Domácí násilí

Domácí násilí

Příspěvekod D-Y » 03 čer 2018 15:39

Rád bych se podělil o mou zkušenost s domácím násilím a s tím spojené předběžné opatření týkající se manželky a mých děti. Mou manželku jsem měl vždy rád nikdy jsem jí neublížil stejně Tak mým dětem které miluji z celého srdce. Nyní jsem v situaci kdy se nemohu setkávat se svými dětmi a ta cesta je velmi zdlouhavá. Na začátku dubna na mne manželka vydala předběžné opatření. Poté co jsme měli mezi sebou nějaké pro Spory a hádky které většinou iniciovala ona. Poté co jsi našla milence což jsem se samozřejmě dozvěděl až zpětně je to bratr naší sousedky. Několik krásným prokazatelně byla a však Celou věc zlehčoval a že jde pouze o pracovní záležitosti a podobně případně nějaké sportovní aktivity. V té době měnila rozhodnutí ze dne na den. Já v té době měl nové zaměstnání vedoucí pozici tak abych zajistil finančně rodinu a manželka mohla celkem pohodlně pracovat ve své firmě kterou po mateřské dovolené začala rozjíždět. Práce byla časově fyzicky dost náročná často jsem také musel zkontrolovat nějaké noční. S tím bylo spojené to že údajně spala u matky mám Zato tam byly pouze děti. Dlouho jsem nějak extra nevšímal Manželce jsem důvěřoval. Strávila krásné prázdniny ve sousedkou na chatě poté za matkou. Mezitím já se věnoval své práce Ona měla dost času sama pro sebe. V domácnosti jsem také prováděl skoro prací jako je luxování a vytírání mytí koupelny záchodu vynášení košů skládání myčky třídění prádla praní prádla věšení prádla a podobné práce. Vždy jsem chodil spát až poté co jsem měl vše hotovo A ráno brzo vstával do práce. Na manželku která většinou dělala home office zbylo rozvážení dcery do školky syn chodil do školy před domem. Podle mne jsem jí se vším pomáhal až dost. Co se týče dětí tam jsem se hlavně věnoval synovi a jeho. To bylo jediné moje od reagování které mě ale hodně bavilo a naplňovalo. Do společnosti jsem takřka vůbec nechodil. A Pokud ano bral jsem sebou manželku. Která měla společnost vždy ráda a také se ráda napila. Což byl také jeden velký problém. Alkohol pila velmi často. Avšak já jí to tiše toleroval Občas jsem si s ní doma dát skleničku většinu času však popíjela se sousedkou na zahradě v zimě pak v jedné místnosti v domě.
A co se stalo?
Poté co se vrátila letní dovolené a já jsem přišel z práce byla na zahradě s bratrem naší sousedky sami dva já musel zkontrolovat ještě nějaké věci týkající se práce z zahajovali ve večerních hodinách. Tudíž jsem přijel pozdě ale ne tak pozdě jak jsi má manželka myslela. Poté co jsem přišel na zahradu. Kde jsem si tak nějak připadal Navíc mě poslala domů ať jdu zkontrolovat děti na zahradu jsem se již nevrátil poté když přišla manželka samozřejmě opilá vyvolala hádku kvůli neuklizené v kuchyni přestože nepořádek z ní udělala ona. Jsem to odmítl uklidit jelikož jsem již spal. Po neustálém rozsviceni a brání mi peřiny na mne vylil vodu Já se na ni rozčílil začal nadávat. A tenkrát začala poprvé řvát že jde o domácí násilí. Pak odešla z bytu a vzala si sebou klíče od vozu. Já za ní vyběhl na ulici a klíče jí vytrhl z ruky poté jsem šel zpět do bytu. Bohužel v tu dobu jela kolem policie a věcí se začala zabývat. Co vím manželka vypověděla že jsem jí ještě mlátil. To jedna věc. Od té doby byly naše hádky čím dál častější jak jsem psal hádky iniciovala ona většinou dost opilá vždy ve večerních hodinách někdy tomu byly přítomné i děti těsně před tím než šli spát. Na mé přání ať jsi až budou děti spát nebrala zřetel. Manželka byla naše soužití vždy dominantní a také vždy chtěla mít poslední slovo mé argumenty nebrala vážně naprosto mnou pohrdala. Jsem se snažil najít nějaké kompromis nebo ji vyhovět tak aby se uklidnila. U těchto Hádek vždy dbala na to aby bylo hodně slyšet slovní spojení domácí násilí. To na mě řvala a přitom mě pěstmi zmlátila většinou do zad. Nikdy jsem jí to ne oplácel. Většinou jsem z bytu odešel a práskl dveřmi. A následně se pak vrátil to již většinou spala. Těmi hádky si vymohla to že jsem ji dával veškeré své vydělané peníze No málo peněz to nebylo na mě zbylo placení úvěrů a kreditních karet a pár set Kč pro moji potřebu na obědy a podobně. Ani to však nepomohlo hádky stále pokračovali ve stejném scénáři pak jednou přiznala ze je u soudčinýho bratra v domě Ale prý čistě z pracovního hlediska ten den měla jít plavat kam pravidelně chodila o čem dost pochybuju Bohužel jsem jí věřil Myslel jsem si že pokud bude mít čas pro sebe Mohlo by se se všezlepšit. Ona mé důvěry zneužívala.
Na jarni prazdniny odjela sama po te co jsem ji dal na hory penize a vsak ty jsou jen pro ni a děti. Pokud chci jet s nimi mám myt na vse peníze. To jsem se urazil a nikam jsem nejel v polovine tydne jsem chtěl za nimi dorazit. Prý na me nejsou zvedavi. Od deti jsem se dozvědel že tam byl i sousedky bratr. Z hor se domů nevratila. Zustala u své matky i dětmi. Chtel jsem se s ni setkat. A pokousel se ji dovolat. Ale mosty byly již spáleny. Matkou se nechávala zapírat že spí. Po te co jsem k matce dorazil a ona tam nebyla mi bylo vse jasné. Chvil jsem se tam motal v okolí a navstivil bar kam měla údajně jít. Tam vsak nebyla. Setkali jsme se pred domem. Pote nastopila ke mě do auta odjeli jsme domů. Kde mi tvrdila že byla s kamarádkou. Ja ji neveril a požádal ať mi to dokáže třeba výpisem hovoru. Pak jsem se podival ja sám. Popadl ji hrozný vztek. A svuj tel logicky branila. Byla to hadka chtil jsem nekolik ran a kousanců trhala ze mě oblečení a opět řvala domácí nasilí. Pozdeji jsme se dohodli ze se v byte u deti budeme stridat. A ona vse ukončí. Hned první den kdy jsem mel deti. Ona sla plavat se sestrou. Ta vsak byla v praci. Pi te mi zvedla telefon a sdelila ze je na hotelu. Byl jsem z toho spatny a bouchly mi saze. Zacal jsem na ni rvat. Sousedka byla v pohotovosti a hned volala policii. Tu jsem do bytu nepustil jsem vyřešil mezi dveřmi s tím že bude již klid tou dobou již děti spaly. Sousedka však pomáhá ať zůstanou že přijede manželka pravděpodobně s nimi zůstala na chodbě o půl hodiny později dorazila manželka pustila do bytu policii děti vzbudila doslovadoslova je policie do latě a vše řešila za jejich přítomnosti. Já jsem chtěl ať zůstanou že půjdu spát do dětského pokoje. Ona chtěla odjet s nimi ke své matce Řekl jsem jí že odcházím z bytu a za půl hodiny se vrátím a buď tam budou nebo nebudou. Z bytu Já se pak do bytu vrátil. Zůstal jsem tam sám pak manželka chtěla do bytu zpět a však pouze a když by na ní přepíšu a také auto jinak děti neuvidím. Začala mně prohlašovat že jsem uživatelem drog že se u nás v bytě schází narkomani že mi děti nedá jen pod dohledem mé matky nebo sestry a podobné nesmysly Já jí chtěl vyhovět. A o pár dní později když mi děti chtěla předat na parkovišti toto místo předání Děti si volala ona slušně jsem jí pozdravil. Ona vyvolala další hádku dětmi nakonec odjela a co mi dala pěstí do obličeje. Poté šla na policii a vypověděla přesný opak. Ještě však došlo k lékaři s tím že jsem hádka zlomil prst nebo dva. No a pak navštívila už pouze Krizové centrum kvůli domácímu násilí a já se z bytu musel pakovat Odešel jsem s jednou igelitkou.Nyní je to už dva měsíce Co nejsem doma. Manželka se tedy dostala do bytu mě odstavila od děti a majetku. Nesmím je kontaktovat ani i k domu se nesmí přiblížit na 25m. Prodloužení předběžného opatření jí nevyšlo soudkyně ho zrusila. Ale cesta dětem je složitá. Asistovaný styk trvá trochu déle je to běh na dlouhou trať. A domů se vrátit pochopitelně nemohu.
Věřím však že časem se věci uvedl na pravou míru a pravda se ukáže.
V tom bych chtěl být opravdu důsledný. Nechci aby tato věc vyšuměla do ztracena Vše se zakládá na lžích A to že jsi to manželka důkladně připravila. A měla by za to nést následky. PoPo celou s nikým z mé strany rodiny nekomunikuje telefony blokuje na emaily neodpovídá. A to ještě napadla mou matku když se jela podívat jak se dětem daří.

Můžete mi v této věci někdo poradit Máte nějakou podobnou zkušenost. Jak Jak se domoci spravedlnosti.
D-Y
Nováček fóra

Re: Domácí násilí

Příspěvekod Hangman » 03 čer 2018 16:49

Oprav si chyby. Příspěvek se nedá číst, všechno zmotané páté přes deváté. Stačí napsat, že bývalka má milence.
Píšeš, že máš zrušené předběžné opatření, ale nesmíš se k ní přiblížit na 25 m a zároveň máš asistovaný styk s dětmi?????
Hangman
Stálice fóra

Příspěvekod D-Y » 03 čer 2018 18:19

Omlouvám se za můj zamotaný text. Tak abych to uvedl ba pravou míru. Predběžné opatření skončilo tento týden. Soud nařidil asistovaný styk s dětmi. Domů však stále nemohu. Rád bych se spojil s někým, kdo má podobnou zkušenost. A to zneužití zákona o domácím násilí.
D-Y
Nováček fóra

Příspěvekod tulen2 » 04 čer 2018 11:56

Pokud zadne DN neprobehlo, je dulezite branit se od pocatku, stejne a konzistentne a durazne. Pokud to clovek nezvladne dobre sam, okamzite oslovit pravnika a branit se ve spolupraci s nim.
Jak jsou stare deti? Deti zpravidla dobre vedi, jestli k DN dochazi, nebo ne. Takze pokud ne, je dulezite chtit co nejdriv aby probehl pohovor deti s psychologem, neustale vysvetlovat ze obvineni je ucelove a proc asi k nemu dochazi. Nedat matce cas deti zpracovat a presvedcit je, jak ji tatinek strasne tyral.
Podle tveho prvniho prispevku bych odhadnul ze smysluplne a presvedcive ti samotnemu bojovat uplne nepujde, jsi plny emoci, ty se musis naucit ovladat. Vyhledej pravni pomoc - a pak postupne kroky pripadne konzultuj tady.
tulen2
Stálice fóra

Zpět na Problémy soudního řízení