FOD, DKC a jiné podobné spolky působící po celé ČR

JTR
Stálice fóra

Re: FOD, DKC a jiné podobné spolky působící po celé ČR

Příspěvek od JTR »

Chvála Bohu.
Možná když budou penězovody uzavřeny vodičkovským jedubabám a jim podobným femonacistickým spolkům, zjistí se, že tradiční uspořádání rodiny mělo a stále má své opodstatnění i v současném justičně pokrouceném světě.
UltraPapa
Uživatel(ka) fóra

Re: FOD, DKC a jiné podobné spolky působící po celé ČR

Příspěvek od UltraPapa »

Vážení přátelé, dámy a pánové,

před koncem roku jsem na tomto portále zveřejnil dopis, který jsem zaslal paní Vodičkové z tzv. " Fondu ohrožených dětí " - viz http://www.stridavka.cz/zadost-o-prispe ... praci.html. Na tento můj dopis, jak jsem předpokládal, ani dotyčná neodpověděla. Proto je třeba postoupit do další fáze, kdy plánuji, že adresně oslovím veškeré veřejně známé sponzory a dárce výše uvedené organizace. Oslovení bude probíhat formou dopisu, kde bude popsána má zkušenost s touto organizací, která dle mého pouze zneužívá " ohrožené děti " k vlastnímu obohacení. Na tuto skutečnost je tedy nutné upozornit nevědomou veřejnost a především sponzory a dárce, kteří své finanční prostředky zasílají na účet organizace, která bohužel rozhodně neslouží dětem a jejich právům. Proto velmi uvítám i Vaše osobní zkušenosti s touto organizací, kde podobně jako já popíšete reálné zkušenosti s touto společností a jejími pracovnicemi. Prosím o Vaše konkrétní zkušenosti, zasílejte mi je na můj privátní e-mail: david.koubovsky(zavinac)postino.li. V případě Vašeho zájmu budou Vaše zkušenosti anonymizovány, uvítal bych však alespoň plné jméno pro autenticitu. Dopis sponzorům budu taktéž před odesláním konzultovat se všemi přispěvateli.
Děkuji, David Koubovský
Odpovědět