KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Odpovědět
kid66
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2012 11:33

KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od kid66 »

"A VY TEDY OBA, kdybyste mně mohli odpovědět, vy tedy si OBA PŘEJETE aby to ZŮSTALO takové jaké to je teď, to znamená abyste ZŮSTALI u maminky eventuálně aby tatínek pro vás jezdil a STÝKAL se s vámi? Tak aby teda to ZŮSTALO jak to je teďko v současné době, tak si to PŘEJETE?"

Prostřednictvím této a řady dalších návodných otázek VYROBILA dne 4.6.2018 soudkyně JUDr. HELENA SVOBODOVÁ ve 26 minutě ústního jednání v opatrovnické věci 11P72/2016 ouřední "DŮKAZ" o tom, že přáním dětí je zamítnutí střídavé péče obou rodičů.

Neváhala přitom obě nezletilé děti ovlivňovat, manipulovat a instrumentalizovat jako nástroj k ohýbání práva, ke svým vlastním skořápkám s paragrafy. Málo toho, v Rozsudku pak dětem vložila do úst ryze nedětský výraz že si děti přejí, "aby tento MODEL zůstal zachován".

Ve výsledku se tím Helena Svobodová vědomě podepsala pod letité vytěsňování otce matkou a státem z výchovy společných dětí. V taláru, "Jménem republiky", jménem a za peníze Vás všech, daňových poplatníků.

Co myslíte, komu už má člověk v Čechách věřit když nejen ospodějnice ale spolu s nimi už i soudkyně lžou, ovlivňují výpovědi i myšlení a i výchovu dětí kladením návodných a kapciózních otázek, falšují protokolaci co do smyslu i obsahu, předjímají budoucí rozhodnutí soudu a k němu pak "ohýbají" dokazování, rozeštvávají rodiče i děti navzájem, přihrávají úkony kámošům, rozhodují o Vás ostentativní soudcovskou libovůlí a KRADOU DĚTEM TÁTY?

Přesně a právě díky takovýmto helenám svobodovým, kamilám horkým, helenám horákovým, luborům veselým a řadě dalších nadutých Všeználků v talárech se česká justice jeví být už dlouhá léta institucí nepoctivou, nemravnou, svévolnou, jánabráchistickou a veskrze NEDŮVĚRYHODNOU.

Kamilo, Heleno, Lubore, přeji Vám hodně šťastných a radostných chvil strávených ve společnosti Vašich vlastních dětí.

Hynku, Viléme, Jarmilo ...
Tatík
Nováček fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 20 zář 2018 14:15

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od Tatík »

Měl jsem čest zrovna s Kamilou Horkou a mohu Vás ubezpečit, že jsem se zatím nesetkal s tím, že by se někdo, jako ona, věci opravdu věnoval. Chápu rozpolcenost autora, ale tato soudkyně, alespoň v mém případě, opravdu zkoumala. I když to asi byla především zásluha odporující matky, že nařídila SP. Velmi záleží na přípravě, s čím k jednání jdete. Preference matky je vždy jasná, z toho musíte vycházet.
kid66
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2012 11:33

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od kid66 »

Nezpochybňuji že se "věci věnuje" ani že je "pracovitá". Co zpochybňuji je její nestrannost a důvěryhodnost jejího rozhodování. Z jejího postupu v řízení plyne že předjímá budoucí rozhodnutí soudu předem a že úkony v řízení činí a i výslechy a jejich protokolaci vede způsobem nikoli nestranným, nýbrž návodným, částečně nepravdivým a osobně angažovaným.

V takovém případě se ovšem její pracovitost jeví být z pohledu důvěryhodnosti justice značně kontraproduktivní :-(
Simpson123
Stálice fóra
Příspěvky: 600
Registrován: 06 čer 2017 13:45

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od Simpson123 »

Neodpustim si poznamku, na margo proc je to tak spatny (a ono je to spatny).
Proste za to muzou nejvic neinformovani naivni otcove (muj odhad 80% otcu jsou totalni naivni blbci). Bavim se o svym pripadu s uplne cizim vzdalenym kamosem a dovim se ze jeho bratr to zpackal nasledujicim zpusobem:
Decko ma s zenskou, ktera si s nim udelala dite po 3 roky dlouhym chozeni. Mesic po narozeni decka se matka i s deckem odstehuje k sousedovi se kterym ma vztah (ty blaho v tehotenstvi si nabrnkla milence). No jako ze spatne komedie, chlap otec docela hodne pracoval, VS, dobry plat, novy barak v satelitnim mestecku + novy auto.
Otec ditete zpackal co mohl, se vsim u soudu souhlasil, dohodou si nechal sverit syna do vylucne pece matky a v rozsudku styk neupraveny-dohodou. Preci se domluvi, vzdyt je matka s novym partnerem ve vedlejsim baraku 50m daleko, tak jaky problem videt syna....

Vysledek dnes. Syn ma nyni 12 let, ma syndrom zavrzeneho rodice a otce nenavidi. Otce v poslednich 2 letech videl syna 1x vikend, syn k otci chodit nechce, nadava otci, ma vymyty mozek (12 let + pocinajici puberta).
Takze mili tatinci si to poserou v 80% sami a pak to nase justice jen prikryje, navic ty soudkyne tam maji stovky pripadu rocne a moc dobre citi ten vetsinovy mainstream...a ten mainstream delaji otcove sami, zjednodusene "poserou uplne vsechno".

PS: Pribeh konci happy endem protoze chlapik si nasel v 45 letech novou zenu a ma s ni nyni uz 3 lete decko, syna z prvniho vztahu uz davno odepsal. Rekl bych obvykly vetsinovy pribeh. Jedine co je asi neobyvkle je, ze matka neiniciovala uz dele nez 10 let zadny novy soudy o vyssi alimenty a aliky bere dle prvniho (jedineho) rozsudku.
kid66
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2012 11:33

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od kid66 »

Ne, tak s tímhle zásadně nesouhlasím.

Když jsi zamilovaný a nastane početí, stěží lze od Tebe legitimně očekávat že bys měl v průběhu intimního styku aktivně předvídat a domýšlet že soudkyně v budoucnu odmítnou poskytnout náležitou ochranu vzájemnému právu Vašeho možného budoucího dítěte a Vás obou jako budoucích rodičů na rodičovskou péči a výchovu.

A že namísto toho začnou mezi Vás ještě házet vidle, rozehrávat hry aby mohly přihrávat úkony kamarádům advokátům, znalcům, mediátorům, ospodějnicím, rosičkám a bůh ví komu všemu ještě.

Ano, i těhule ze může zamilovat a odejít, utrpět po porodu rozsáhlou laktační psychózu a usmyslet si, že Vašemu společnému dítěti "dá nového tátu" (sic!)

Jenže, právě od toho si ty sudičky a ospodějnice z našich daní KURVA DOBŘE platíme, aby těm maminkám jejich omyl řádně vysvětlily a vymluvily,

A né aby proti tomu zákonem chráněnému vzájemnému právu dítěte a OBOU rodičů, proti tomu "přednímu hledisku sociálněprávní ochrany", potichu a zákeřně pletichařily.

Všecky ty romany folprechtové, kamily horké, heleny svobodové, heleny horákové, zdeňkové chmelařové a luborové veselí, ty k@rvy v talárech co kradou dětem táty.
Simpson123
Stálice fóra
Příspěvky: 600
Registrován: 06 čer 2017 13:45

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od Simpson123 »

Tady mas super video, pani soudkyne rika ze 99% chlapu jsou "ultra naivni hlupaci" explicitne, viz cas 3: 01.

https://www.youtube.com/watch?v=fHERu1M ... e=youtu.be

Pokud ta soudkyne mluvi pravdu tak je zazrak ze do SP jde 3-5% decek, pravdepodobne soudkyne otce jeste premlouva pro SP. -)
kid66
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2012 11:33

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od kid66 »

Ta paní prezentuje oficiální stanovisko opatrovnické mafie.

Všiml jste si že pan Fiala přišel s přesnými statistikami, notabene oficiálními justičními, zatímco ta milá pani fabuluje a vaří z vody s argumentací opřenou o dohady?

("asi devadesát procent, jánevim já to nedokážu odhadnout")

:) :) :)

Předpoklad že "pokud ta soudkyně mluví pravdu" je zázrakem už sám o sobě.

Nemluví. Ona prezentuje.
Simpson123
Stálice fóra
Příspěvky: 600
Registrován: 06 čer 2017 13:45

Re: KDO POŠLAPÁVÁ DŮVĚRYHODNOST JUSTICE?

Příspěvek od Simpson123 »

A ja soudkyni verim, protoze si prectu tady mistni otce co po x letech od rozsudku prisli na to ze jim matka decko nedava a divi se tomu ze soud menit vychovu z vylucne vychovy matky na SP nechce, ze soudy prikryjou zmenu skoly, ze soudy prikryjou stehovani....porad dokola velmi podobne pribehy. A nakonec uz se jen zvysuji aliky cca co 3 roky.
A ze naivni a neinformovany chlap casto na pocatku pristupuje na nevyhodnou upravu dohodou (vzdy s prislibem nizke alimenty), to uz je trvalka, takovy nutny folklor prece se vsim na dohodu souhlasili, atd... je to jako pres kopirak.
Odpovědět