Péče o dítě - 6 nocí ve 14 dnech není střídavka!

Odpovědět
akvarel
Nováček fóra

Péče o dítě - 6 nocí ve 14 dnech není střídavka!

Příspěvek od akvarel » 24 srp 2018 11:44

Alespoň podle rozhodnutí soudkyně. Nepláču, jen poukazuju na absurditu soudních rozhodnutí, kdy střídavá péče prakticky funguje po celou dobu soudního sporu (třetím rokem). Rozsah 6 nocí máme již přes rok určený předběžkem, které jsem musel podat a bylo mi vyhověno - matka bez argumentů, proč to nejde. Tak to šlo přes PO s přispěním soudkyně. Otec 4k alimenty, matka 0k alimenty. Jak jinak :lol:
Neupravená péče, syn 5,5 let. Od 3 let soud o střídavou péči, která po celou dobu prakticky probíhá.

tulen2
Stálice fóra

Re: Péče o dítě - 6 nocí ve 14 dnech není střídavka!

Příspěvek od tulen2 » 24 srp 2018 12:24

.. a to mas uz od odvolaciho soudu? Tady bys myslim do ustavni stiznosti jit mel, pokud to byl soud odvolaci - s tim, co jsi zatim psal, by to uspesne byt mohlo.

akvarel
Nováček fóra

Re: Péče o dítě - 6 nocí ve 14 dnech není střídavka!

Příspěvek od akvarel » 24 srp 2018 13:29

tulen2 píše:.. a to mas uz od odvolaciho soudu? Tady bys myslim do ustavni stiznosti jit mel, pokud to byl soud odvolaci - s tim, co jsi zatim psal, by to uspesne byt mohlo.
Jeden odvolací soud již proběhnul, odvolání uznali a vrátili jí to zpátky s tím, že se tím soudkyně dostatečně nezabývála, že střídavá péče fakticky probíhá. Rok se s rokem sešel, proběhly posudky, vše v pořádku, ale matka neustále opakuje - nevyhovuje.

Dosud běželo a samozřejmě dál běží PO na 6nocí ve 14denním cyklu, s tím, že ospod i bývalka mě chtěli stáhnout o 2 noci - prý to navrhuje znalkyně, což je bullshit a je to pouze jejich interpretace. Čekal jsem, že nyní soudkyně rozhodne pro střídavku, protože sebrat mi dvě noci by nedokázala odůvodnit, zvlášť, když ona sama mi tu noc předběžkem přidala a je prokázané, že to funguje. Nestalo se a jsme opět o rok a půl zpátky. Rozsah péče mi nechala, tj. 6/14, ale ve formě výhradní péče matky :lol:
Neupravená péče, syn 5,5 let. Od 3 let soud o střídavou péči, která po celou dobu prakticky probíhá.

Odpovědět