Predavani syna - soud

Odpovědět
lilianna89
Stálice fóra

Re: Predavani syna - soud

Příspěvek od lilianna89 »

Nevim, komu vsemu dluzim odpoved...

Takze to trochu shrnu.
Vam, Marie, moc diky, vas zensky pohled je mile pohlazujici :)

Panove pro vas...
Katalyzatore - nevim, jestli je zodpovedny ted hned, kazdopadne to je vec ktere se da naucit, kdyz musis. Mne se zadny den nechce vstavat, varit, prat a uklizet, ale musim, protoze jinak bych mela hladne a spinave decko.
Ptal ses na muj navrh, ja ho tady psala, jak si ho predstavuju, na radu OSPOD jsem ho nepodala a udelala jsem dobre, usetrila jsem si papirovani, protoze ex ten svuj navrh stahnul a kontaktoval me OSPOD, ze se chce ex dohodnout...
Uvidime.

A pro pana Tulene:

Ex ridicak nema, trvale bydliste ma na obci a nema ani ucet, neni zamestnany a na alimenty kasle... Nebo kasle aspon do te miry, aby nemusel do basy. Popravde, ja bych ani TO nepodala. Nechci, aby muj syn byl syn basmace.
Tvoje hodnoceni, ze chci tak trochu peci vlastni a tak trochu stridavou a ze alimenty jsou asi dobra motivace, mne dost urazi.
Ja bych vydelala vic v praci. (Pomijim fakt, ze ty alimenty prakticky nejsou)
Ale snad dovedes pochopit i se svym muzskym myslenim, ze matka se o sve dite boji trochu jinak nez muz (nepopiram, ze nekdy zbytecne), ale strkat dvouletaka do stridavky, navic kdyz otce vidi cca jednou mesicne, je proste prasarna.

Snad jsem odpovedela na vsechno, na co jsem mela.
Matka snazici se dokopat sveho ex k rodicovskym povinnostem. Syn, 2 roky.
Odpovědět