Režim před rozsudkem

Odpovědět
Lama
Stálice fóra

Re: Režim před rozsudkem

Příspěvek od Lama »

Simpson123 píše: 26 lis 2020 10:24 Musis si brat decka ze skolky i bez souhlasu matky, jinak spadnou decka do vyhradni pece matky. Vyzkouseno = tohle ber jako holy fakt.
Fyzicky konflikt je nebezpecny, to musis zvladnout matce vyrvat decka bez fackovani, naucit se to, stejne bude vyvadet i kdyz budes mit rozsudek....
Zvladani scenek matky je obtizne na poprve na podruhe, az udela scenu po 28x uz budes vytrenovany....opet kdyz jsi mekky a nevytrenujes si to tak vsem ukazujes ze SP nezvladnes = neukocirujes patologickou matkou = SP neni mozna a proto soud da dite matce.
U scenek s matkou je potreba nemluvit, jen drapnout decko do naruce a utikat pryc, neohlizet se. Nehadat se, nekricet. Kdyz zatarasi patologicka hysterka auto, vytahni decko z auta a drapni rvouci decko do naruce a pryc pesky, auto tam nechej....atd...decko za 5 minutprestane rvat a bude se smat....nesmim byt mekky.
Popisoval jsi tady napr. to scenovani a auto, co si pamatuju nezvladl jsi to, musis byt na tohle nachystanej, planovat, auto odstavit ve vedlejsi ulici, drapnout decko a odtahnout ho mimo dosah patologicke agresivni matky, rychlost a jenom rychlost tady na ty sceny funguje. Patologicka matka musi zustat stat civet jako oparena jak budes rychle v trapu.
Jestli si to dobře pamatuji, tak se nemusí niajk prát, stačí se nastěhovat do vlastního domu, k vlastním dětem.
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Lama píše: 26 lis 2020 12:27 Jestli si to dobře pamatuji, tak se nemusí niajk prát, stačí se nastěhovat do vlastního domu, k vlastním dětem.
Jo, to teoreticky můžu. Ale obávám se, že to skončí vykázáním z domu.

Za chvíli jdu podat vysvětlení na úřad pro podezření z přestupku, že jsem ji v květnu zmlátil. Je to samozřejmě lež, mám posudek, že ona zkresluje informace, ale stejně nevěřím justici, že by mě "v zájmu dětí" totálně nezkrouhli na právech.
Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama »

siux píše: 26 lis 2020 12:30
Lama píše: 26 lis 2020 12:27 Jestli si to dobře pamatuji, tak se nemusí niajk prát, stačí se nastěhovat do vlastního domu, k vlastním dětem.
Jo, to teoreticky můžu. Ale obávám se, že to skončí vykázáním z domu.

Za chvíli jdu podat vysvětlení na úřad pro podezření z přestupku, že jsem ji v květnu zmlátil. Je to samozřejmě lež, mám posudek, že ona zkresluje informace, ale stejně nevěřím justici, že by mě "v zájmu dětí" totálně nezkrouhli na právech.
Ale to je přesně to, co je tu opakováno Simsonem furt dokola - ty furt doufáš, že tu spravedlnost za tebe někdo zařídí. Ale ty jí zařízenou máš. Máš dům, máš legálně právo v něm bydlet. Ale necháš se ženou vyštípat. A uplně stejně to dopadne s čímkoli dalším. Ať budeš mít rozsudek jakýkoli, tak ona bude systematicky dělat všechno proto, aby to stejnak fakticky běželo podle ní nebo co nejblíže tomu, jak si ona představuje.
A ty čekáš co?
Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama »

Rozumíme si, že ty teď můžes legálně s dětma být. A nejsi toho schopný využít ze strachu z reakce matky. Co se změní po soudu?
Ty se prostě sám sebe stavíš do defenzivní role. Neumíš využít toho, na co máš právo, protože se bojíš, co na to matka. Odůvodnuješ to tím " co na to děti".
Myslíš, že se něco po soudu změní ?
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Zatím všechny rozsudky dodržovala a v době kdy jsme měli PO, ať už 7/14 nebo 5/14 tak to fungovalo. Takže počítám, že soud stanoví střídavku s předběžnou vykonatelností a uvidíme, co s tím provede odvolačka.
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Ale neodpověděla jsi mi, jak to mám v praxi udělat. Už jsme měli situaci, že syn šel do školy bez aktovky, protože ona mi ji odmítla vydat. Aktovka je samozřejmě řešitelná, ale ostatní věci jsou horší. V pondělí ho vyzvednu ve škole, on se bude bránit i když ho přesvědčím, půjde v úterý do školy bez učebnice a pracovního sešitu z angličtiny, protože tu v pondělí s sebou neměl.

Víc než reakcí matky se bojím toho, že to nepodpoří děti. Pokud dojde na fakt drsný souboj, postaví se na její stranu. Už takhle mám v posudku, že ten starší mě vnímá kritičtěji než matku (ale k oboum má pevný vztah).
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

siux píše: 26 lis 2020 12:27....já tedy přistoupil na A ...
No tohle je problem. Jakmile ty pristoupis na nejaky jeji nesmyslny navrh, "dohoda" je podle ospod i soudu uzavrena, a ona muze samozrejme opravnene kricet, ze "dohody" porusujes, pokud si deti vyzvednes jindy a jinde nez v jejim nesmyslnem navrhu.

No to je prave cilem toho jejiho omezovani tvoji pece, prokazat ze zadna SP neprobiha (ackoli to znalec pise), ze ve skutecnosti mas deti mnohem mene, ze s tebou byt nechteji ... Kdyz se ji povede presvedcit soud ze zadna SP neprobiha, a ze ty se s tim (se skripanim zubu) smiris, prohral si, sp nebude.

Jak dlouho to jeste je do stani u soudu? Jestli tyden, dva, uz je asi zbytecne konflikt hrotit, mohlo by stacitze matka tvuj kontakt s detmi po doruceni posudku jasne doporucujiciho SP silne omezila - ty si nechtel vyvolavat konflikt a doufas ze soud rychle rozhodne o SP a situaci narovna. Jestli dele, fakt bys to mel rovnat sam a ukayovat ze znalcem doporucovanou SP chces, jsi rozhodnuty za ni jit a uhajit si ji.
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Až za 2 měsíce. Ale jak říkám, já si nedovedu představit způsob, jak vzít situaci do svých rukou, který během pár dnů neskončí velkým masakrem.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

siux píše: 26 lis 2020 12:53 Víc než reakcí matky se bojím toho, že to nepodpoří děti. Pokud dojde na fakt drsný souboj, postaví se na její stranu.
Ano, protoze doted vidi, ze co rekne maminka, to plati. Ona rozhodne jak u tebe budou, v jejich ocich to ted uz tak je "spravne" (bylo to tak doted). S tim uz je tezke bojovat.

V tomhle se nesmi cekat a spolehat na soud. Mel si pomerne slusne stesti na znalce.
Samozrejme ze by bylo fajn, aby byl rozsudek SP, a s velkou pravdepodobnosti by ho matka respektovala. ALE - co kdyz ne? Co kdyz by matka zacala vyvadet psi kusy a delala otci i detem peklo?
Soudce (i znalec) na to muze opravnene nahlizet i tak - neni uplne fajn ze jsou deti u taty min nez u mamky, ALE - tatka se sice soudi, zlobi ... ale fakticky to respektuje, a deti maji vicemene klid. Pokud rozsudkem pridam nejaky ten den aby mel casu 1/3 .... tak prece otec musi byt stastny, casu ma vic, matka se se dnem navic taky smiri ... a bude klid.
Lama
Stálice fóra

Příspěvek od Lama »

tulen2 píše: 26 lis 2020 13:11
siux píše: 26 lis 2020 12:53 Víc než reakcí matky se bojím toho, že to nepodpoří děti. Pokud dojde na fakt drsný souboj, postaví se na její stranu.
Ano, protoze doted vidi, ze co rekne maminka, to plati. Ona rozhodne jak u tebe budou, v jejich ocich to ted uz tak je "spravne" (bylo to tak doted). S tim uz je tezke bojovat.
Ano. Děti to tak opravdu vidí Oni mají i zkušenost, že je lepší se přiklonit na stranu toho silnějšího. Protože to pro ně znamená klid. Protože mají zkušenost, že to stejnak dopadne tak, jak to silnější chce a tímto spor zkrátí. Navíc za správné rozhodnutí dostanou sociální odměnu.
Odpovědět