Zmanipulované soudní řízení

lilianna89
Stálice fóra

Re: Zmanipulované soudní řízení

Příspěvek od lilianna89 » 21 led 2015 18:51

Jééé, to by se mi taky libilo, kdybych pokazde, kdyz onemocnim nebo dostanu menses, dovedla syna do Klokanku a rekla, ze se o nej nemuzu starat. :))
O dite se musis postarat VZDY!!
Souhlasim s posudkem psycholozky...
Vykasli se na to, ty jsi typicky vikendovy tatinek. Na vic nemas.
Matka snazici se dokopat sveho ex k rodicovskym povinnostem. Syn, 2 roky.

parisn8
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od parisn8 » 01 bře 2015 13:48

Tak bych se rád podělil o některé postřehy z vývoje sporu.
Na základě mé stížnosti došlo k dramatickým změnám.
1) pracovnice OSPOD již na svém pracovišti nepracuje a byl s ní rozvázán pracovní poměr
2) její nástupkyně mne kontaktovala a o celé věci si semnou pohovořila a mám z ní prozatím dobrý pocit, protože má zájem o to jak celou věc vnímá náš syn a ne matka.

Takže uvidíme co bude dál.

Stížnost přinesla své ovoce a myslím, že se začíná blýskat na lepší časy. :D
Naposledy upravil(a) parisn8 dne 01 bře 2015 14:01, celkem upraveno 1 x.

parisn8
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od parisn8 » 01 bře 2015 14:00

lilianna89 píše:Jééé, to by se mi taky libilo, kdybych pokazde, kdyz onemocnim nebo dostanu menses, dovedla syna do Klokanku a rekla, ze se o nej nemuzu starat. :))
O dite se musis postarat VZDY!!
Souhlasim s posudkem psycholozky...
Vykasli se na to, ty jsi typicky vikendovy tatinek. Na vic nemas.
Nevím o tom, že bychom se znaly a proto tykání nechám stranou a rád bych vám rád objasnil jednu věc. Nešlo o to že bych se nemohl o syna starat, ale o jeho zdraví, neboť jako bronchitik už bere léků víc než dost a tak si myslím, že pobývat v prostředí, kde je nemocný člověk se stepkokokovou angínou je zbytečné a asi by mu to moc neprospělo. Navíc jsem se na tom dohodl s jeho matkou dávno před tím, kdy ona sama mne žádala, že vzhledem k tomu, že je na mateřské se o něj raději postará sama, než abych ho vystavoval riziku a nebo, aby jej hlídala má partnerka. Já jsem jen jako hlupák, nečekaje nic zákeřného, s tímto návrhem souhlasil, abych zbytečně nerozdmýchával hloupé sváry. Kdybych totiž věděl a nebo alespoň tušil, že to bude použito proti mne, tak bych se samozřejmě zachoval úplně jinak. Ale jak je vidět, tak je vaše myšlení velmi podobné tomuto modelu a chudák chlap, který vám naletí. Víte vašemu druhu žen se již příznačně říká "Kudlanky", takže "Kudlanko" nechte si svá moudra pro svou kastu a tady neobtěžujte svými výplody chorého mozku.
Děkuji

solc
Nováček fóra

Příspěvek od solc » 04 bře 2015 19:06

Dobrý den,
s paní Mervartovou jsem měla tu čest - jedním slovem síla. Na důležité otázky typu-kdo chodí s dětmi k lékaři, kdo se připravuje do školy a kdo děti vozí na kroužky se neptala..... Bohužel řeším situaci, kdy naopak otec nefunguje. Od pondělí do pátku je na služebních cestách, nyní již 5x po týdnu na jiném veletrhu včetně sobot a nedělí (Polsko, Praha, Brno, Trenčín...ani soudkyně se tímto nezabývala). Otec se domáhá střídavé péče a slibuje "až je budu mít v péči, budu se starat, upravím si práci"..jako kdyby teď děti neměl. Já mám zdokumentováno např. v sms z 15.10.: "Stav se pro děti kdykoli v týdnu do 18.00, stačí, když předem zavoláš" (a nikdy nezavolal).
Víkendy si střídáme, ale mám děti častěji z důvodu jeho služebních cest. O víkendu dá většinou děti babičce, nevaří, neuklízí, neučí se s dětmi. Aktovky s učením nechce a komentuje "chci si je užít". Načež v neděli v 17.00 děti přebírám a učíme se. Po flámu se spí a dcera 9 let měla hlad, smaží vajíčka a popálí se...neošetří nic...(že byly děti 9 a 10 let do půl 1 ráno samotné a otec v hospodě nevadilo ani sociální pracovnici Vackové z Náchoda!)
V posudku např. píše, že dcera má výborný vztah k otcovým rodičům a stavěla s nimi vor. Toto ale dcera popisovala o mých rodičích.
Děti se vyjadřují tak, že chtějí k otci 2x v týdnu přes noc a otec na to "no vidíte, zase je zmanipulovala".
Dceři zjistili celiakii, otec je 8 let neléčený diabetik a pochybuji, že jí bude dietně vařit.
Nicméně od 9.3. máme střídavou péči na zkoušku -1. týden - u mě pondělí, úterý, středa - u otce - čtvrtek, pátek - u mě sobota, neděle.
2. týden - u otce - pondělí, úterý, středa - u mě - čtvrtek, pátek - u otce - sobota, neděle.
Já bydlím v Náchodě a otec v České Čermné. Je o něm známo, že je od pondělí do pátku pryč.
Nicméně paní Mervartová je zaměřená proti vám, ikdyž jste měl prokazatelně zdravotní problémy, ale záhadně ne proti mému manželovi.
Odstěhovala jsem se proto, že jsem zjistila jeho daňové podvody. Střídavou péči chce jen z toho důvodu, aby na děti nemusel platit.
Nesouhlasím s tím, aby mi děti vychovával daňový podvodník, který jednou skončí v kriminále, ale bránit se nemůžu.
Nicméně k tématu a posudku paní Mervartové dávám za 5. Měla by děti více vnímat, o kom vyprávějí a koho mají rády.

jirka7
Nováček fóra

Příspěvek od jirka7 » 06 bře 2015 22:16

Dobrý den,
máme ten samý problém: ustanovena soudní znalkyně paní Mervartová, znalecký posudek je jednostranně vedený (my jsme černí, druhá strana je bílá) - a nic mezi tím. Nenajdete na nás něco kladného a na druhé straně alespoň něco šedého... Rádi bychom se s Vámi zkontaktovali. Náš právní zástupce nás požádal, jestli by se s Vaším právním zástupcem mohl zkontaktovat a promluvit si o nějakém postupu i jak se tomuto bránit.
Předem děkuji. Jirka (favolaunica@email.cz)

parisn8
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od parisn8 » 22 bře 2015 21:20

solc píše:Dobrý den,
s paní Mervartovou jsem měla tu čest - jedním slovem síla. Na důležité otázky typu-kdo chodí s dětmi k lékaři, kdo se připravuje do školy a kdo děti vozí na kroužky se neptala..... Bohužel řeším situaci, kdy naopak otec nefunguje. Od pondělí do pátku je na služebních cestách, nyní již 5x po týdnu na jiném veletrhu včetně sobot a nedělí (Polsko, Praha, Brno, Trenčín...ani soudkyně se tímto nezabývala). Otec se domáhá střídavé péče a slibuje "až je budu mít v péči, budu se starat, upravím si práci"..jako kdyby teď děti neměl. Já mám zdokumentováno např. v sms z 15.10.: "Stav se pro děti kdykoli v týdnu do 18.00, stačí, když předem zavoláš" (a nikdy nezavolal).
Víkendy si střídáme, ale mám děti častěji z důvodu jeho služebních cest. O víkendu dá většinou děti babičce, nevaří, neuklízí, neučí se s dětmi. Aktovky s učením nechce a komentuje "chci si je užít". Načež v neděli v 17.00 děti přebírám a učíme se. Po flámu se spí a dcera 9 let měla hlad, smaží vajíčka a popálí se...neošetří nic...(že byly děti 9 a 10 let do půl 1 ráno samotné a otec v hospodě nevadilo ani sociální pracovnici Vackové z Náchoda!)
V posudku např. píše, že dcera má výborný vztah k otcovým rodičům a stavěla s nimi vor. Toto ale dcera popisovala o mých rodičích.
Děti se vyjadřují tak, že chtějí k otci 2x v týdnu přes noc a otec na to "no vidíte, zase je zmanipulovala".
Dceři zjistili celiakii, otec je 8 let neléčený diabetik a pochybuji, že jí bude dietně vařit.
Nicméně od 9.3. máme střídavou péči na zkoušku -1. týden - u mě pondělí, úterý, středa - u otce - čtvrtek, pátek - u mě sobota, neděle.
2. týden - u otce - pondělí, úterý, středa - u mě - čtvrtek, pátek - u otce - sobota, neděle.
Já bydlím v Náchodě a otec v České Čermné. Je o něm známo, že je od pondělí do pátku pryč.
Nicméně paní Mervartová je zaměřená proti vám, ikdyž jste měl prokazatelně zdravotní problémy, ale záhadně ne proti mému manželovi.
Odstěhovala jsem se proto, že jsem zjistila jeho daňové podvody. Střídavou péči chce jen z toho důvodu, aby na děti nemusel platit.
Nesouhlasím s tím, aby mi děti vychovával daňový podvodník, který jednou skončí v kriminále, ale bránit se nemůžu.
Nicméně k tématu a posudku paní Mervartové dávám za 5. Měla by děti více vnímat, o kom vyprávějí a koho mají rády.
Děkuji za odpověď z opačného proudu :). Musím říci, že Vás zcela chápu a souhlasím s tím, aby byl takto vytížený otec s dětmi tehdy, kdy si na ně udělá čas a necpal se, v jejich zájmu, do střídavé péče, když na ně čas nemá. Pokud mu nedochází, že jej děti potřebují, tak by se měl nechat vyšetřit. A paní Dr. Mervartová je opravdu svými posudky již pověstná. Docela by mne zajímalo, jaká je její taxa (myslím tím úplatek), za vydání pozitivního posudku. Třeba má pro tyto účely nějaký ceník :). Příznivější 5 000,- Kč ; Neutrální 10 000,- Kč; Pozitivní 15 000,- Kč. Jestli to někdo víte, tak to tu napište, ať můžeme začít šetřit. :)

parisn8
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od parisn8 » 22 bře 2015 21:27

jirka7 píše:Dobrý den,
máme ten samý problém: ustanovena soudní znalkyně paní Mervartová, znalecký posudek je jednostranně vedený (my jsme černí, druhá strana je bílá) - a nic mezi tím. Nenajdete na nás něco kladného a na druhé straně alespoň něco šedého... Rádi bychom se s Vámi zkontaktovali. Náš právní zástupce nás požádal, jestli by se s Vaším právním zástupcem mohl zkontaktovat a promluvit si o nějakém postupu i jak se tomuto bránit.
Předem děkuji. Jirka (favolaunica@email.cz)
Zdravím,
Já to řeším tak, že jsem podal na paní "Dr." oficiální stížnost a asi by nebylo od věci se spojit a podat na tuto pseudo psycholožku hromadnou žalobu a požádat ji uctivě o náhradu morální újmy a případně podat i hromadně trestní oznámení. Můj právník se jmenuje JUDr. Kuba Robert a jako bývalý soudce je velmi schopný. Pokud by jste tedy měl zájem se spojit v postupu proti Dr. Mervartové, nejsem vůbec proti. Na email vám pošlu na sebe kontakt a pokud se najde někdo další, kdo by se s paní Dr. rád vypořádal, připojte se sem do diskuze a nechte tu na sebe kontakt a nějak to dáme do kupy. :)

parisn8
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od parisn8 » 22 bře 2015 21:30

Rád bych vám všem, co jste se mi snažili poradit, poděkoval a chci jen říci, že zítra tj. 23.3.2015 v 9:00 máme odvolací řízení u Krajského soudu v Hradci Králové a doufám, že to dopadne dobře.
Držte mi pěsti :)

postak
Nováček fóra

Příspěvek od postak » 22 bře 2015 23:29

parisn8 píše:Rád bych vám všem, co jste se mi snažili poradit, poděkoval a chci jen říci, že zítra tj. 23.3.2015 v 9:00 máme odvolací řízení u Krajského soudu v Hradci Králové a doufám, že to dopadne dobře.
Držte mi pěsti :)

Tak dejte vědět výsledek a senát.

parisn8
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od parisn8 » 23 bře 2015 12:36

Tak jsem vážení prohrál na plné čáře a můžu vám důvěrně sdělit, že znalecký posudek psychologa a vyjádření OSPOD jsou naprosto stěžejní. Nic jiného totiž soud nezajímá.
Přeji všem ostatním hodně zdaru a ještě jednou děkuji za pomoc a radu.

Odpovědět