STŘÍDAVKA NEJDE Z DŮVODU SOC. DÁVEK PRO MATKU

Odpovědět
daddy
Stálice fóra
STŘÍDAVKA NEJDE Z DŮVODU SOC. DÁVEK PRO MATKU

Příspěvek od daddy » 06 říj 2013 12:30

Zdravím OTCE,
Panové další šokojucí zjištění z PÚ z vyplacení dávek - oznámili mi že jasně že mi soud nedá střídavku, protože matka by nedosáhla na rodičovský příspěvek. Vzhledem k tomu že mám ověřeno, že matka nepobírá rodičovský příspěvek a podporu v mateřství pobírala. Jelikož od 6-měsíců staří dětí jsme měli střídavku, až do doby než OSPOD a matka přišli s tím že matka nemůže pobírat rodičovský příspvek a nejednou mi soud změnil střídavku pouze na pár hodin v jednom dnu - děti nejsou už u mě přes noc a pouze jeden den za týden a to se ještě v tom jednom dnu projedou 160km za pár hodin. Pánové, z toho vyplývá, že odůvodnění soudu a OSPODu jsou jenom prázdné bláboly proč se otec nemůže starat a pečovat o své děti střídavkou. Celý problém leží v sociálních dávkach a rodičovském příspěvku pro matku.
Můžete někdo poradit za jakých okolností se vyplácí rodičovský příspěvek - sám jsem to studoval a na OSPODu mě to asi pravděpodobně záměrně nebyli ochotni vysvětlit - všichni víme proč. A jak se tomu celému bránit - když soudy a sociálky to stavějí skrytě do roviny sociálních dávek pro matku a vůbec nejde o zájem dětí...

Odpovědět