šance na střídavku

tp46
Nováček fóra

Re: šance na střídavku

Příspěvek od tp46 » 12 pro 2011 20:22

tak jsem na OSPODu byl, můj první dojem byl velmi dobrý, ale nechci to zakřiknout, víc napíšu radši až po....
jinak pro info: matka mých dětí mi sdělila, že podepíše jí sepsaný návrh na rozvod, kde bude souhlasit se střídavou péčí výměnou za majetkové vyrovnání v poměru cca 1:3 v její prospěch, to samé mi potvrdil její právník (já nechci spojovat porozvodové uspořádání dětí a rozdělení majetku, oni na tom trvají), opravdu to je pro silné žaludky

mirin
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od mirin » 12 pro 2011 20:38

Slíbit můžeš co chceš, na soudě se děti a majetkové vypořádání nespojují,/ to jsou dva rozdílné soudy,resp. jednání a nejdřív! jde o děti/ takže pokud bys byl jak moje ex,/ a věřím, že nebyla sama z ženského pokolení-;)-:)/ tak jakmile ti soud přiklepne děti, pardon, střídavku, na slib zapomeň, i podepsaná dohoda se dá zneplatnit..-:) Navíc, na žalobu na majetkové vyrovnání máš čas tři roky po rozvodu...
Ale ted´vážně - přinut´ OSPOD, at´ přijdou k tobě na návštěvu, když máš děcka u sebe, at´vidí, jestli jsi schopen se o ně dobře postarat a vyžádej si o tom písemně zprávu, jaký je jejich názor na tebe jako otce, starajícího se /a usilujícího / o děti v SP. Máš jakous-takous jistotu, že je pak nepostihne nenadálá ztráta paměti..-;)

chlap
Stálice fóra

Příspěvek od chlap » 13 pro 2011 23:16

Slibte matce, že přistoupíte na řešení majetku až po dořešení dětí, které bude fungovat min. 2 roky ve formě střídavé péče...bude to stejně boj...brod je daleko tak nestahujte hned kalhoty...jejich taktika je vás dotlačit do nějaké písemné dohody, která bude vyhovující především pro ně...používejte fota a videa s dětmi, nejlépe pouze vy a děti "aby nehrozilo zamítnutí důkazu, kdyby tam byla dospělá osoba nejlépe matka, bez jejich souhlasu).
Vytvořte DVD, kde budet s dětmi, jak se o ně staráte, jak je učíte atd...prostě vše sestříhané, jasné a věcné, co jim pořizujete. Založte do spisu jako důkaz, na který se budete vždy v písemném projevu odvolávat. Máte tím velkou šanci zabránit soudkyni, v zamezování vašeho dokládání důkazů o faktickou péči a výchovu...na tom můžete stavět u odvolání...nejlépe pokud se vám ve fotu či videu povede dokázat, že matka někde nehovoří pravdu...

chlap
Stálice fóra

Příspěvek od chlap » 23 led 2012 14:58

V zemi, kde se rozpadá polovina manželství, mají děti ve střídavé péči v průměru jen 4 procenta párů. Proč, když to zákony umožňují už 14 let? A pro koho je střídavá péče dobrá - pro děti nebo pro rodiče?
V Tahu dámou budou diskutovat dětská psycholožka Václava Masáková a střídající se rodiče - herečka Barbora Srncová a novinář Ondřej Höppner.

http://tv.sms.cz/televize/CT24/20120121 ... -Tah-damou

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 058160003/

Správná otázka PROČ?! Když je to možné již 14 let!!!

chlap
Stálice fóra

Příspěvek od chlap » 23 led 2012 15:02

Václava Masáková - ŠOK!

http://pravednes.cz/#!about-MasakovaVaclava

Dlouholetá praxe =
- výhradní péče matek
- dítě je tu šéfem
- kdo tu rozhoduje - dítě

= přináší svá OVOCE....

Odpovědět