Stránka 1 z 2

PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 12 bře 2012 12:55
od kamikadze1
Dobrý den,

prosím o dostupné informace o této soudní znalkyni, která byla soudem určena v sporu o mou dcerku. Znalecké posudky nařídil přímo odvolací soud, tzn., že nebudeme mít právo se případně proti rozsudku odvolat. Pokouším se získat co nejvíce informací o této znalkyni a soudu případně navrhnout institucionální znalecký posudek.

děkuji
Martin

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 02 dub 2012 11:29
od Axor
mam od ni posudek, mohu te nechat si ho precist. Podle meho nazoru ani ryba, ani rak. Jeji posudek se dal vyhodnotit tak ci onak. Ja mel rozumnou soudkyni a stridavka mi byla v unoru schvalena proti vuli matky. Pred zpracovanim posudku jsem se tesil, ze konecne vyjde pravda najevo, ale po jednom pohovoru jsem byl poucen, ze znalec nezkouma PRAVDU, ale pouze STAV. Tak na tohle bacha. Jinak Zahorska si myslim neni zaujata, ani se nesnazi, aby vysledek vyznel ve prospech jedne strany.

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 02 kvě 2012 12:46
od kamikadze1
Axore díky moc za info, to nezní špatně, mám k dispozici znalecké posudky 2 jiných tatínků, které jsem osobně poznal a ty mi na ní dali negativní reference. Byl bys prosím tedy ochoten mě nechat nahlédnout do posudku případně mi ho poslat na mail. Jsem z Prahy

Moc děkuju

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 02 kvě 2012 13:03
od kamikadze1
Přístupu paní znalkyně příliš nerozumím, pokud má posuzovat osobnosti rodičů, což je standard, pak považuji i z hlediska výchovných schopností rodičů, charakterového a morálního vývoje dítěte (tedy vše dle Zákona o rodině) za více než podstatné zjištění kdo lže a kdo mluví pravdu, neboť to přesně vypovídá o výchovných předpokladech, charakteru a morálce rodičů. Tento její názor bych s ní před soudem tímto směrem následně rozporoval, pokud by v mém případě takto postupovala. Vy máte střídavku, tak už není naštěstí žádného rozporování třeba :-)

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 12 zář 2012 21:10
od jnov
Pánové, prosím, najde se někdo, kdo by mi poskytnul anonymizovaný znalecký posudek od Jindřišky Záhorské a osobní zkušeností s ní. Děkuji.

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 20 říj 2016 14:51
od TenTen
Těžké zklamání: znalkyně Jindřiška Záhorská provádí nepravdivě protokolaci, vymýšlí si. Doporučuji si nahrávat vyšetření, opravdu mimořádné překvapení, že je možné takto kecat. Doporučuji ostražitost a nenechat se zvyklat. Nejprve se ujišťuje, že si nic nenahráváte, že ona to nedělá atd. Potom docela nářez. Kdyby to bylo odborné, tak nic neříkám, ale lhát o v protokolaci, to je soda. Syn se ode mne nehnul, jakmile jsme byli společně - "fyzická preference matky". 75% času mluvil se mnou (umím doložit) - "verbální preference matky"... Fakt neuvěřitelné, pozor na ni.

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 01 lis 2016 15:11
od APOLLO
Můj názor....šup šup šup, rychle ať to máme za sebou. Snaha o rozpoznání pravdy a charakterových vlastností mizivá. Bohužel. Takže za mě spíše zklamání.
Mám zkušennost i s Prof.Vymětalem....tam to bylo lepší.

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 16 led 2017 18:10
od jkoutesh-t
Táto znalkyně je velice špatná psycholožka a odbornice.Předem si udělá v hlavě představu na základě lživých informaci ze soudního spisu a pak se tím řídí.Fakta jí nezajímají.
V mém případě ohledně střídavé péče,vyšetřením matky zjistila (z testů) že matka trpí vážným psychickým onemocněním,přesto si našla důvod proč doporučit matku jako vhodnější vychovatelku.
Ve svém posudku lže,u soudu vypovídá zmatečně,můj vztah se synem,který je naprosto pohodový,posoudila jako příliš striktní či dokonce agresivní, protože se snažím syna vychovávat spíš k pracovitosti než "vyčuranosti" a matčin vztah který je prokazatelně škodlivě ochranářsky
pokládá za láskyplný a proto lepší než moje výchova k poctivosti.Přitom syn ji jasně řekl že tátu má rád co i zaznamenala a uvádí v posudku.Na otázku právníka u soudu proč doporučuje matku když má tolik psychických problému, odpoví že jí hodnotí jako celek,co nemá žádnou logiku.
Záhorské se vyhýbejte když můžete,záznam nepřipadá v úvaha (když si ho tajně neuděláte),kopie testů vám nedodá i kdyby o to požádal váš právní zástupce.

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 19 led 2017 03:40
od Šaman
V mém případě tato znalkyně lže už na úrovni protokolace: popisuje kriticky nepravdivě průběh vyšetření. A pokusila se mě naprosto znemožnit vylhaným posudkem (což mohu doložit rychle zhotoveným kontrolním posudkem a nechal jsem udělat i posouzení posudku). Nejde o odchylky, prostě si sprostě vymýšlí…
Jsem rozhodnutý pro trestním oznámení a podání stížnosti, jestli věci neuvede na pravou míru. Je tu někdo, kdo by měl stejnou zkušenost a chce se připojit?

Re: PhDr. Jindřiška Záhorská - soudní znalkyně - zkušenosti

Napsal: 07 úno 2018 10:33
od Jarda1974
Zdravím.
Bohužel má dost podobnou zkušenost. Záhorská se v posudku vyloženě staví na stranu matky, která jí nalhala všelijaké lži o našem vztahu (už spolu mimochodem nežijeme 3 roky). Nekriticky se řídí výhradně tím, co jí matka kluků nalhala. Kluci (6 a 9 let) jí řekli, že chtějí být stejně s mámou a s tátou a ona to před soudem prezentovala, jako že jsem je navedl. Hrůza. Střídavku nedoporučila ze zcela nelogických důvodů. Bohužel stejně se chovala jak soudkyně, tak i OSPOD (který před soudním stáním deklaroval zcela něco jiného). Žádná logika a nestrannost. Začátkem ledna jsem podal odvolání. Bojuju. Pokud se chcete dohodnout na nějaké žalobě vůči Záhorské, pak jsem k dispozici. Není to má první zkušenost se "soudními" znalci a řeknu vám, že to je bída. Novodobí šamani, kteří dělají rozhodnutí za soudce. Kontaktujete mě prosím na mém e-mailu. Díky.