Režim před rozsudkem

Odpovědět
Simpson123
Stálice fóra

Re: Režim před rozsudkem

Příspěvek od Simpson123 »

BeBe to si pletes tady zadna chuva neni, tady je alternativni hloupa lina bio matka co hnije doma, nepracuje a ma decka v paratech 24 h denne, okupuje barak co zaplatil prachaty otec. Prachaty otec je ale srab, opustil svuj vlastni barak a decka a nechal matku zvitezit a ted ceka na to ze mu soud + OSPOD pomuze, odjel do nejakeho ciziho bytu a biomatce plati apanaz aby mela vysokou zivotni uroven, decka, bezpracny zivot a barak jen pro sebe.
Tenhle Siux je pro me osobne zosobneni slabocha, dela extremne vsechno spatne a pritom ten slaboch drzi penize, barak.
Stacilo na pocatku krize tak malo a mohl byt v pohode, babu mohl z baraku nechat odejit, decka nechat v baraku, babu absolutne odstrihnout od apanaze, nulove penize.
Ta biomatka by se pak sama priplazila s prosikem zpatky ze chce zpatky zazobanyho manzela a apanaz, barak, decka, bezpracny zivot....nebo by odtahla do azylaku a byla by bez decek.
Be_Be
Stálice fóra

Příspěvek od Be_Be »

A já měla tušení, že se mi popletly dvě vlákna dohromady. Už jsem doma. Zkusím to zeditovat, jak to začne fungovat. No nicméně jsem jen chtěla upřesnit to domácí vzdělávání a upozornit na to, že pravděpodobně, pokud otec jednal ve shodě s matkou tak sám u pediatra podepsal s matkou revers, takže pokud by teď z ničeho nic nakráčel na soud, bude to vypadat divně, začala bych to řešit u pediatra, pokud by teda mělo dojít k tomuto, ale to si každý musí vyhodnotit sám, to není to důležitý podle mě celkově v tom celém sporu (naopak jedna z mála věcí, kdy si myslím, že by soud s ledovým klidem rozhodl za matku), kor pokud už jsou ty děcka větší a neznamená to, že nemůžou do MŠ (3-5let).
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Simpson123: myslíš, že nadávání do srabů, slabochů a vyvozování skutečností, které nejsou pravda pomůže úrovni diskuse? Možná dělám všechno špatně, ale zatím jsem tím získal na svou stranu OSPOD i prvoinstační soudkyni. V podstatě jediný, kdo mi škodí je odvolací soud (což je samozřejmě průšvih). Uvidím, jak dopadneme u znalce, ale doufám, že tyhle její excesy to zvrátí na mou stranu.

Matka není bez peněz, má určité příjmy ze svého podnikání, které po mém odchodu rozjela (akorát je to převážně v hotovosti a tudíž to nepřiznává) plus vytáhla údajnou půjčku v řádu statisíců od svých rodičů. Neplatím jí apanáž, jen ji nechávám bydlet zdarma ve společném domě (+ platím energie) a to jen kvůli tomu, že mě žaluje o výživné pro manželku. Za dané situace strategie vyhladovění matky nemá šanci na úspěch.

S domácím vzděláváním jsem samozřejmě nesouhlasil a proto kluk musel nastoupit normálně do školy. U mladšího se daří tlačit matku k očkování, ale hodně to zdržuje. Naštěstí do posledního ročníku školky očkování nutné není, takže s pomocí soudu jsem dosáhl, že kluk nastoupí normálně do státní školky.

Be_Be: "sám u pediatra podepsal s matkou revers" - ne, nic jsem nepodepsal. Bohužel jen přesvědčit doktorku, že může na žádost otce dát povinné očkování přes nesouhlas matky zabralo dost času, práce.
Simpson123
Stálice fóra

Mas s deti u sebe, nemas?....matka je ma v paratech 24 h denne, odmita ti deti davat a ty cekas na soudy a OSPOD ze tohle za nekonecne dlouhy kreativni justicni martyrium 1-3 roky souzeni zvrati???

Mas barak? Nemas, matka okupuje tvuj barak ktery jsi zaplatil ze svych vysokych prijmu a ty dokonce platis 100% nakladu matce co jsou spojene s bydlenim matky .....to je uplna idiocie, to jsi tak hloupy ze nechapes ze matku s apanazi bydlici v tvym baraku nebudes moci nikam tlacit pres penize kdyz se v tech penezich rochni a davas ji penize a barak zdarma a nic za to nepozadujes???..... to je tak hloupe chovani ze uz to vice nejde.

Ze si zbabelec se pozna podle predem porazenecke polohy, jak si muzes zbabele myslet ze soud priklepne matce vyzivne na matku? Manzelstvi neni rozvedeno, deti nejsou vyporadany, ale ty si myslis ze vysoudi vyzivne na matku a rychle? Mozna neco vysoudi za 2-3 roky, spis nic, ale to je irelevantni, ty potrebujes na matku tlacit nyni abys u sebe mel deti jak potrebujes 50/50 a ne se trapit halucinacemi ze matka mozna vysoudu vyzivne na sebe za 3 roky 2000/mesic!

Jsi otec co si ospravedlnuje porazenecky postoj, vsechno co pises jen a jen ospravedlnuje tvuj postoj ktery je od zacatku jednoduse dany = otec se vzdal.
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

"jak si muzes zbabele myslet ze soud priklepne matce vyzivne na matku" - asi z toho, že to soudce na prvním stání (před vyhodnocením důkazů) řekl. Myslím, že právě to, že užívá ten dům a hradím energie to uhraju úspěšně (spolu s důkazy jak ona tají své příjmy), ale nárok na stejnou životní úroveň je v zákoně dost jednoznačně. Zajímavé také je, že zatímco boj o děti se nekonečně táhne, soud o výživné má mladý a úderný soudce a jde to rychle dopředu, takže se výsledek brzo dozvíme.

Podívej, kdybych si byl jistý, že cesta, kterou jdu, je jednoznačně správná, neřešil bych to tady. Na druhou stranu jsem si stoprocentně jistý, že kdybych před 2 lety volil postup, co radíš ty, matka by s dětmi utekla k rodičům, já bych sice byl v baráku, ale za dětma bych cestoval 2h a marně se snažil vysoudit, aby se vrátily zpět (v době, kdy nebyly na bydliště vázané školou ani školkou). Takových případů je tu dost.

Teď je situace jiná a když je reálná možnost, že to prohraju, pořád mám svůj boj o co opřít (střídavka ostatně pár měsíců probíhala, jsou z toho pozitivní zprávy ze školy i školky). Pokud by mi někdo dokázal poradit, jak právní cestou zafixovat to, že se děti nepřestěhují ze stávajícího bydliště (resp. budou se případně stěhovat jen v rámci města), budu rád.

To, že nevolím násilnou strategii, která možná sedí tvojí povaze, neznamená, že jsem se vzdal, jen na to jdu jinak.
Simpson123
Stálice fóra

Ty volis strategi otec se vzdal bez boje = deti, barak a penize jsi dobrovolne odevzdal matce a cekas ze to justice vyresi za Tebe.

Kdo ti nabulikoval ze hrozba vyzivneho manzelce je nalehava? Najdi si statistiky, prakticky nulova sance pro matku na vyzivne manzelce....soudce jsi nepochopil a nebo (pravdepodobne) blafuje, zastrasuje te...a zastrasuje te jen protoze te odhadl jako poddajneho slabocha, tak to zkusil + advokat te houpa a ceka palmare.

To promile pripadu kdy soud vyzivne manzelce prizna je bezvyznamne riziko, zato ale riziko ze soudy o decka vyhraje tva krasotinka kdyz mas 0 styk s detmi po dobu soudnich tahanic (bezne se soudy vlecou 2-3 roky) je 100%.
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Nevím, jak jsi přišel na to, že mám styk nula. Mám mezi 3/14 a 7/14 podle toho, jestli zrovna platí PO nebo ne.
barcod
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od barcod »

sioux: Jen podle toho jak se v tom placas, mas alespon advokata, nebo jeste lepe advokatku?
Pokud bude vyzivne na nebozku, tak je realna sance ,ze po skonceni vypalneho na byvalku se to zcasti nebo cele presune na deti. Skonceni platby vypalneho exmanzelce muze byt brano jako zmena pomeru.
Odstehovat se ze spolecneho baraku byla blbost-pokud stojis o vetsi podil pece. Pokud vsechno calujes kolem vaseho bydleni je to blbost v kazdem pripade. Me prijde ze nemas ujasneno, zda o vysoky podil pece vubec stojis. Treba Ti podvedome vyhovuje vikend co 14 dni uz jenom z duvodu, abys me od byvale manzelky klid nebo si zaridil novy zivot. Ujasni si co chces, pokud Ti vyhovuje vikendovy strycek,a zacit treba pozdeji novy vztah, je to legitimni, konecne je to Tvuj zivot.
Jeste nejste rozvedeni, a podle te vyhrocene situace, vas spis uz nabira rozsahu Jiraskova F.L.Veka, lopotis se mozna s dukazy, ktere nakonec nikdo ani nebude cist a ani je nebudou moc zajimat.
siux
Stálice fóra

Příspěvek od siux »

Samozřejmě, že mám jak advokátku, tak jasno v tom co chci - střídavku a pokud by to nešlo, tak i VP otce (tu jsem musel nějakou dobu rozmýšlet, je to hodně velký závazek s vážnými dopady na způsob života).

Když jsem s rozvodem začínal, netušil jsem, že odstěhování může být tak velká strategická chyba. I když i teď zpětně nevím, jestli by situace byla lepší - jak jsem psal výše, myslím, že matka by s dětmi utekla k rodičům a ztratil bych je úplně.
Halík
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Halík »

To co ti zde všichni píšou je pravda. Bohužel mas nějakou představu ze když budeš hodný tak ti ostatní pomůžou. Možná se to tak bude nějakou dobu jevit. A až rozsudek té vyvede z omylu. Vím jistě ze mas proti sobě manželku s psychpatickou hysterii. Mám ji taky a bojoval jsem skoro 4 roky. S tímto přístupem prohrajes ikdyz je fajn. Psychopaticky hysterik nikdy neustoupi , kompromisy nedělá a pokud ano tak jen tak aby to mohl zrušit, dohoda není možná , ústupek = slabina , pomoc = slabina, manipulace a lež =výhra , děti jsou prostředek pro získání toho co chce. U tebe to směřuje k tomu ze manželka chce děti úplně odstřihnout. Zda se ze je velmi dobře informována a připravena. Podle toho co píšeš na to jde velmi chytře. A ty ji na to skačeš. Alimenty : okamžitě zlikvidovat prostředky na soukromém účtu, využít koranavirusu a nechat se propustit nebo omezit praci , neřešit jestli manželka děla na černo (soud není FÚ nebo hospodarska Kriminalka, nebude se tím zabývat ,ani ty nebudeš muset otevřít trezor) . Všechny neprokazane příjmy nikdo řešit nebude , sice se o tom bude stále mluvit , ale soud k tomu při vyhlášení rozsudku nemůže přihlédnout. Cokoliv budeš teď platit za manželku , ti pripocitaji k vypoctenym alimentum s odůvodněním , ze když jsi mohl tak můžeš i dal. Děti : děti ti daji pouze v případě , ze budeš hodný klidný vyrovnaný , nebudeš házet špínu a hlavně když s nimi budeš co nejvíce času těsně před soudním stáním a posudkem. Upozornění : pravděpodobně té čeká vyšetřování z DN nebo něčeho horšího (Já měl znásilnění ), manželka komunikuje pisemne zcela úmyslně hlavně se tím nenech vyprovokovat a nic špatného nepiš, až procitnes tak se stejne manželka přestěhuje k rodičům bez ohledu na školu nebo školku. Děti ziskáš až ve chvíli kdy se zjisti , ze DN nebylo a použila to účelově ( to bude trvat dlouho) hodně štěstí přeji .
Odpovědět