Zmanipulovana dcera

Halík
Uživatel(ka) fóra

Re: Zmanipulovana dcera

Příspěvek od Halík » 15 lis 2018 02:51

Popravdě musím plné souhlasit s tím co oba píšete , chtělo by to taky mít na to víc času , abych se tomu mohl plné věnovat . Každopádně jste mě pomohli v tom ze jsem si potvrdil a zároveň i upravil svůj názor a pochopil kde jsem dělal a dělám největší chyby . Díky . Nic méně jedna věc mě dost zarazí , jak můžeš psát , ze se na celou věc nahlíží tak , ze otec trestá matku ? Vždyť to by bylo strašně krátkozrake.
Chtít potrestat matku tím ze chci pečovat o své dítě , znamená v podstatě , ze o nej pečovat nechci ale jen se mstít za způsobené příkoří. Jestliže se nechci starat a vychovávat , tak si sám sobě tímto způsobím starost , kterou vlastně nechci na několik dalších let a budu muset pečovat i když vlastně nechci . Takový chlap si na sebe usije bič jen kvůli tomu aby zaskodil matce ? Přijde mě to spis jako ženská vlastnost. Myslím ze chlapy takto nepremysli pokud nejsou psychopati. Myslím ze my chlapy nechceme vzít dítě matce alespoň většina . Chceme férovou hru ! Přijde Mě to jako myšlení : podle sebe soudím tebe v ženském podání 🙄 což tedy znamená ze všichni kteří pracuji na Ospod , soudech a dalších organizacích mají projektivní myšlení . Dle mého názoru je to ve většině případech přesně naopak matky se mstí a jsou zákeřné a mstive ! A chlapy o kterých se obecně ví , ze nejsou vypocitavy a mstivy tak od nich se očekává ze to budou prokazovat ? Trochu zvracená myšlenka , kterou podporuje cely tento zvraceny systém. No jo no. Charakter asi není to co je v zájmu dítěte se naučit 🙄

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 15 lis 2018 03:09

Jak vůbec muže někdo si myslet ze otec který byl vyšetřováný kriminalkou za znásilnění ( ze své zkušenosti musím říct , ze kupodivu vyšetřují velmi důkladně ) a bylo zjištěno , ze se ničeho nedopustil , ze má ještě prokazovat , ze to není on kdo chce trestat křivé obviňující matku, tím ze chce vídat své vlastní dítě ? To je šílený !! Tohle je naprostá bezmoc v 21 století. Nepochopitelny 🤔

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 15 lis 2018 03:30

Otec který nechce se starat o své dítě , tak ho žádný rozsudek k tomu nedonutíte , ale paradoxně ten který chce se starat tomu muže rozsudek toto zakázat ? V tom vidí systém školení matce ?? Strasna myšlenka 🙄

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 15 lis 2018 08:39

Halík píše:
15 lis 2018 02:51
...jak můžeš psát , ze se na celou věc nahlíží tak , ze otec trestá matku ? Vždyť to by bylo strašně krátkozrake.
...
Ano, tohle a spoustu dalsich veci "normalni" clovek vidi. Pokud by existoval muz, co chce "trestat" matku tim ze se bude co nejvic casu starat o deti, a ten cas "ji sebere", potresta predevsim sam sebe peci a starostmi. On se mozna obcas nekdo takovy najde, ale ten pecovat bud vubec nezacne, nebo to po kratouckem pokusu vzda. (I) proto by se melo daleko vic pristupovat k vyvazene peci do rozsudku "na zkousku", aby se mohly podobne motivace projevit.
To "trestani" neni z me hlavy, stejne jako spousta dalsich nesmyslu a marginalit. Precti si psychology co SP odmitaji jako hloupost - a uvidis sam. A tyto myslenky jsou ve statni sprave hluboce zakorenene, nejen genderove, bohuzel I nektere prebiraji bez kritickeho pohledu I dalsi psychologove, atd. Napr. mytus o vhodnosti zachovani jednoho domova pro dite, kde se deti stridaji, nutnost predavani deti "s prekryvem" a popovidanim rodicu, atd...
Kdyz pochopis, jak lide co s tebou jednaji premysleji, a pod vlekem jakych stereotypu jsou, pomuze ti to jednat s nimi uspesneji.

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 15 lis 2018 09:32

Haliku zkus se na to podivat ocima tve byvale manzelky. Byvalka te nenavidi, pravdepodobne k tobe citi silny odpor (soudy a nekonecne tahanice o decko tuhle silnou a dlouho trvajici negativni emoci jen podporuji). Matka ma dite, to dite je pro ni samozrejmy majetek, matka majitelka ditete to tak citi, protoze decko nosila v brichu, byla s deckem 3 roky doma a ty jsi chodil do prace - logicky tedy 90% pece obstaravala matka sama i v case kdy jste byli spolu jedna rodina.
Pak prijde rozvod a matka chce zachovat to na co je zvykla (90% casu decka je decko jen s matkou, otec jen chodi do prace a plati penize, v ocich matky majitelky je to zafixovane asi tak ze doted se stejne starala sama a co ted ten hnusny otec chce menit, proto tam pri rozvodu ty matky tak casto nechapave rikaji vety co ten hnusny otec ted nahle chce pecovat o deti kdyz se o deti doposud vubec nezajimal).
Ony ty stereotypy maji realne koreny v tom ze u malych deti je materska a rodicovska v 99% pripadu zalezitost matky (ta se stara o dite/deti) a otec jen nosi penize a chodi do prace, plati hypoteku, stavi barak a podobne. Bohuzel sam znam ze sveho okoli nekolik otcu co se vraci ve vsedni den z prace kolem 18-19 00, deckam tak akorat zamavaji a reknou dobrou noc, de facto takovi tatinci funguji jen o vikendech.
Ty stereotypy si muzes Haliku najit u antistridavka psychologu jako je Klimes (ma stranky a texty a videa na netu, doporucuji se na to podivat abys chapal jak mysli protistrana a matky).

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 15 lis 2018 12:28

Ano tohle chápu , je to názor matek a části odborníků na systém střídavé péče a odůvodnění proč ji nenarizovat. Ovšem moje ex je ve svém myšlení o mnoho levelů dal. Nechce připustit žádný kontakt otce s dcerou. Hodně dlouho jsem přemýšlel co ji k tomu vede a dospěl jsem k výsledku , ze jako otec jsem nebezpečný pravé tím , ze jsem jediný kdo si podle matky muže kdykoliv vzpomenout a chtít dceru ji vzít. Čili je třeba mě úplně vymazat ze života dcery. Věty typu : dítě je moje já jsem ho porodila já jsem ho odnosila , kvůli dětem jsem schopna jít přes mrtvoli , dcera jednou přijde a řekne mě se u tatínka líbí chci tam být víc a já která se starala prudila zakazovala bude najednou ta zla to nedopustim, znám velmi dobře. Už vůbec si neumí představit ze bych dceru vzal třeba k moři a ona přijela nadšena . Nedokáže připustit , ze dítě by mohlo mít rádo jak maminku tak i tatínka a ze dělení této lásky neznamená ze láska k mamince je tím pádem menší 🙄. Dospěl jsem k názoru ze je nemocná a ze dceru nikdy dobrovolně ke styku nevydá. Tzn ze ikdyz se mě podaří získat širší styk , bude to neustálý boj i potom . Dopady na psychiku dcery to bude mít samozřejmě katastrofální. Nahled úřadu , ktrery nedokáže (nechce) matku usměrnit , bude tedy v zájmu dítěte takový , ze když matku nedokážeme usměrnit tak ji radši pomůžeme. Musel by se tedy najít ambiciózní úředník , který by se nebál věc vyřešit opačné. Nebo by musel být pod tlakem exemplárniho trestu. Po zatím nabranych zkušenostech zjišťuji , ze to muže trvat i několik let. Dcera pak bude v pubertě a vše je v háji.

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 03 pro 2018 17:59

Asistovany styk : z 5ti pokusu se podařilo dceru oddělit od matky pouze jednou a to násilnou formou přes odpor dcery i matky 🙄 poslední styk proběhl tak , ze sedím v jiné místnosti hodinu a čekám až se odborníkům z neziskové organizace podaří zaujmout dceru. Pro představu : matka sedí s dcerou v čekárně s otevřenými dveřmi do herny , kde si odborníci hrají spolu a lákají dceru neúspěšně ke hře 😂😂😂 Po hodině odcházím aniž bych dceru viděl 🙄 . Už to někdo z vás viděl ?

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 18 čer 2019 12:40

Zdravím vás všechny a prosím o radu,
Po 2a půl roce jsem dostal PO se stykem sudy týden sobota a lichý středa odpoledne.
O víkendu měla proběhnout první sobota. Přijel jsem do bydliště matky a matka otevřela dveře a tahala dceru za ruku se slovy jdi , musíš , obuj se , hele nová teta atd . Žádné vlídné , uklidňující a povzbuzující slovo z matky nevypadalo. Dcera samozřejmě křičela ze nechce a utikala do pokoje. Matka mě vyzvala ať si pro dceru dojdu sám do pokoje. To jsem odmítl s tím , ze mě ji má předat. Nechtěl jsem vyvolat ještě větší scénu. Poté matka opakovaně stejným způsobem se pokoušela dceru vytáhnout z bytu na chodbu a situace se opakovala. Opakovaně mě říkala ať si pro dceru dojdu sám ze ona ji nebude tahat po bytě, když jsem odmítl a řekl ať řádně dceru předá zaboucla dveře a už neotevrela , tel neuvedla a na sms nereagovala. Toto cele trvalo cca 3a půl minuty. Po 45 min mírného čekání venku jsem odjel na policii ,kde udělali jednoduchý zápis .Da se předpokládat , ze podobná situace se bude opakovat. Jak se v tomto případě chovat a jak postupovat ??? Děkuji za rady

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 18 čer 2019 14:27

Poradil bych kamarada, strejdu nebo nekoho koho sezenes aby sel s Tebou a aby decko drapnul a rvouci rychle odvezl ve tvem aute pryc od matky, klidne drapnout decko bez bot, bez obleceni a strcim decko do auta a je to. Hlavne to predavani a tyjatr matky zkratit na minimum.
Ty jsi hloupe ten tyjatr matky prodluzoval, mluvil jsi s matkou nesmysly a to je chyba. Nemluvit, neprodluzovat predavani, drapnout decko a rychle pryc.
Dite bude rvat jako tur cca 10-15 minut. vzdycky a cim dele tohle predavani trva tim dele rve.
Na matku se nedivej ani do oci, jakmile otevre dvere skoc po decku a bez mluveni pryc, zadny rozhovory s matkou.
Problem chlapu je ze nechapou co maji proti sobe za zenu, proste to decko ma vymyty mozek a syndrom zavrzeneho otce jako z praku (velmi snadne u 6 leteho ditete, matka decku mozek vymyla prakticky nevratne).
Nemuzes realne cekat zadny dobry vyvoj vztahu otec a dite pokud budes na styku v radu nekolik hodin tydne, to decko ma vymyty mozek matkou a ten styk si budes nikoliv uzivat ale budes trpet, dite ti bude povidat co mu matka namluvila a podobne.

A jeste jsi sel na PCR, pozor na asistovany styk, imho vsechno spatne.

Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík » 18 čer 2019 15:04

Asistovany styk mám úspěšně za sebou

Odpovědět