věštec Jeroným Klimeš a střídavka

Odpovědět
Han
Stálice fóra

Re: věštec Jeroným Klimeš

Příspěvek od Han » 21 zář 2012 15:19

katalyzator píše:... navíc s tím sexem ... to asi musí být příšerné, mám pocit ...
Ten člověk je sexem doslova posedlý. Podle něho byste si nesměl asi ani koupit rohlík a kousat ho od špičky, protože jeho jedení připomíná ... a děláte to prostě podvědomě... Je mi z toho skutečně zle.

omve
Stálice fóra

Příspěvek od omve » 21 zář 2012 16:04

Myslím, že by opravdu bylo užitečné nenechat si podobný "znalecký" posudek od tohoto týpka líbit ...
V případě, kdy je znalecký posudek vypracován vědomě nepravdivě, tak se nabízí kromě stížnosti i trestní stíhání podle § 346 TZ (Křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku dle ust. § 346 TZ se může dopustit znalec jak
zapsaný do seznamu znalců, nebo znalec, který byl přibrán k provedení úkonu ad hoc. Jedná se o
veškeré případy, kdy je znalecký posudek vypracován vědomě nepravdivě, viz třeba http://is.muni.cz/th/257353/pravf_b/Bak ... _prace.txt)
2 kluci ve střídavce od roku 2005 (tehdy proti vůli matky) omve@centrum.cz

Han
Stálice fóra

Příspěvek od Han » 21 zář 2012 17:02

Nejedná se o znalecký posudek. Je to vyjádření "odborného" poradce, který se (jak vidno nejen mně, ale i soudu) snaží "poradit", abych se se svou dcerou stýkal co nejméně.
Vše pochopitelně "v zájmu dítěte".

katalyzator
Stálice fóra

Příspěvek od katalyzator » 21 zář 2012 17:47

Dík za link na práci o posudkách. Asi těžko se bude prokazovat "vědomé" nepravdivosti, zejména pak v psychologii...
Spíše bych se soustředil na získání skutečného posudku vyžádaného soudem. Odborný poradce radí tomu, kdo jej o to požádá, a ten se o jeho soudy může opřít, jeho výroky se tedy "schovají" ve stanovisku toho, kdo o radu žádá (objeví se tam jako podklad). Nezávislý znalecký posudek je ale formálně něco jiného.
...

Martis
Stálice fóra

Příspěvek od Martis » 23 zář 2012 08:43

Vzdát to ? Tato slova by tady neměla vůbec zaznít. Nebuďme bláhoví, tyto stránky navštěvují i podlé matky, křivé OSPODačky, a pomsty chtivé soudkyně. Když si to přečtou, tak jim to akorát způsobí „morální orgasmus“. Rok nevidět své děti je momentem, kdy zvážit další cestu a pravidla hry. Jak vidno tak pravidla ve formě § nikdo nedodržuje, tak proč by jste měl vy ? Můžete trávit čas dalším a dalším podáváním nejrůznějších návrhů, můžete chodit po soudech, sociálkách, psycholozích, policii atd., a Vaše dítě na Vás bude postupně zapomínat. Můžete se naučit § nazpaměť, být již lepší než kterýkoliv právník a stejně to nikam nepovede. A to je moment, kdy feminismus vítězí. Takže. Takže nejdříve rozlišme letité soudní tahanice, kdy dítě je ve styku s oběma rodiči a potom soudní tahanice, kdy dítě nevidí jednoho z rodičů. Další níže popsané se týká toho druhého případu. Pokud se zde vyskytují slabší povahy, tak již dál tento příspěvek nečtěte. Neberte to jako návod, ale jako podnět k zamyšlení. Anebo raději jak chcete, je to na vás. ONY si určily pravidla hry, otázkou je, jestli jejich hru chcete hrát ? Je na čase abyste určil pravidla hry Vy a jejich dodržování si vynutil. Mnoho z vás vyčerpalo všechny dostupné prostředky a je to k ničemu. Je na čase věnovat „příkladnou péči matce“ a všem kdo ji přímo aktivně fyzicky pomáhá. Existuje jedna zásada: „udělat to a nebýt tam“. Garantuju vám všem, že větší zábava je „tam“ bít, ale vystavujete se riziku postihu. Blíží se podzim a některé matky by potřebovali naordinovat facelifting. Je mnoho levných vizážistů, kteří rádi vypomohou. Nemusíte soustředit pozornost zrovna na matku, může to být někdo jiný z rodiny. Matka má také mnoho nejrůznějších věcí, kterých si cení nebo ji stály dost peněz a o ty by mohla postupně přicházet až do doby, než bude učiněn průchod spravedlnosti. Zamyslete se nad tím. Na hrubý pytel ………. Jak že je to dál ? A závěrem bych jen dodal, že případné komentáře všech filosofických moralistů o špatnosti shora uvedeného návodu beru na vědomí, protože i já zastávám názor, že je to špatné. ZÁROVEŇ ZASTÁVÁM NÁZOR, ŽE JE TO VELICE ÚČINNÉ A HLAVNĚ NEZBYTNÉ (vlastní zkušennost). Pzn. Výše uvedeným není dotčena vaše další činnost v boji za spravedlivou justici.

enigmat
Nováček fóra

Příspěvek od enigmat » 23 zář 2012 18:27

Sila.
1. Musím říct, že mě Klimeš překvapuje. Četl jsem nějakého jeho názory, možná již starší, zdály se mi erudované, a tam se mj. velmi přikláněl k tomu, aby matkám, které brání opakovaně ve styku, bylo dítě (třeba jen dočasně) odebráno.. Zároveň jsem kdesi ale na jiné diskuzi
četl postesk nějaké ženské, která u něj byla v poradně a stěžovala si, že byl docela arogantní, výroky "manžel vám dělá blbečka, budete držet hubu" apod. Reagoval na to jiný psycholog Pavel Rataj, že stížností na něj zaznamenává poslední dobou víc (vygoogluj si). Spekuluju, že se mu muselo něco podělat v osobním životě..
2. A co bych udělal. Nechal bych (nejen jeho, kohokoliv kdo takhle výrazně zkresluje) předvolat jako svědka či znalce. Trval bych na přečtení celé zprávy, se vší špínou, kterou na vás hází. Pak bych položil otázky: jaké standartní testovací metody použil? kolikrát s váma mluvil? kolikrát s dítětem? Zda považuje za standart uvádět informace, které si nijak neověřil. Pak bych se ho zeptal, kolik na něj bylo podáno stížností. A předložil bych taky onen výlev výše. Nechal bych odpovědi zaprotokolovat. Soudce by měl minimálně zbystřit. A paksakumpikum podal stížnost na lékařskou komoru apod.

holmn
Stálice fóra

Příspěvek od holmn » 03 říj 2012 11:23

Vážení, nejsem žádná pomstychtivá maminka, zastávám názor že děti mají mít styk s otcem a že by se rodiče měli vždy rozumně domluvit. Nejsem, ale zastáncem střídavé péče, pokud se na ni rodiče nedohodnou. Jsem totiž už babička ale mám za sebou rozvod manželství v době kdy jsem měla dvě děti ve věku 2 a 3 roky. S ex manželem jsem se vždy na všem dohodla, za celá léta mezi námi nevznikl žádný spor a i když jsem se znovu vdala, otec dětí k nám jezdil každý rok na dovolenou a když si našel přítelkyni, jezdil k nám i s ní. Vím že to často není možné, ale je to vztah ideální a je to hodně o lidech a rozumu. Moje dnes už dospělé děti neznají co jsou to hádky o děti a přetahování o ně, házení špíny jeden na druhého atp. Můj bývalý manžel byl, je a vždy bude součástí mého života, neboť je to otec mých dětí a na všechny důležité rodinné oslavy vždy zvu bývalého manžela i jeho matku- moji tchýni.
Moje dcera se rozvádí a bohužel se ji s manželem nepodařilo to, co se podařilo mě a je to velká škoda. Velkou vinu já osobně přikládám v přístupu doktora Klimeše, který mě svým přístupem naprosto šokoval, když do zápisu napíše, že se mají manželé vzájemně nahrávat,při sezení má výrazy naprosto nevhodné a vulgární a i přístup OSPODu mi připadá podivný. Domnívám se, že to spíše rozjitří už tak dost napjaté vztahy. Pokud máte někdo podobné zkušenosti, zavolejte mi prosím, neboť je potřeba s tím něco udělat. 602864234

Martis
Stálice fóra

Příspěvek od Martis » 03 říj 2012 11:43

SPRÁVNĚ.
Když se rodiče na střídavé péči nejsou schopni dohodnout, tak by měla být jen výhradní péče. SOUHLASÍM.

Rodiči , který se střídavou péčí nesouhlasí bude upraven styk a dítě dostane do výhradní péče ten rodič, který měl zájem se dohodnout. Tím bude splněno přání rodiče (matek), že se nebude praktikovat střídavá péče. Matky si mohou potom děti „půjčit“ jednou za 14 dnů.

Jsem rád, že problematiku střídavé péče chápete paní holmn.

holmn
Stálice fóra

Příspěvek od holmn » 04 říj 2012 00:18

Musím přiznat, že Vaší reakci jsem nějak nepochopila :-( a popravdě jsem vlastně vůbec nepochopila celou vaší odpověď. Já pouze zastávám názor, že každý případ je jiný a nelze je házet do jednoho pytle. Někteří tatínkové nemají zájem o střídavou výchovu a postačí jim pouze neomezený styk s dětmi,( popravdě je stále plno otců, kteří nejsou schopni se o děti postarat tak, jako matky) někteří střídavou výchovu chtějí a plně si ji zaslouží, protože se dětem hodně věnovali a postarat se umí a někteří prostě děti používají jako rukojmí a chtějí jen dělat problémy a škodit. Vy patrně budete ten poslední případ, protože promiňte, ale to co zde otcům navrhujete je dost za hranicí zákona, nemyslíte? Opravdu si myslíte, že toto je řešení? Nemusím psát anonymně, já klidně napíšu své jméno a adresu, ale Vy patrně asi ne. Mám pravdu?

Martis
Stálice fóra

Příspěvek od Martis » 04 říj 2012 08:03

holmn píše: Nejsem, ale zastáncem střídavé péče, pokud se na ni rodiče nedohodnou.
Martis píše:SPRÁVNĚ.
Rodiči , který se střídavou péčí nesouhlasí bude upraven styk a dítě dostane do výhradní péče ten rodič, který měl zájem se dohodnout. Tím bude splněno přání rodiče (matek), že se nebude praktikovat střídavá péče. Matky si mohou potom děti „půjčit“ jednou za 14 dnů.

Jsem rád, že problematiku střídavé péče chápete paní holmn.

Co je k nepochopení na mém příspěvku ? (viz výše)
To, že to nechápete mne nepřekvapuje. A právě proto, že jsem schopný (kromě jiného) zlomit sanici na 3x, vám do mého jména vůbec nic není ! "Vážená"

Odpovědět