PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Šaman
Nováček fóra

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Příspěvek od Šaman » 09 úno 2018 09:51

Jaky mate dmail? Š

Pavel Soukup
Stálice fóra

Příspěvek od Pavel Soukup » 19 úno 2018 17:57

Veselé čtení, takže recidivistka co škube tatínky a přihřívá polívčičku maminkám pod rouškou soudu dělá neplechu? No a co teď s takovou paní, to by mě moc zajímalo :)

zachranteWillyho
Nováček fóra

Příspěvek od zachranteWillyho » 23 dub 2019 13:36

Zdravím,
podal jste nakonec trestní oznámeni nebo stížnost? Máme totiž velice podobný problém s touto "znalkyni" a připravujeme podklady pro trestní oznámeni. Děkuji

Šaman píše:
19 led 2017 03:40
V mém případě tato znalkyně lže už na úrovni protokolace: popisuje kriticky nepravdivě průběh vyšetření. A pokusila se mě naprosto znemožnit vylhaným posudkem (což mohu doložit rychle zhotoveným kontrolním posudkem a nechal jsem udělat i posouzení posudku). Nejde o odchylky, prostě si sprostě vymýšlí…
Jsem rozhodnutý pro trestním oznámení a podání stížnosti, jestli věci neuvede na pravou míru. Je tu někdo, kdo by měl stejnou zkušenost a chce se připojit?

Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 » 20 kvě 2019 14:53

Chlapi ja myslim ze i soudni znalci (i soudci a soudkyne) jedou tuhletu linii, ochranime decko a to jde udelat nejjednoduseji, timto postupem:

Jelikož nevzniká žádný systematizovaný koncept, jak otupit ostří rodičovského sporu, přiklání se převážná část soudem povolávaných znalců prokazatelně k řešení, které vyjímá děti z konfliktní linie rodičů, jež mezi sebou vedou spor. To bývá zpravidla možné jen tak, když se ze života dětí eliminuje jeden z rodičů, nebo je v nejlepším případě jeho role marginalizována.

Mimochodem tuhle mantru opakuje jako kafemlejnek i Jeronym Klimes + i tuna jinych psychologu. Tohle reseni odstavit otce od decek je vpodstate cesta nejmensiho odporu, vzdyt vetsina otcu to stejne casto sama rychle vzda sama (empiricky fakt), vetsinou otec najde novou zenu a udela nove decka jinde....no proste metoda nejmensiho odporu.

Emmanuela
Nováček fóra

Příspěvek od Emmanuela » 18 čer 2019 14:20

Otcové, musím Vás zklamat. Paní doktorka není zasedlá jen na vás otce. Já sama, jako matka, mám s ní také velmi negativní zkušenost. Ráda se s vámi podělím o svoji zkušenost s touto znalkyní. Možná někomu pomůže.

Jak tady čtu, tak používá jeden mustr posudku a jen ho oprašuje. Také v mém případě, když neustále u soudu preferovala pro výchovu mého syna jeho otce, se na jakoukoli otázku, aby blíže vysvětlila, jak to či ono bylo jí myšleno, neustále se odvolávala na to, že je vše vysvětleno v posudku a že se to musí brát jako celek. Vůbec nebrala ohled na dlouholeté přání syna (nechce být u otce), ani na zprávy ze školy, školního psychologa a OSPODu. Soud, jelikož nechce hodit odpovědnost na sebe, rozhodl tak, jak doporučila znalkyně. Samozřejmě jsme se odvolali. Výsledek negativní. A jak to nakonec dopadlo? Za půl roku nato začal syn od otce utíkat (jezdil ke mně 50km veřejnými dopravními prostředky s přestupy - šikulka ve svých 12. letech). Díky záznamům z Policie ČR o chování otce, doporučení nové pracovnice ODPOD a rozumnému přesvědčení otcovy právní zástupkyně, že by bylo pro syna lepší být u matky, je syn oficiálně se mnou a k otci jezdí pouze na 1 den, když se podaří, 1 za měsíc. Na jeho přání je slovo táta u nás doma striktně zakázáno.

Dle mého názoru soudy využívají soudní znalce, aby se vyhnuly odpovědnosti samy rozhodnout. Tak to svedou na znalecký posudek (I když před rokem dva již posudky dělány byly a nikdy nebyly zjištěny důvody omezení styku s druhým rodičem.). Další výhoda je, že jde o další zakázku pro znalce. Peníze se přece musí točit. Jsem přesvědčená, že paní PhDr. Jindřiška Záhorská je velmi nekvalitní psycholožka, a proto vykonává práci soudní znalkyně – práci ji dohazují soudy.

Držím palce!

Horal
Nováček fóra

Příspěvek od Horal » 15 črc 2019 21:17

Dobrý den,
paní znalkyně ve výrobě lží stále pokračuje. Jak jsem zjistil, za letošní rok k dnešnímu dni vyprodukovala přes 650 posudků. Seká je jako Baťa cvičky. V našem případě již zcela bez skrupulí ve svém posudku lže a podvádí. Rád bych věděl, jestli na ni nakonec někdo z Vás podal to trestní oznámení. Rád bych se připojil, aby tato lidská zrůda již nemohla dál škodit.

vytrvalý
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od vytrvalý » 09 srp 2019 21:46

Pánové, nechci nikoho urazit, ale ČR (soudy, ospod,znalci- pro soud) obhajují matky i při týrání-ruka v ruce. Co říct, když znalkyně z KM neviděla otce a syna - sama tvrdila, že dítě není týráno jen puberta ? Syndrom zavrženého rodiče není (byť to měla v razítku)- je to přežitek,..Přitom TR potvrzeno psychické týrání přes 8 let. OSPOD vám dá návod, máte přítelkyni bude mít dítě - věnujte se jemu. Soud napíše 7 znaleckých posudků vyznělo lépe pro otce, ten dítě nenavádí nepopouzí proti druhému rodiči (tak proč dítě bylo v péči matky ?- otec opakovaně napaden v soudní síni verbálně svědkem z matčiny strana soudce to vyškrtne). Soudce rád cituje "selským rozumem" - na to ani nadprůměrná inteligence nestačí. Stěžujte si a znalec napíše: otec si nadměrně stěžuje - kde je míra nadměrně a průměrně ? Jako na vojně držet hubu a krok. ještě 1 skutečnost SP mate OSPOD na kontrolu co 14 dní to samé škola. Týrané dítě v péči matky kontrola 1x za půl roku. Vše pro blaho dětí. Má někdo zkušenost se stížnosti u EU soudu ?
Také jak dopadla stížnost na znalce u Tr ?
Děkuji a snad za všechny, aby Spravedlnost odkryla oči (nebyla slepá a nedala se koupit).

Odpovědět