Výměna OSPODu

VSTEJSKAL
Uživatel(ka) fóra

Re: Výměna OSPODu

Příspěvek od VSTEJSKAL » 26 bře 2018 15:56

...já na ni podal stížnost.....poslal jsem nahrávku a do měsíce mi přišlo, že se nic nestalo, ale že mi pracovnici vymění. :-)
Tak jsem poděkoval a nyní se obrátím na paní Šabatovou.
Každopádně novou pracovnici mám a střídavou péči již také.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 26 bře 2018 16:08

VSTEJSKAL píše:že se nic nestalo, ale že mi pracovnici vymění
Ano, tohle je presne to jak to funguje. Pokud je stiznost zjevne opodstatnena, napise se ze se nic nestalo, ale ze se pracovnice meni.
Pokud neni nicim podlozena, napise se ze se nic nestalo a nic se nemeni a pracovnice postupuje stejne, jen si da sakra pozor, aby ji nebylo za co chytat :).
Bylo jednani te nove pozitivni zmenou?

VSTEJSKAL
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od VSTEJSKAL » 26 bře 2018 18:58

....jo, jo bylo to pozitivní. Bylo to úplně něco jiného. Jsem rád, že jsem to udělal. To chování je úplně jiné.
No a že se nic nestalo? Tak ještě není konec....nahrávku jsem pustil psychologovi a právníkům a všichni se shodli, že je to průšvih.....tedy věřím, že úřad paní Šabatové s tím něco udělá....
To, že s tím nic neudělá samotný úřad - jeho vedení, mi bylo jasné....spíše jasné

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 26 bře 2018 20:21

.. jeste bych nevypustil stiznost u zrizovatele (to myslis tim "samotny urad"? - nebo jen vedeni ospod?), pak teprve ombudsman. Cim vic instanci, tim vic prace, nasranych lidi, ze musi neci slendrian resit, a sance ze se povede potkat v retezci nekoho rozumneho, kdo jasne rekne tak takhle ne.
Prave pro tohle jsou nutne od pocatku skryte nahravky, a spravna protokolace - pokud se chovaji jako hovada, a nikde to neni zachycene, neprofesionalni a diskriminujici rady, postupy .. nic se nestane, to si pak muzete stezovat treba na nadrazi :).

Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvek od Pavel Soukup » 27 bře 2018 07:54

VSTEJSKAL píše:....jo, jo bylo to pozitivní. Bylo to úplně něco jiného. Jsem rád, že jsem to udělal. To chování je úplně jiné.
No a že se nic nestalo? Tak ještě není konec....nahrávku jsem pustil psychologovi a právníkům a všichni se shodli, že je to průšvih.....tedy věřím, že úřad paní Šabatové s tím něco udělá....
To, že s tím nic neudělá samotný úřad - jeho vedení, mi bylo jasné....spíše jasné
Co je vlastně pro OSPOD průšvih? To Ti nadávala, mlátila tě, nebo co takového udělala, že to je na výměnu?

VSTEJSKAL
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od VSTEJSKAL » 27 bře 2018 08:11

...pozvala si mě a mojí dceru a před ní řešila problémy, které řešíme s manželkou, řešila soud, řešila to jak by to mělo být a co by se mohlo stát, řešila peníze, řešila předávání dítěte atd., neustále se ptala zda si to nechci rozmyslet atd.
Tedy, před malým dítětem, které o ničem neví řešila všechny problémy co s manželkou máme a jejich řešení. Také se chovala jednostranně a zaujatě a nebyla připravena.. Neznala ani soudní rozsudek při rozvodu, ale oháněla se tím....
No a při odchodu dcera brečela......

VSTEJSKAL
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od VSTEJSKAL » 27 bře 2018 08:13

...samozřejmě jsem si to nahrával....

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 27 bře 2018 10:31

VSTEJSKAL píše:...samozřejmě jsem si to nahrával....
Technicka otazka - kdyz nahravat OSPOD, tak Tulen imho spravne radi nahravat tajne, pokud se nahrava otevrene ospodacka si jiste dava vetsi pozor na usta.....takze proto je jasne nutne nahravat tajne.
Jak to tajne nahravani delate?
Zapnuty mobil v kapse, nebo mobil nahrava pod stolem?
Je pak nahravka srozumitelna?

Nejsem zrovna agent 007 - tak me zajima jak na to jit v praxi v kanclu na OSPODu, co jsem tam jedinkrat nakoukl ospodnice vzdy v kanclu ve dvou...

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 27 bře 2018 10:41

Telefony se opet posunuly, treba to uz z kapsy umi, na netu je take dost odsumovacich utilit ... je dobre to predem vyzkouset. Ale diktafon zas tolik nestoji - jsou to pristroje na nahravani urcene, a nahravka bude jiste lepsi nez s telefonem.
Otevrene nahravani je u ospod tak nejak k nicemu - spis na skodu. Pokud je ospod bidny, pracovnice si jen da pozor = neni sance na jeji vymenu, nicmene stale se chova hovadsky.
Nahravani v zadnem pripade nenahrazuje protokolaci!! Dulezite veci je treba zapsat, nikdo pak nebude zvedavy na nahravku, ze to prece rikala. Nahravka se hodi kdyz napr. dojde k situaci co popsal vstejskal, kde nejde kvuli okolnostem protokolovat, nebo kdyz pracovnice odmita protokolovat co se delo, opakovane lze ze to nerekla, chova se bezduvodne silne nevyvazene atd, atd. Musi to byt fakt sila, opakovane - ne rict po jedne schuzce ha, a mam vas, to jste rekla, a je to nahrane (I kdyz jazyk svrbi). Na vymenu toho vetsinou musi byt vic (nebo silny kalibr).

VSTEJSKAL
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od VSTEJSKAL » 27 bře 2018 15:00

...No asi trochu překvapím, ale když jsem tam s dcerou seděl asi deset minut a sociální pracovnice se chovala tak jak se chovala, upozornil jsem jí, že se chová velice drze, jednostranně a není vůbec empatická a také jsem vytáhl telefon s tím, že si začnu vše nahrávat.
Je pravda, že se uklidnila, ale i tak stále vše řešila před dcerou a nebála se řešit i věci, které by dcera neměla slyšet. Prostě jako by tam nebyla a i přesto, že jsem ji na to několikrát upozornil, jela si to své.....
Ta paní je, ale opravdu velice hloupá...řešil jsem s ní dovolenou u moře cca před rokem a půl a ona mi vysvětlovala, že se nesmím mamince divit, že mi dceru nechce dát, protože teď jsou všude uprchlíci a nikdy nevím co se na té pláži stane (upozorňuji, že věděla že chci jet na sever Itálie, pod Benátky). Ona žila v tom, že uprchlíci plují na lodi co nejseverněji, aby se projeli a ještě si přistanou kde chtějí..třeba na turistické pláži :-) :-) - no a nebo hloupou dělala a byla jednostranná. Tak i tak špatně...

Odpovědět