Hromadná Žaloba. Pojdme to zkusit rešit systémově

Odpovědět
JV72
Nováček fóra
Hromadná Žaloba. Pojdme to zkusit rešit systémově

Příspěvek od JV72 » 05 kvě 2020 22:07

jsem jeden z Vás

nechci se nikomu mstít. dopady zrudnosti soudkyně na psychiku mojí dcery uz jsou nenavrtaně zapsaný do jejiho detství a bude to trvat dlouho je nahradit pozitinějsíma zážitkam.

Ale JENOM PROTO ABY SE PODOBNÉ SVINSTVO nemohlo stát jinému ditěti..

Samozrejmě každy musí s feministymi soudy bojivat zvlašt,, ale to evidentě nevede žádné systémové změně do budoucna..

co treba?:
- žaloba na stat ? nepřijal žádné opatrení k dodoržování základnícj lidskýych prav..
Prostě zkusit do toho mlátit na EU a co nejvýše to půjde..
Na prosazovaní rovnoprávanosti mužu a žen by se daly určite sehnat i dotace z který by se mohl zaplatit hodně dobrý právník.. na práva ditete určitě tak.

Zažalovat CR, ministertvo zpravedlnosti.. cokoli..

chce nekdo pridat a udelat prospěšnou vec pro ostatní?

Jsem jeden z Vás.. věrim ze vyhraju ale to ze nejaka soudcovka zruda umoznovala 3 roky matce uzivajici sile psychofarmaka znicit me dceri detsvi se prehlednou neda. Detstvi dceri nikdo nevrati

Manželka co podle lekařské zprávy užívá trojombinaci silnych psychfarmak unesla dceru a do prvního jednáni (73 dnu) odomitala sdelit kde je.
Znalacký posudek probílal 179 dnu od únosu a dceru jsem mel možnost vidět jen 1x od SO do NE.
Zrůda na soudu v Mladé Boleslavi Ludmila Volfová zamitala opakovaně PO až jsem ji nahrávkou usvedčili že lže a zásadně manipuluje skutečnosti tak PO naridila po 255 dnech od Unosu. kdy jsem dceru temer nevidel mimo jednoho viikendu.

vytrvalý
Uživatel(ka) fóra

Re: Hromadná Žaloba. Pojdme to zkusit rešit systémově

Příspěvek od vytrvalý » 11 kvě 2020 22:25

Právo v ČR. Spravedlnost je slepá zejména ta opatrovnická. Snad trestní řízení na po 4 o.k.Ústavní soud jak dopadne mince, někdy rozsudek v zájmu dítěte jindy proti úmluvě a právech dítěte.Pes psa nežere, soudce nepůjde proti soudci .Stížnost k EU není placena jen ten balík a trpělivost na sepsání a doložení důkazů. Možná by stálo za uvážení, tlačit na media, aby se zveřejnilo kolik ČR vyplácí jako odškodné za špatné rozhodnutí soudců. Zničené děti za pomoci OSPOD, a různých neziskovek je téma samostatné.

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 13 kvě 2020 12:04

Tenhle opatrovnicky marasmus (nejen na soudech a OSPOD) je zejmena produkt nezajmu cca 80% vetsiny otcu o decka. Cele to funguje takhle proste protože většina otcu o deti nestoji a to me na tom stve nejvic.
Za poslední rok se mi rozvedlo několik mych kamaradu a všichni naklusali na soud s dohodou deti matce a otec alimenty a styk 2/14 + jedno odpoledne.
Hucel jsem do tech chlapu at nejsou idioti at to nedelaji a nic, jako idioti to odkejvali.
Ja osobne jsem dospel k nazoru ze nejvic se otec který chce pecovat o decka musí zlobit na tu masu chlapu kteří systém udrzuji v chodu svým realnym chovanim.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 13 kvě 2020 13:45

Simpson123 píše:
13 kvě 2020 12:04
...je zejmena produkt nezajmu cca 80% vetsiny otcu o decka…..
Nebyl bych tak pesimisticky. Ale samotneho by me zajimalo jak to realne je, nejaky sirsi pruzkum kde by se dalo delat rozlozeni podle veku, vzdelani, …
Slusi se jeste k tomu dodat, ze "nezajem" (pocit ze 2/14 je normal) prameni take silne z nedavne takrka jedine mozne praxe, uplatnovane dele nez jednu generaci (skoro 2).

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 13 kvě 2020 17:09

Pokud vim navrhu na SP je velmi malo (8-10%) a to malo navrhu se jeste z poloviny u soudu diky soudkynim a OSPOD zamitne a vysledek jsou pak ty cca 4-5% SP.
Pak je tu cca 2% navrhu na společnou peči - to je schvalovano obvykle bez problemu.
Stale drtive prevladaji rozvody dohodou ze otec dobrovolne souhlasi s rozsudkem dite matce + aliky - to je cca 80%.

Zbyle pripady uz jsou extremy matka fetuje a otec mrtvy a dite babicce a podobne desive veci...

Odpovědět