Krajský soud v Ústí nad Labem - odvolací senát

Odpovědět
UltraPapa
Uživatel(ka) fóra
Krajský soud v Ústí nad Labem - odvolací senát

Příspěvek od UltraPapa » 08 pro 2011 15:11

Vážení přátelé,

má někdo zkušenosti s odvolacím senátem na Krajském soudu v Ústí nad Labem ve složení: Mgr. Tomáš Hájek, JUDr. Pleyerová a Mgr. Gruntová?

Děkuji za informace a zkušenosti se všemi výše uvedenými.

UP

Jirik
Uživatel(ka) fóra

Re: Krajský soud v Ústí nad Labem - odvolací senát

Příspěvek od Jirik » 14 bře 2012 15:41

Mgr. Gruntová tato soudkyně je něco h.....,jasně jsem doložil že mi nemohou zvednout alimenty z částky 450Kč na 2000 Kč na jedno dítě 15 ti letou dceru jako nezaměstnanému,její výrok zněl,potencionálně můžete mít práci,proto musíte platit k rukám matky 2000kč a nezkoumali jsme vaše skutečné příjmy nýbrž ty které můžete dosahovat. tečka bez možnosti odvolání...samozřejmě že tu částku neplatím,není z čeho a platím tu původní za což na mé matka dcery podala trestní oznámení u policie pro trestný čin neplnění vyživovací povinnosti.Nebot i jen částečné mnou plněné povinnosti ji toto obvinění umožní a ona na oplátku již po dobu tří let mi neumožní jakýkoli styk s dcerou...ani telefonem ani sms..prostě nic a musím platit na dceru o které nevím vůbec nic,to je spravedlnost,samozřejmě že jsem to uvedl té Gruntové ale tu jen zajímalo at platim 2000kč/měs a styk si mám prý vyžádat po jiných soudcích..asi tak žádná spravedlnost
Naposledy upravil(a) Jirik dne 15 dub 2012 20:23, celkem upraveno 1 x.

martin
Stálice fóra

Příspěvek od martin » 14 bře 2012 15:56

Vymereni vyzivneho na zaklade teoretickych prijmu dle uradu prace je protiustavni - viz II.ÚS 1846/09

Jirik
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Jirik » 14 bře 2012 21:07

je to sice protiústavní ale stvrzeno krajským soudem v Usti nad Labem predsedající

Odpovědět