Asistované styk na Fond

Odpovědět
forU
Stálice fóra

Re: Asistované styk na Fond

Příspěvek od forU » 20 pro 2015 00:22

Co příspěvek, to perla.

Pokud jste byt kupovali v době manželství, nabyli jste ho do SJM, hypotéka byla na tebe, pak byt patří do SJM a hypotéka taky. A oboje by mělo být předmětem vypořádání. Platby tvoje na hypotéku se za dobu SJM berou jako platby společné obou manželů, tedy hypotéka je umořována i z prostředků manželky (to proto, že tvůj příjem patří do SJM stejně jako její).
Pokud jsi manželce předal 60 tis., pak k tomu máš asi nějaký papír, kde máš napsáno, proč ty peníze dostává. Pokud je tam napsáno, že kvůli tomu, že ti dává plnou moc k prodeji bytu, ty jsi na základě toho jednal a podepsal s realitkou nějakou smlouvu se sankcí, a pak z toho sešlo, pak sankce jde za osobou, která smlouvu s tou sankcí podepsala. Je na tobě, abys měl zajištěno, že ručíš za svůj závazek. Tj. v dohodě o plné moci měla být sjednána odpovědnost za odvolání plné moci. Pokud to tam nemáš, měla by se realitka hojit na tobě, ty by ses maximálně mohl domáhat na matce náhrady způsobené škody, ale podle mě to nebude úspěšné, pokud to nemáte nějak ošetřeno.
Ohledně předaných 60 tis., jejich dobytnost je dost problematická, záleží na tom, jak to máte sepsáno. Teoreticky by se mohlo na straně matky jednat o bezdůvodné obohacení přijetím plnění z právního důvodu, který odpadl.
Co tak občas nakouknu na tvůj případ, je to jedno právní diletantství za druhým. Sorry.
Holky 9 a 11 let, od 2 a 4 let v péči matky se stykem 40% "dohodou" proti vůli matky, od října 2014 střídavka 7/7 proti vůli obou rodičů.
otec.dite@seznam.cz

vali
Stálice fóra

Příspěvek od vali » 27 pro 2015 17:46

MarianNoemi píše:... Ještě k policii.Pan policista tvrdil,že celá věc.spadá pod opatrovnicka řízení a jelikož on nemůže dále ve věci šetřit,nesepisuje se protokol,pouze se.zapíše do knihy,že jsem tam byl,v jaké věci a s jakým výsledkem.Hovořila s nim i má právnická po telefonu a i ji sdělil to samé co mě,že to už není maření výkonu rozhodnutí.Ze až soud si vyžádá,tak on podá zprávu o celé události.Takže nemam žádný protokol,protože ten se v takové věci nedává,fakt jsem na něj tlačil,ale asi je to nějak jinak teď.
Zajimalo by me, jak to je. Marianovi tu bylo razeno, ze policie sepise protokol, muze dostat kopii apod. A u nas to bylo vcera taky tak, jak zde popisuje Marian - protokol se nesepsal, policajt se matce nedovolal, tak volal OSPODacce, pak otci rekl, ze jde o opatrovnickou vec, a ze to ma resit s OSPODem. Taky manzel jeste pred bydlistem ditete volal mestkou, zda mu nejak pomuzou zdokumentovat nepredani, ti rekli, ze ne, ze by prijeli pouze kdyby matka byla doma a doslo k nejake agresi. Tak jak ma manzel dal postupovat pri dalsim zmarenem styku, dal uz policii nekontaktovat? a jak prokaze, ze se dostavil?
Mé příspěvky zde považuji za své autorské dílo. Neopravňuji k žádnému způsobu dalšího užití díla. O neoprávněné užití díla jde i je-li text zveřejněn, upraven. Na neoprávněné užívání se vztahují dobré mravy, odpovědnost z titulu ochrany osobnosti aj.

JJL
Stálice fóra

Příspěvek od JJL » 27 pro 2015 18:08

policie skutečně nic věcného udělat nemůže - musí se činit soudkyně
městská policie by mohla být ochotnější - stačí říci, že matka odmítá předat,
ať si zazvoní i sami - můžete uvést, že situace je konflitní a k problémům dochází stále
soudu pak můžete navrhnout, aby si záznam od policie vyžádal
(dne xy v xy h se dotavil otec xy, v xy h kontaktována matka na tel.č. xy - bezúspěšně či její vysvětlení)
jinak ideálně samozřejmě nezávislý svědek
akční soudkyně také může nařídit předávání pod nějakým dohledem
o víkendu a zvláště o svátcích se úředníkům většinou moc pracovat nechce :-)

MarianNoemi
Stálice fóra

Příspěvek od MarianNoemi » 27 pro 2015 18:22

Já jsem podal 3 návrhy na výkon.Z toho za jeden matka dostala vytýkací dopis a za druhý pokutu 1000kč.Od té doby je klid.Ono to chce zavolat policajty na místo, věc sepsat, poznačit si čísla cajtů a hned po víkendu to podat na soud a Ospod.Já jsem to navíc pojistil jednáním s policií ve dvou městech 200km vzdálených. Samotný vytýkací dopis a pokutu pak matka dostala během 5 měsíců.Otec s matkou prostě nesmí mít slitování.

vali
Stálice fóra

Příspěvek od vali » 27 pro 2015 22:49

MarianNoemi píše:Já jsem podal 3 návrhy na výkon.Z toho za jeden matka dostala vytýkací dopis a za druhý pokutu 1000kč.Od té doby je klid.Ono to chce zavolat policajty na místo, věc sepsat, poznačit si čísla cajtů a hned po víkendu to podat na soud a Ospod.Já jsem to navíc pojistil jednáním s policií ve dvou městech 200km vzdálených. Samotný vytýkací dopis a pokutu pak matka dostala během 5 měsíců.Otec s matkou prostě nesmí mít slitování.
Mariane, ale na otcovo zavolani policie [mestska] prijet odmitla. Takze ty jsi volal statni? Co znamena "pojistil ve dvou mestech 200 km vzdalenych"? To totiz manzelovi rekli taky, reste to kdyz tak na PČR v Decine, ale nejak to nechapu, jak jako v DC zaznamenaji, ze otec se dostavil do Prahy do bydliste ditete?
Mé příspěvky zde považuji za své autorské dílo. Neopravňuji k žádnému způsobu dalšího užití díla. O neoprávněné užití díla jde i je-li text zveřejněn, upraven. Na neoprávněné užívání se vztahují dobré mravy, odpovědnost z titulu ochrany osobnosti aj.

vali
Stálice fóra

Příspěvek od vali » 27 pro 2015 22:59

Prosim Te, nahodou tvuj navrh na vykon rozhodnuti (kde jsou zmineni i ti policajti aj.) bys nam nemohl poslat (SZ, anonymizovane, jinak..)? Zitra budeme navrh na VR podavat, tak pro korekci. Odkaz na nase tema mas v SZ. Tve tema jsem cetla, sbirala zde informace.
A zajimalo by me, jak nyni po rozsudku, vidas dceru jak mas dle rozsudku? Je to ok?

MarianNoemi
Stálice fóra

Příspěvek od MarianNoemi » 28 pro 2015 16:50

Já jsem měl usnesení, že matka mě měla vozit dítě z Hradce Králové do Nového Jičína.3x to neudělala.Já jsem vždy ihned po té co dítě nedovezla věc zaprotokoloval u nás v Novém Jičíně na PČR a pak odjel do Hradce Králové, neboť matka argumentovala, že nemá prostředky na cestu.A tam jsem opět zavolal na místo PČR. Čili měl jsem dva záznamy.Matky mě ani tak dítě nevydala, ale zahnal jsem ji tzv.do kouta.Pak jsem jen sepsal přesně vše co se ten víkend stalo do návrhu na výkon, ofotil SMS komunikaci s matkou případně komunikaci z jejím právníkem.Nic složitého.Mít čísla cajtů, zhruba časové údaje co a jak bylo.Tvůj muž musí najít slabý místo u matky.
Já mám zatím rozsudek dítě matce a otec styk od čtvrtku do neděle.Někdy mě dává matka dítě už od středy.
Budu se odvolávat, protože chci docílit střídavky.Já měl i asistovaný styk na Fod Pardubice a jezdil tam, zákaz styku apod.Nikdy nesmíš rezignovat.Já už bojuji 3 roky a stálo mě to téměř 400 tisíc.Dojíždění, stěhování apod.

MarianNoemi
Stálice fóra

Příspěvek od MarianNoemi » 28 pro 2015 17:07

Jinak ty návrhy a další spisový materiál jsem předal doktorce co mě bude psát odvolání proti poslednímu rozsudku.
Naposledy upravil(a) MarianNoemi dne 22 bře 2016 23:01, celkem upraveno 1 x.

vali
Stálice fóra

Příspěvek od vali » 28 pro 2015 17:55

Tak aspon rozsudek dodrzuje a neskodi v tom, coz je fajn. Doufam, ze i mala je v pohode. A ze odvolani dobre dopadne.

milo
Stálice fóra

Příspěvek od milo » 07 led 2016 20:13

MarianNoemi píše:Jinak ty návrhy a další spisový materiál jsem předal doktorce co mě bude psát odvolání proti poslednímu rozsudku..
nechej zastupovat běžencem ze Syrie (výsledek tvého odvolání bude stejný).
Naposledy upravil(a) milo dne 22 bře 2016 23:02, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět