Vzdálenost a rozšířený styk

Simpson123
Stálice fóra
Příspěvky: 531
Registrován: 06 čer 2017 13:45

Re: Vzdálenost a rozšířený styk

Příspěvek od Simpson123 »

No, nelíbí, ale zřejmě se jí líbí víc, než původní dohoda. Nebo co brání původní dohodě?
[/quote]

No Lamo mas logicky pravdu, at rozhodnou CR soudy jakkoliv hloupe nic nebrani rodicum na rozsudek kaslat a udelat si to jak se dohodnou lepe, pruzneji, volneji, atd..
Jenze je tam velike ale, jakmile jeden rodic podrazi druheho a z dohody u soudu po natlaku vycouva uz je tam velky podraz a po takovem podrazu uz je duvera na nule....pak se logicky iniciuji valecne mechanizmy chovani a spirala konfliktu se rozjede.
A tohle umi nase soudy dobre, eskalovat konflikty, prodluzovat soudni spory, na kazdy prd nechat rodice platit posudky.

PS: Ale neschvaleni dohody rodicu u Petr77 je jen o soudkyni ktera nezna nic nez 7/7 + financni negramotnost soudkyne...
Lama
Stálice fóra
Příspěvky: 318
Registrován: 20 lis 2015 15:00

Re: Vzdálenost a rozšířený styk

Příspěvek od Lama »

Mě se jen nelíbí, jak Petr manipuluje informacemi. Napíše jen část. Podkopává to mou důvěru v to, co píše.

Jinak souhlas. Uplně bych to nenazvala tím, že soud dotlačil matku. Ono kdyby to bylo jen na nátlak soudu a pro matku to bylo opravdu nevýhodné rozhodnutí, tak se po vymanění z vlivu z toho soudu , ráda vrátí k té původné variantě dohody.
Tady to spíš vypadá tak, že soud jí podpořil v nějaké verzi, pro ní výhodnější, než byla původní dohoda. Což samozřejmě není OK. Ale je to zkrátka krapet jinak, než Petr prezentuje - tedy vichni spokojení, pak zasáhl úřad, soud dohodu proti vůli všech zůčastněných změnil. Všichni zůčastnění jsou s novým uspořádáním nespokoejní a chtěli by se vrátit k té původní verzi. Ale nejde to...
Moje věštecká krychle říká, že manželka sice může být s lecčíms nespokojená, ale stále jí stávající stav vyhovuje více, než původní dohoda a k té se vrátit nechce.
Odpovědět