věštec Jeroným Klimeš a střídavka

Odpovědět
Han
Stálice fóra

věštec Jeroným Klimeš a střídavka

Příspěvek od Han » 20 zář 2012 18:39

Vážení,
můj vlastní případ se chýlí ke konci. Ne snad soudně, ale osobnostně - nevím, jak dlouho ještě budu mít sílu bojovat proti lžím, pomluvám, manipulaci. Nakonec to nebude mít výsledek, dětskou lásku si stejně za pár hodin týdně neudržíte, když ji deformuje patologický hegemon. Vydržel jsem bojovat za zájmy svého potomka skoro celý rok. Vím, není to moc, takových je. Každý máme své síly. Bylo mi bráněno ve styku, kradlo se, neustále jsem pomlouván, jediný vstřícný krok ze strany matky není, veškerá má vstřícnost nikam nevedla a dokonce se otočila proti mně.
Dnes mi byl zasazen poslední úder - dostal jsem vyjádření k soudu, které učinil Jeroným Klimeš, spolupracovník Prahy 12. Podotýkám, že ten člověk mne viděl cca 4 hodiny (po 3 sezeních jsem jej odmítl, urážel mne a překrucoval mé výroky, nemělo to žádný smysl), mé dítě neviděl nikdy, nikdy nás neviděl spolu, nikdy neviděl ani mé rodiče, o kterých se vyjadřuje. Geneze věci prý není podstatná, prý jsem se měl dívat dopředu. Matku jsem nejen nijak nepomlouval, ale zdržel jsem se i konstatování reality, abych nejitřil atmosféru - a tak je celá zpráva tohoto "odborníka" pouze o mně - na maminku ani zájem dítěte se již jaksi nedostalo, hlavně, když bude dítě co nejdál od táty - protože JÁ, ODBORNÍK JERONÝM, já říkám, že to je to nejlepší.

Tak tedy tento člověk se nyní, na návrh matky, vyjádřil soudu. Člověk, který o mně nic neví, naprosto nezná náš bývalý rodinný život, moje sociální vazby, nedělal žádné testy ani vyšetření - ale velmi rychle pochopil, že jsem se o své dítě nikdy nestaral, že nemám žádné vlohy zkušenosti s výchovou, mnohokrát opakuje, že jsem měl nedostatek sexu a tento nedostatek si nyní kompenzuji do abstraktní touhy být vzorným otcem. Po narození dítěte jsem sex postrádal natolik, že jsem začal navštěvovat placené služby (nejmenoval) a snil o tom, že dostanu AIDS. Pak jsem vyhrožoval že zabiji všechny kolem.
Ač jsem chtěl pro své štěstíčko střídavou výchovu, ustoupil jsem na asymetrickou, stejně nejsem schopen žádné dohody, mám jen svou mantru, zatímco matka, která chce výlučnou výchovu, zájem dítěte plně chápe). Je jisté, že své bláznivé návrhy činím jen z důvodu kompenzace nedostatku sexu a že by stejně střídavka byla mezi matkou a mými rodiči (nikdy je neviděl), neboť já ve skutečnosti nemám o výchovu zájem - dělám to jen z nenávisti.
Zároveň je vhodnější, aby o dítě, když by mělo být náhodou se mnou, pečovali moji rodiče (nikdy je neviděl) než já, podle něho člověk bez velkého talentu a empatie (nikdy mě neviděl v jiné situaci, než v koutku na OSPODu, kde mě přesvědčoval, že jsem magor, když chci co chci, a že dítě u mne - doma, v pokojíčku, z něhož jej matka odvedla - nemá spát alespoň do 6ti let, že mohu dostat zákaz styku apod.).
V neposlední řadě Jeroným Klimeš upozorňuje soud, že se postupuje neodpovědně, když mi umožnil dovolenou s dcerou v srpnu na celých 10 nocí! Je prý jeho povinností na to upozornit, takovou neodpovědnost nemůže nechat bez povšimnutí. A vyzval též opatrovníka, aby se pokusil zakročit. Dovolená byla nádherná (možná poslední) a malá neměla žádný problém strávit pár dní s tatínkem - jistě proto, že jsem se o ní nikdy nestaral, když jsem kompenzoval svůj nedostatek sexu sněním o AIDS.

Každý, kdo si toto přečte a kauzu zná, bude hned vědět, o koho jde. Proto si ani nevytvářím nějaký nick. Pomalu se smiřuji s osudem - nakonec dcera přijde o tatínka a já o dceru - s takovým svinstvem, jinak to nelze nazvat, se nedá bojovat. Poprvé za 15 let, co jsem dospělý, se mi dnes chtělo opravdu plakat, poprvé jsem si musel připustit tu obrovskou bezmoc, to, jak nikoho nezajímáte ani Vy, ani pravda, natož skutečný zájem dítěte. O to celému systému celou dobu jde - zlomit otce. Podařilo se.

Lze však varovat ostatní - já toho nedbal, i když jsem věděl, co je tento Klimeš zač. Ve své "zprávě" se nijak nevyjadřuje k zájmu dcery, kromě toho, že doslova "pobyt u otce přes noc je proti zájmu nezletilé." Nijak si neověřuje realitu, nijak si neověřuje vztah rodiče k dítěti a dítěte k rodiči - pomluvy matky ještě připepřuje svými "odbornými" dohady, které však vydává za realitu. Klidně se s Vámi ani scházet nemusí, patrně by stačila i křišťálová koule a vidí do Vás jak do baru, čte minulost i budoucnost a soud pokárá, aby náhodou nechtěl otce brát vážně.

VYHNĚTE SE JAKÉMUKOLI KONTAKTU S TÍMTO ČLOVĚKEM (není to naštěstí soudní znalec). JE ZLÝ, MSTIVÝ, POSMÍVÁ SE VAŠEMU NEŠTĚSTÍ. Z DÍTĚTE SE POKOUŠÍ UDĚLAT POKUSNÉHO KRÁLÍKA SVÝCH SOCIÁLNÍCH EXPERIMENTŮ, KDY PRÝ JE V JEHO ZÁJMU JEDNOHO Z RODIČŮ ZCELA ODLOUČIT. REALITA HO NEZAJÍMÁ A STŘEZTE SE TOHO, UKÁZAT, ŽE MÁTE VĚTŠÍ ÚROVEŇ NEŽ ON. NENÍ TO LEGRACE, NYNÍ JE MI STRAŠNĚ. NEMYSLETE SI, ŽE JEDNO SEZENÍ VÁM NEMŮŽE UBLÍŽIT, NEBO ŽE VY TO ZVLÁDNETE, NEBO ŽE VY SE NEMÁTE ČEHO BÁT. NAOPAK - ČÍM JSTE KVALITNĚJŠÍ OSOBNOST, TÍM VÍC VÁM JE CO ZÁVIDĚT.

A abych nezapomněl - nepožadujte od začátku střídavou výchovu. Vím, že rozumní lidé nechtějí druhého rodiče z výchovy vyloučit a máte pocit, že když nabízíte kompromis od počátku, že to o Vás něco říká. Ne. Řeknou, že je to Vaše mantra a že nejste schopni ustoupit. Chtějte svou výlučnou výchovu a pak ustupte na střídavku. Zdá se Vám to nelogické? Uvědomte si, že jste v Čechách, tady logika neplatí. Pro nikoho.

Je mi strašně. Uvědomuji si, že o to šlo. Tak se to povedlo.

Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: věštec Jeroným Klimeš

Příspěvek od Střídavka » 20 zář 2012 19:09

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Mnohým bylo stejně zle, když se setkali s opravdovým zlem prezentovaným takovými Klimeši a dalšími. O to víc je to ale motivovalo se nedat. Zlu se nemá ustupovat. A kdy by si to člověk měl říci více, než když jde o vlastní děti?

JTR
Stálice fóra

Příspěvek od JTR » 20 zář 2012 19:52

Souhlasím se Střídavkou. Je těžké rozdýchat svinstvo které vytváří posluhovači rozvodového průmyslu. Tohoto tatínka rozložil Klimeš. Kdyby chudák věděl, že tím to neskončilo!
Nicméně ale snad ví, že není jedinný na kterého byly vylity valníky hnoje a z toho se hrabat, je obtížné. Navíc neznalí věci, když to slyší, říkají - no ten člověk (otec) to je jistě stvůra atd. když to říká takový "odborník"

Tomáš
Stálice fóra

Příspěvek od Tomáš » 20 zář 2012 21:44

Hane, první náraz je vždy šokující a může člověka otupit až k rezignaci. Ale, představte si Vaše dítě, vychované v těchto poměrech. To snad nedovolíte. Nechci svádět k neřestem, ale dejte si jeden večer jako psychosociální očistu trochu do trumpety (v rámci podmínek současné prohibice doporučuji dobré víno), druhý den se otřepete a půjdete bojovat znovu. Víte, největším nedostatkem otců, oproti matkám, je slabá vůle a malá odolnost proti špíně. Musíte si říct, když oni tak na mně, tak já také tak. Na Klimeše se vykašlete, je to trotl, a v nouzi nejvyšší necháte udělat revizní posudek. Mimochodem, při čtení těch jeho rozborů sexuální frustrace mám pocit, že si promítá sám sebe do posuzovaných. Můžete v prvním kole natrefit na blbou soudkyni a blbou ospoďačku, což je v kombinaci s psychopatickou matkou docela kalamita. Nevadí. Dá se odvolat. Ospoďačce se dá zařídit kartáč. Můžete natrefit na hororový odvolací senát. Nevadí. Dá se podat ústavní stížnost. Pokud cítíte, že jste schopen dítě vychovávat, vůbec neváhejte a jděte do boje.
Otec syna, narozeného roku 2009. Od matčina únosu z roku 2010 běží řízení, po 4 letech izolace otce a syna, od roku 2014 se synem v Arménii do podzimu 2015, kdy byl syn opět unesen. Dodnes bez rozhodnutí o synovi, zato s nezákonným španělským zatykačem.

forU
Stálice fóra

Příspěvek od forU » 21 zář 2012 09:20

Nevzdávejte se. Taky jsem byl několikrát ve stavu, kdy jsem to chtěl vzdát, že píšete, že jste měl blízko k slzám, já probrečel dny. A nevzdal to a to mě ex vydírala tak, že dokáže vykonstruovat obvinění, kterým mě dostane do basy a začala svou hrozbu naplňovat. A včera jsem definitivně vybojoval 6 dní ze 14 a půlku prázdnin. Ano, měl jsem štěstí na soud, na sociálku, měl jsem ideální podmínky, ale dost drsnou protivnici. A nakonec jsem měl i štěstí na její volbu právničky poté, co vyhodila předchozího právníka. Ta její právnička na ní ječela na soudě, jaké má přehnané a nereálné požadavky a že nezná tátu, který by se o ženu a o děti tak dobře postaral. Na Klimeše kašlete, soustřeďte se na sociálku a soudy.
Holky 9 a 11 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz

Han
Stálice fóra

Příspěvek od Han » 21 zář 2012 09:23

Díky všem za povzbudivá slova. Mým cílem nebylo tady plakat, chtěl jsem jen upozornit na toho "člověka", u něho nelze naprosto hovořit o jakékoli serioznosti, jestliže je schopen na základě svých fantazií vyplodit takový neskutečný, urážlivý škvár. Chtěl jsem varovat, již to nepodceňujte.
Viděl jsem, že podobnou zkušenost s tímto pánem udělalo více lidí, ale asi to nebylo dost viditelné.
Pokusím se svou osobnost bránit, ale nevěřím v úspěch. Ještě před rokem bych řekl, že se toto v ČR stát nemůže - může.
Co se týká štěstí dítěte, neexistuje šance, jak prorazit zlo. Klidně si uvádějte fakta, matce stačí občas zaplakat do telefonu s další "zoufalou" historkou, co zase ten hrozný táta provedl. Co naplat, že děcku je s Vámi dobře, že se snažíte se mu maximálně věnovat. Myslíte, že soud si bude přehrávat Vaše videa se šťastným děckem? Kdepak. Důležité jsou Klimešovy sexuální fantazie a to, že "maminka bez dítěte trpí a pláče" (co jí také zbývá, když je 100x usvědčena ze lži a svědomí má černější než čínská tma - ovšem pláče, tak na tom asi něco bude). To, jak je každý den nespravedlivého odloučení Vám, to nikoho nezajímá - jste chlap, tak se vzmužte a jděte do práce, aby matka mohla žádat výživné - péči o dítě Vám ale neumožní, stejně nemáte talent, to Vám čtu na očích.

forU
Stálice fóra

Příspěvek od forU » 21 zář 2012 09:49

Fakt to nevzdávejte, dokladujte svou péči, dokladujte lži matky, informujte OSPOD, zakládejte důkazy jak na OSPODu, tak na soudě, to můžete i mezi nařízenými jednáními. Otravujte s návrhy na předběžka dobře odargumentovanými.
Já si třeba na 14 denní dovolenou vzal s sebou úplně cizí osobu, které jsem uhradil pobyt a pak svědčila o tom, jak dovolená probíhala, včetně nocí. Prostě lze dokumentovat vše, a pokud bude založeno ve spisu, soud to těžko může ignorovat - když ne prvoinstanční, tak odvolací nebo Ústavní.
Když matka ještě za doby jakéhosi fungování vztahu odjela na měsíc na dovolenou, vedl jsem si podrobný deníček péče, s fotografiemi, aby z něj skutečně bylo vše vidět, věnování se dětem, jejich dobrá nálada, že vaříme, pereme, hrajeme si, že jsou s dalšími příbuznými - tenhle deníček matce soudkyně každé jednání otloukala o hlavu, jak může tvrdit, že se nestarám dobře o děti, když tady je, že se starám, dokonce mi je sama dobrovolně na tak dlouho svěřila a v nižším věku, tehdy 1,5 a 3,5 roku. Jde to, ale chce to skutečně dokazovat. Vyvrátit obvinění a dokázat své schopnosti a vztah k dětem. A to jsem byl i ve stavu, kdy soud pod prvním dojmem obvinění ze strany matky a mé zarputilé snahy dostat se navzdory bránění matkou k dětem svěřil děti do výlučné péče matky bez úpravy styku, takže jsem je viděl 24 hodin za téměř 2 měsíce.
A na obvinění zkuste pohlížet tak, že vypovídají o obviňujícím, ne o obviněném, přijde mi, že ta obvinění děsně prožíváte. Ale já s tím taky bojoval...
Holky 9 a 11 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz

Střídavka
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Střídavka » 21 zář 2012 09:54

O všech těchto zkušenostech - jak s Klimešem, tak s postupem soudů a dalších orgánů - lze samozřejmě psát nejen do této diskuse, ale můžete napsat i samostatný článek, který nemusí být ani delší než některé diskusní příspěvky. Takové články rádi zařadíme pro poučení ostatních.

Han
Stálice fóra

Příspěvek od Han » 21 zář 2012 10:47

Střídavka píše:O všech těchto zkušenostech - jak s Klimešem, tak s postupem soudů a dalších orgánů - lze samozřejmě psát nejen do této diskuse, ale můžete napsat i samostatný článek, který nemusí být ani delší než některé diskusní příspěvky. Takové články rádi zařadíme pro poučení ostatních.
Jsem rozhodnutý to v tomto konkrétním případě udělat. Nemám co ztratit, ale tolik hrdosti mi ještě zbylo, abych si tohle nedal jen tak líbit. Na péči o dceru, což je to jediné, na čem mi opravdu záleželo a záleží, to však nic nezmění. Když se chováte racionálně a jste schopni svá tvrzení odůvodňovat, podle Klimeše (a nejen podle něho) nejste empatičtí. Jestliže jste neodvedli dítě z domova, nemáte talent k jeho výchově a je zjevné, že děcko nemáte tolik rádi jako ten, kdo ho odvedl. Bránění ve styku je podle Klimeše "vcelku vstřícnost matky ke kontaktu dcery s otcem". Neochvějná logika.

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 21 zář 2012 11:36

Takovej pocit, že je všechno marný, viď ... že jdeš hlavou proti zdi, že seš zašlapanej a poníženej, viď... navíc s tím sexem ... to asi musí být příšerné, mám pocit ...
...

Odpovědět