

Odpovědět