Petice

Odpovědět
Pavel Soukup
Stálice fóra
Příspěvky: 127
Registrován: 23 lis 2017 11:16

Petice

Příspěvek od Pavel Soukup » 14 bře 2018 09:24

Statisticky se asi 50% sezdaných párů rozvádí. Tedy cca 50% otců dříve či později narazí na tvrdou realitu a svévolné rozhodování soudů, nedodržování zákonů, nadržování matkám... matky drží spolu, vytváří tlak na společnost a deformují právo i spravedlnost (nejen svým dětem). Otcové nedrží vůbec spolu, jsou roztříštění a když už "bojují", tak samostatně, podřizují se tlaku společnosti, dělají ústupky a platí za to (nejen jejich děti spřetrhanými rodinnými vazbami).

Takže co takhle petice a návrh na změnu zákona a jeho dodržování. Medializace a sjednocení tatínku? I tenhle server skomírá, ze starších vláken je patrné, že dříve sem chodilo víc tatínku, nyní je těch iniciativních a zapálených méně? Nebo jen předem vzdali nerovný boj Davida s Goliášem? Pojďme se spojit, sepsat petici na návrh změny zákona a jeho pečlivé dodržování, vytvořit tlak na justiční mafii. Co Vy na to? Jde přeci o budoucnost našich dětí...

Kanón
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 35
Registrován: 29 lis 2017 06:15

Re: Petice

Příspěvek od Kanón » 14 bře 2018 11:41

Určitě jsem pro, je otázka kolik by se nasbíralo podpisů, ta petice by se musela nějakým způsobem zmedializovat atd. Určitě by to chtělo nějakým způsobem na soudy apelovat . Jenže největší problém je že soudci jsou neodvolatelní, prakticky nepostižitelní za své jednání, vše trvá neuvěřitelně dlouho a čas běží. Nějaké srážky z platu u nejkřiklavějších případů jsou směšné.

Pavel Soukup
Stálice fóra
Příspěvky: 127
Registrován: 23 lis 2017 11:16

Re: Petice

Příspěvek od Pavel Soukup » 14 bře 2018 12:49

Chtělo by to hned dva zapálené tatínky, jednoho právníka, který by pomohl s formálně právní stránkou věci a druhého novináře, jenž by pomohl s medializací celé věci. Je tu někdo takový? :roll:

Odpovědět