Podstatná změna poměrů

Pavel Soukup
Stálice fóra

Re: Podstatná změna poměrů

Příspěvek od Pavel Soukup » 14 črc 2018 22:19

PabloRadegast píše:
77car píše:Děkuji všem za rady. Soudkyně si vyžádala 6letého syna k soudu, syn se nebál a mluvil pravdu, takže jsem u Okresního soudu vyhrál díky synovi. Matka se nakonec neodvolala ke krajskému soudu, takže máme střídavou péči po 7 dnech. Matka prohru neskousla a dodnes se nevyrovnala s výpovědí syna u soudu v můj prospěch, takže dělá naschvály....
Gratuluji k úspěchu. Je to radost vidět, že to občas funguje.
...a co ze to vlastne funguje? Syn víc tíhne k otci, chce s nim být, otec za jeho práva bojuje a vysoudi 7/7? Ha ha ha... byt to obracene, tak syna vida 2/12... je zvlastni, jak pokriveny pohled uz maji i samotni tatinci

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 14 črc 2018 22:50

Pavel Soukup píše:
PabloRadegast píše:
77car píše:Děkuji všem za rady. Soudkyně si vyžádala 6letého syna k soudu, syn se nebál a mluvil pravdu, takže jsem u Okresního soudu vyhrál díky synovi. Matka se nakonec neodvolala ke krajskému soudu, takže máme střídavou péči po 7 dnech. Matka prohru neskousla a dodnes se nevyrovnala s výpovědí syna u soudu v můj prospěch, takže dělá naschvály....
Gratuluji k úspěchu. Je to radost vidět, že to občas funguje.
...a co ze to vlastne funguje? Syn víc tíhne k otci, chce s nim být, otec za jeho práva bojuje a vysoudi 7/7? Ha ha ha... byt to obracene, tak syna vida 2/12... je zvlastni, jak pokriveny pohled uz maji i samotni tatinci
Třeba i ten tanínek stojí o střídavku víc, než o svou výhraní péči. ;) Takže funguje.

Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvek od Pavel Soukup » 14 črc 2018 23:08

[/quote]
Třeba i ten tanínek stojí o střídavku víc, než o svou výhraní péči. ;) Takže funguje.[/quote][/quote]

A on tatínek nejedná v nejlepším zájmu syna? Pak je ovšem na pováženou, v čem je vlastně lepší než matka.

Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama » 15 črc 2018 08:36

Pavel Soukup píše:
Třeba i ten tanínek stojí o střídavku víc, než o svou výhraní péči. ;) Takže funguje.[/quote][/quote]

A on tatínek nejedná v nejlepším zájmu syna? Pak je ovšem na pováženou, v čem je vlastně lepší než matka.[/quote]
nerozumim.
Jak jedná nebo nejdená. PTak třeba o výhradní péči vůbec nežádal, nestál o ní. Nestála o ní ani matka. A snad nechceš říct, že by mělo fungovat , že dítě luskne prstem a zbaví se jednoho rodiče.
Leda že bys to viděl jako správné, že to tak funguje u vyšachování otce a chtěl by jsi , aby to tak "fungovalo" i opačně.
Mě to přijde špatné na obě strany

Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvek od Pavel Soukup » 16 črc 2018 22:32

Nestál o ni? Pak se prece není o čem dal bavit.

Odpovědět