Soudce na neschopence

Odpovědět
Tatobudsnama
Stálice fóra

Soudce na neschopence

Příspěvek od Tatobudsnama » 26 dub 2018 15:21

Po třech měsících jsem zavolal na soud, abych se dozvěděl kdy bude přiřazeno jednací číslo k mé žádosti o SP.
K mé smůle mi bylo řečeno, že paní soudkyně je do června na neschopence a změnit to nejde. O změně by musel rozhodnout předseda soudu a to dělá jen v případech skutečně dlouhé neschopnosti.
Setkal se někdo s něčím podobným ?

tulen2
Stálice fóra

Re: Soudce na neschopence

Příspěvek od tulen2 » 26 dub 2018 15:39

Tatobudsnama píše:Po třech měsících jsem zavolal na soud, abych se dozvěděl kdy bude přiřazeno jednací číslo k mé žádosti o SP.
K mé smůle mi bylo řečeno, že paní soudkyně je do června na neschopence a změnit to nejde. O změně by musel rozhodnout předseda soudu a to dělá jen v případech skutečně dlouhé neschopnosti.
Setkal se někdo s něčím podobným ?
V tomhle pripade bych uz predsedovi soudu napsal, ze se obavam prutahu, (ktere jiz nastavaji), pokud bylo jasne ze soudkyne bude na neschopence jiz v dobe podani, mela byt jeji agenda prerazena (neschopnost je skutecne dlouha), pokud neschopnost nastala az ted, mela dostatek casu (3 mesice) alespon navrh zpracovat a urcit termin prvniho stani, + napr poverit ospod setrenim, atp. Jde o vec nezletileho ditete, kde jakekoli prutahy znamenaji mnoho.

Jestli totiz jeste neudelala nic, a prijde zpet v cevnu, nez se vsim prokouse ... stani bude na podzim. A to uz je fakt dost.

Odpovědět