Vyhledávání v soudních spisech

Vyhledávání v soudních spisech

Příspěvekod Pavel Soukup » 27 bře 2018 16:30

Máte někdo zkušenosti s vyhledáváním v Aspi nebo Back-online.cz? Dají se dohledat jednotlivá rozhodnutí soudců ve věcech, případně se pokusit odvodit jak kdo argumentuje při stáních o děti? Umíte v těch systémech prosím někdo pracovat případně poradíte jak hledáte vy?
Pavel Soukup
Stálice fóra
 
Příspěvky: 123
Registrován: 23 lis 2017 11:16

Re: Vyhledávání v soudních spisech

Příspěvekod Hangman » 27 bře 2018 19:23

Pavle, moc nechápu k čemu ti to v tvém případě bude.
Výběr soudce, který dostane tvou opatrovnickou věc stejně neovlivníš. Jen tu na střídavce více či méně nesmyslnými dotazy marníš čas a vymyslíš další nesmysly.
Snažil bych se přimět (donutit) matku dětí k dohodě. V tvém případě bych zašel za psychologem a psychiatrem a nechal si udělat testy, jak na tom jsi. Protože u tebe se skoro jistě budou zadávat soudně znalecká vyšetření z oboru psychologie a psychiatrie. Neujdeš jim.
Je neskutečná výhoda, když absolvuješ dotazy psychologů a psychiatrů někde "nanečisto" a naučíš se na ně (odhadneš jak správně) odpovídat nebo maskovat problematická místa duše. :)
Hangman
Stálice fóra
 
Příspěvky: 66
Registrován: 21 úno 2016 09:43

Re: Vyhledávání v soudních spisech

Příspěvekod Pavel Soukup » 28 bře 2018 10:17

To je jednoduché, na každého soudce platí něco jinýho, každý slyší na něco malinko jiné a hlavně každý rozhoduje jinak. Tedy je fajn vědět dopředu jaké jsou šance a s čím počítat.
Pavel Soukup
Stálice fóra
 
Příspěvky: 123
Registrován: 23 lis 2017 11:16


Zpět na Problémy soudního řízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků