Zákaz styku s dětmi

Odpovědět
tulen2
Stálice fóra

Re: Zákaz styku s dětmi

Příspěvek od tulen2 » 01 říj 2015 12:49

Antonie píše:... Otec je sám, v tuto chvíli nemá přítelkyni. ....
Anotonie, ja tomu pomalu prestavam rozumnet. Kdo tedy jsi ty, a v jakem vztahu jsi k otci deti?
Pises pomerne zmatene, na to co se ptam neodpovis a misto toho opakujes jak je matka hrozna, jak je hrozny soud a ospod.
Pokud je situace takova jakou ji licis, urcite pri rozumnem pristupu muze byt brzo vyresena SP ke spokojenosti deti.
Pokud takova neni, skutecnosti si poupravujes a jsi ten nejublizenejsi na svete, mel by ses predevsim zamyslet nad tim jaka ta skutecnost vlastne je.

Antonie
Stálice fóra

Příspěvek od Antonie » 01 říj 2015 15:10

Nejsem otcova přítelkyně, a především nejsem muž! Nemám problém se představit. Dětem přeji, aby měly mámu i tátu a aby se situace zklidnila. Když se otec nestará o děti, je to špatně. Když má zájem své děti vychovávat je to také špatně. Jaký táta je pro děti nejlepší?

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 01 říj 2015 16:00

Myslim ze situaci by predevsim mel resit otec deti. Predej mu prosim odkaz na tuhle diskuzi, at se zapoji a poradi, jestli chce. Za nej to nikdo neudela a ani udelat nemuze.

Antonie
Stálice fóra

Příspěvek od Antonie » 01 říj 2015 16:17

Tuleni nepíši jak je matka hrozná, ani jak je hrozný soud a OSPOD. Mám k nim úctu. Vidím, jak to probíhá. Domnívala jsem se, že děti u otce zůstanou. Ať si každý otec své děti financuje sám. Nyní jsou děti u matky a matka nemá peníze na aktivity, které měly děti u otce. Otec si nikdy nestěžoval, i když mu matka na nic nepřispěla. Matka nemusí zdůvodňovat, jak s penězi od otce naložila. Když je nacpe do majetku svého přítele, je to její věc. Otec by byl rád, kdyby investovala do jejich tělesného a duševního rozvoje dětí. A aby neseděly jenom doma u počítače. Novou aktivitou je. Co děláš? Nudím se!

JJL
Stálice fóra

Příspěvek od JJL » 01 říj 2015 17:58

čistě teoreticky můžete zkusit soudní dohled nad majetkem nezletilého,
ale pokud jsou to bagatelní částky (10tis. měsíčně/dítě) tak vás s tím vyženou

omve
Stálice fóra

Příspěvek od omve » 01 říj 2015 18:21

Antonie, vážím si tvé podpory střídavky, ale za sebe musím říct, že tuleň má pravdu: píšeš spoustu příspěvků, střípků, ale ucelený příběh v tom nalézt je opravdu těžké, přitom by nás tvůj případ zajímal - nemůžeš místo dvaceti střípků si večer na nějakou hodinku sednout a v klidu jasně napsat tvůj ucelený příběh?
Takto diskutovat k tvým střípkům je fakt dosti obtížné, když známe jen ty tvé střípky ;)
2 kluci ve střídavce od roku 2005 (tehdy proti vůli matky) omve@centrum.cz

milo
Stálice fóra

Příspěvek od milo » 01 říj 2015 18:35

omve píše:Antonie, vážím si tvé podpory střídavky, ale za sebe musím říct, že tuleň má pravdu: píšeš spoustu příspěvků, střípků, ale ucelený příběh v tom nalézt je opravdu těžké, přitom by nás tvůj případ zajímal - nemůžeš místo dvaceti střípků si večer na nějakou hodinku sednout a v klidu jasně napsat tvůj ucelený příběh?
Takto diskutovat k tvým střípkům je fakt dosti obtížné, když známe jen ty tvé střípky ;)

Antonie je alter ego otce. Otec nemá odvahu psát otevřeně a tak nám ty své střípky vypouští přes "antonii". To ale věci nepomůže, protože ze střípků se nic nedozvíme. Mně to celé připadá jen jako plané slzy. Málo informací mnoho variací a takový případ (s málo informacemi) nemá smysl posuzovat a dávat rady. Antonie bude muset vysypat vše, jinak se rady nedočká.

Antonie
Stálice fóra

Příspěvek od Antonie » 01 říj 2015 19:02

Tedy nerozumím co je to alter ego otce. Fakt je, že když jsem kdysi zavolala na ROSU, tak se se mnou hned chtěly bavit. Jakmile jsem jim řekla, že hledám pomoc pro muže, už se se mnou odmítaly bavit. Jednak se na webu moc neumím pohybovat, tak pokud si zapamatuji otázku, tak na ni odpovím. Sedím u počítače na rozdíl od otce. Vidím, že stačí sjet myší a vidím na co je potřeba případně odpovědět. Jo už to mám... Jsem žena prosím. Z mužského oslovení bych se zbláznila.

Antonie
Stálice fóra

Příspěvek od Antonie » 01 říj 2015 22:37

Tuleni: Matka byla upřednostněna proto, že by mohlo dojít k rivalitě dvou výchovných prostředí, což by dobrému vývoji chlapců neprospělo. Matka je prý více na školu a otec kladoucí důraz na sportovní zdatnost. Dnes mají děti u matky novou aktivitu, které se říká "NUDA". Proto bylo nutné vytvořit jedno stabilní výchovné prostředí. Také proto, je potřeba otce upozadit. Co kdyby je naučil chytat ryby, zdolávat vrcholy, lyžovat, pádlovat a třeba i létat. Co kdyby z nich vychoval správné kluky, kteří nebrečí...

Antonie
Stálice fóra

Příspěvek od Antonie » 03 říj 2015 09:54

Cituji Be_Be: Otec má zájem o své dítě, (děti) vše konzultujeme, jen pomáhám, nic jiného za tím nehledejte, on není na písmena, je na tu osobní rovinu. Také nemá tolik času.

Odpovědět