Odvolani proti rozhodnuti Krajskeho soudu

Pavel Soukup
Stálice fóra

Re: Odvolani proti rozhodnuti Krajskeho soudu

Příspěvek od Pavel Soukup » 23 črc 2018 10:48

sentinelcz píše:Bojuji o svoji dcerku, ma 2,5 roku.
To ze chce byt dcerka semnou potvrdila i byv. manzelka, dcerka ke me bezi s krikem tata, tata a nikdy se ji nechce k matce.
Dle soudu jsem zatim jenom sobec, co ji chce pouze pro sebe (nezadam o vylucnou peci).
Matka ditete mi brani ve styku - dle soudu si dite nevyzvedavam, nemam o ni zajem.
atd atd atd
Chci ji do stridave pece.
Kam se muzu odvolat proti rozhodnuti Krajskeho soudu?
Nejvyssi soud? Ustavni ?
Kolik stoji sepsani zadosti, stiznosti v okoli Prahy?
Jsem schopen to sepsat sam?
Nemate nejaky kontakt (Praha, Praha vychod) kdo by mi s tim mohl pomoct?
Seznamim ho s celym pripadem.
Diky,
Zachoval ses jako chlap a gentlemansky ustoupil dámě... i Šalamoun kdysi dávno rozhodoval, komu patří dítě, o které se hlásily hned dvě matky... pamatuj, že u soudu není žádný Šalamoun a že to funguje přesně obráceně. U nás vyhrává ten víc podlý, ten co neustupuje, ten co vyvolává hádky, ten co žije rozbrojemi, ten co dá jasně najevo, že neustoupí ani o píď... a že pokud mu okolí neustoupí, tak zažije peklo. Ano, přesně tak, není žádného divu, že pak 97% dětí je ve výhradní péče matek bez ohledu na to, zda to je či není nejlepším zájmem dětí. Takže vytas drápky a dej najevo, že s tebou žádná mrcha na soudu a ospodu nebude zametat tak jak píská matka. Jen na tohle totiž tyhle úřady slyší. Oni tvou dceru neznají a nezajímá je. Nejde jim ani o její budoucnost, jde jim jen o svůj klid a minimum práce. Pokud ustupuješ, dáváš tím jasně najevo, že děti patří matce, že s okradením dětí o tátu se srovnáš... Takže má rada zní "střílej", střílej na všechny strany, i kdyby to nezasáhlo cíl, nevadí. Důležité je, aby Tě bylo slyšet a čím víc, tím lépe. Jen tak zachráníš své dcerce její vztah s tátou.

sentinelcz
Nováček fóra

Příspěvek od sentinelcz » 23 črc 2018 10:53

Pavle ale co mam delat dal (krome věci tady napsanych)? Ono tech moznosti moc není proti této masinerii.
U krajského soudu mi jasne rekla předsedající soudkyne "Nas Vase dite nezajima".
Ja pomalu vystrilel naboje. A jak pises, nemel jsem ustoupit, protože ja chci byt s dcerkou a ona také chce byt semou (divam se především na jeji vuli), malinka, k mame, když je u me, nechce.

Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvek od Pavel Soukup » 23 črc 2018 14:53

Ale to ti řekli pravdivě, je opravdu tvá dcerka nezajímá. To jim nemůžeš zazlívat, vezmi si, že oni musí rozhodovat co s dětmi, když ti hňupové rodiče se nedokáží domluvit a ty děti opravdu neznají a ani nemůžou znát. Oni vidí jen spis a standardně se časem tatínek dokáže se ztrátou dětí vyrovnat, takže aby s tím měli co nejméně práce, tak odkývou co chce matka. Ze začátku asi každý otec šlápne vedle, protože netuší do čeho jde. Mně se to stalo také. Matka měla hromady problémů od drog přes trestné činy... a když naznačovala, že odejde, myslel jsem že mě se to týkat nebude, že odejde jen ona a já budu pečovat o syna. Kdepak! Odešla i s ním a já byl totálně v háji. Ale úplně totálně. Hodně rychle jsem procitnul a uvědomil si, že jsem to podcenil a začal válčit. Ne kvůli sobě, ne kvůli prachům. Upřímně dětí si můžu nadělat milion a prachy jsou jen barevné papírky. Já se z toho dám dohromady, ale co syn? Jak on se dá dohromady z toho, že přijde o tátu? Co z něj vyroste? Další zmetek, co o rodinu nebude stát, protože ji sám neměl? A tak jsem kvůli němu začal vést tuhle nerovnou bitvu. Začal bych tím, jak ti tu mnozí radí přečíst tohle fórum a potom si najít skvělého právníka, co je expert na rodinné právo (to je dost podstatné, mnozí jsou jen JUDr "PUDr" a skutek utek... Případ od případu se liší, jen ty sám dokážeš ochránit svou dcerku... Jinak jí okradou o tátu, je nezajímá - ale to už víš.

sentinelcz
Nováček fóra

Příspěvek od sentinelcz » 23 črc 2018 15:11

Urcite semnou souhlasite ze na dohodu musite byt dva, a ja byl sam, ale berou nas jako dva. Proc by souhlasila se stridavkou, jak psal tulen2, když ma peníze zadarmo? Urcite je nedava na dcerku. Za slovy "Ty mas penez dost" holku prebiram v tricku, spodnim pradle, a plazovkach. Vse ostatní jsem si koupil sam pro ni anebo mi dala moje segra a kamarádky co měli deti kolem.
A nemate nekoho na doporuceni, ja uz vystridal 3 pravniky a tyto "testy" jsou hodne drahe.

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 23 črc 2018 16:10

sentinelcz píše:Urcite semnou souhlasite ze na dohodu musite byt dva, a ja byl sam, ale berou nas jako dva. Proc by souhlasila se stridavkou, jak psal tulen2, když ma peníze zadarmo? Urcite je nedava na dcerku. Za slovy "Ty mas penez dost" holku prebiram v tricku, spodnim pradle, a plazovkach. Vse ostatní jsem si koupil sam pro ni anebo mi dala moje segra a kamarádky co měli deti kolem.
A nemate nekoho na doporuceni, ja uz vystridal 3 pravniky a tyto "testy" jsou hodne drahe.
Na takovy fnukani se vyprdni, nepomuze ti fnukat. Tak obcas neco koupis v sekaci (tricka, pradlo). Nikdy neukazuj matce fnukaci tvar. To neni ani sexy ani to na ni neudela dojem. Naopak s ni mluv soukrome jako rovny s rovnym, dobre chces decko jen pro sebe, Ok ja jako otec budu v navrzich k soudu taky zadat vyhradni peci otce, SP nabizim jen jako kompromis. Ale slusne = zadne kecy ze je spatna matka protoze xyz. Vtip je v tom udrzet komunikaci s matkou na nejake urovni tlaku, tlacit na peci otce ale nezabrednout do tahanic o blbiny jako tricka a spodary. Tahanice o decko je nejenom pravni spor u soudu a krasorecnenei u OSPOD, je to vic nez si myslis o tom jak s matkou mluvis a jak se matka vyvine. Uvedom si, ze se matky nezbavis nikdy, ze do konce zivota tam o decku bude nejaka rodicovska komunikace, setkavani, predavani. Proto se hodne soustred na decko a na zvladani matky. Kazda matka ma ty sve mantry a klise a fraze, musis se je nucit zvladat, pusobit na matku i decko. To je stejne dulezite jako dalsi a dalsi podani na soud, advokat, atd..
Stejne vetsina stridavek byla u soudu dana tak ze otec tu matku ukecal, zpracoval na dohodu....
Stridavek proti tvrdemu odporu matky bylo a je minimum, a kdyz- tak matka musi udelat hrubou chybu a jeste musi sedet v talaru pokrokovy soudce.

Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvek od Pavel Soukup » 26 črc 2018 13:26

sentinelcz píše:Urcite semnou souhlasite ze na dohodu musite byt dva, a ja byl sam, ale berou nas jako dva. Proc by souhlasila se stridavkou, jak psal tulen2, když ma peníze zadarmo? Urcite je nedava na dcerku. Za slovy "Ty mas penez dost" holku prebiram v tricku, spodnim pradle, a plazovkach. Vse ostatní jsem si koupil sam pro ni anebo mi dala moje segra a kamarádky co měli deti kolem.
Když byla žena na mateřské, vše se platilo z mých peněz, samozřejmě! A že toho bylo. Pak si našla jinýho, zavolala policii, sehrála scénu že jsem jí napadl a ve vší parádě se pak v noci vystěhovala - a šukač jí v tom rád samozřejmě pomohl. Vzala vše, byt zůstal prázdný. Kupoval jsem nejen věci pro syna, ale i vybavení do bytu. A spravedlnosti se nemáš šanci dovolat. Časem to přebolí, ale ten hořký pocit hnusu zůstane.

vytrvalý
Nováček fóra

Příspěvek od vytrvalý » 27 črc 2018 08:33

Jak bylo psáno nahoře, při jednání trvat na zapsání do zápisu -přesné citace, vhodné nahrávat soudní jednání na zvukové zařízení. Soudy ignorují i rozhodnutí Ústavního soudu. Já měl SP potvrzenou ÚS matka dlouhodobě bránila ve styku otce s dítětem, využívala odborníků pro zákaz styku, porušila mediace a dohody,... Nařídil dodržet SP a neměnit rozhodnutí jinak dítě, přilne k matce. Soudce OS po 2 měsících nařídil PO styk je 3 hod. v týdnu a víkendu od 9-18 hod. Výkony rozhodnutí řešeny po roce, soudce vše oddaluje, vyšetření dítěte bez otce, i PČR doporučuje medializaci.

Hugo76
Stálice fóra

Příspěvek od Hugo76 » 27 črc 2018 10:06

vytrvalý píše:Já měl SP potvrzenou ÚS matka dlouhodobě bránila ve styku otce s dítětem, využívala odborníků pro zákaz styku, porušila mediace a dohody,... Nařídil dodržet SP a neměnit rozhodnutí jinak dítě, přilne k matce. Soudce OS po 2 měsících nařídil PO styk je 3 hod. v týdnu a víkendu od 9-18 hod. Výkony rozhodnutí řešeny po roce, soudce vše oddaluje, vyšetření dítěte bez otce, i PČR doporučuje medializaci.
Jak je to dlouho, jaký rok?

sentinelcz
Nováček fóra

Příspěvek od sentinelcz » 27 črc 2018 10:15

Jinak vratim se na začátek.
Ma ještě smysl v tomto mem konkretnim pripade shanet pravnika?
Mam schůzku na pristi stredu (kterou mohu odvolat), ale aby to mělo nejaky konkretni smysl.

Hugo76
Stálice fóra

Příspěvek od Hugo76 » 27 črc 2018 11:06

Podle mě ústavní soud nemá smysl, bude to zamítnuto. Teď jde o to jestli ústavní žalobou nesleduješ nějaký jiný cíl. Nějak jsem se nedočetl kolik času teď vlastně trávíš s malou, kolik ti matka a rozsudek umožňuje. Já bych teď počkal na nástup do školky a pak zahájil nové řízení. Do té doby dokumentovat svoji péči a odpírání předepsaných styků matkou (žádost na výkon rozhodnutí). Tím bych to podepřel - myslel jsem, že se dohodneme, dítě bylo malé, v rámci klidu jsem tenkrát ustoupil, ale dítě není předáváno dle rozsudku a už je větší proto žádám úpravu. Myslím, že šanci na SP mezi 3-6 rokem už je slušná, ale jako ve všem záleží na soudci.

Odpovědět