Únos dcery Pomoc prosím

milo
Stálice fóra
Příspěvky: 334
Registrován: 17 led 2013 11:45

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od milo »

Tak Marian dnes dostal 5 měsíců nepodmíněně, jelikož se započítává vazba, pustí ho 28.4. domů. K výkonu jeho advokáta se nemá smysl vůbec vyjadřovat.
vali
Stálice fóra
Příspěvky: 681
Registrován: 11 říj 2015 00:47

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od vali »

Diky za info. A jak se muze/bude vidat s dcerou?
Mé příspěvky zde považuji za své autorské dílo. Neopravňuji k žádnému způsobu dalšího užití díla. O neoprávněné užití díla jde i je-li text zveřejněn, upraven. Na neoprávněné užívání se vztahují dobré mravy, odpovědnost z titulu ochrany osobnosti aj.
PetaDE
Nováček fóra
Příspěvky: 6
Registrován: 19 dub 2018 04:13

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od PetaDE »

Zdravím,
Přičítám postupně vlákna a tento příběh je tedy masakr. Pánové kteří se takto angažují pro zájmy svých dětí mají můj respekt.

Mému kolegovi se stalo toto:

O prázdninách jsme měli jet s oním kolegou do Itálie na ryby. On těsně před odjezdem přivedl svého syna, s tím, že by jel s námi. Jeho matka prý nebyla několik dní doma a kluk byl doma sám. Ještě před odjezdem se jí pokoušel zavolat, matka však nereagovala. Tak jsme kopli do vrtule a jeli. Avšak za další den si matka vzpomněla, že má syna a dožadovala se vrácení, pod pohrůžkou tr oznámení. Dostala zprávu od kolegy, že může být v klidu, syn je s ním a dobrovolně a nahlásil termín návratu. Nicméně matka nelenila a oznámila vše na PČR. Ta nás kontaktovala kde že je kluk atd. No a dopadlo to tak, že jsme museli sofort zpět, jinak by nás mohli stíhat za únos a mě jako spolupachatelství.
Nutno podotknout, že kolega i když jeho syn byl v péči matky, neměl soudem stanovený styk. Mohl si ho vzít kdykoliv kdy chtěl on či syn.
Takže díky jedné majitelce dítěte, jsme přišli o ryby, peníze za marnou cestu zpět a ještě popotahování na policii. . .
tulen2
Stálice fóra
Příspěvky: 2025
Registrován: 28 úno 2014 15:56

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od tulen2 »

PetaDE píše: i když jeho syn byl v péči matky, neměl soudem stanovený styk. Mohl si ho vzít kdykoliv kdy chtěl on či syn.
Tak na to pozor, pokud to nekdo necha s peci matky a nestanovenim styku, je to to nejhorsi co muze udelat. Prakticky to znamena ze nemuze nikdy, pokud se to zrovna nebude hodit matce a nebude chtit - viz vas pripad.
VladimirZlamalik
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 25
Registrován: 09 úno 2017 14:03

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od VladimirZlamalik »

Jestli to je skutečně tak, jak ten nějaký kolega tvrdil /nějak se mi to nechce věřit/. Tak měl kontaktovat OSPOD a nabonzovat bejvalku že nechává nezletiletého x dní bez dozoru. Pak si to nechat jimi posvětit a odjet do tý Itálie. Ale jestli nemá stanovený styk, tak nemají s bejvalkjou asi až tak špatné vztahy. Nebo na to kašlal a nějaký pravidelný kontakt se synem mu byl šumafuk.
PetaDE
Nováček fóra
Příspěvky: 6
Registrován: 19 dub 2018 04:13

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od PetaDE »

VladimirZlamalik píše:Jestli to je skutečně tak, jak ten nějaký kolega tvrdil /nějak se mi to nechce věřit/. Tak měl kontaktovat OSPOD a nabonzovat bejvalku že nechává nezletiletého x dní bez dozoru. Pak si to nechat jimi posvětit a odjet do tý Itálie. Ale jestli nemá stanovený styk, tak nemají s bejvalkjou asi až tak špatné vztahy. Nebo na to kašlal a nějaký pravidelný kontakt se synem mu byl šumafuk.
Už si někdy slyšel, že by ospod pracoval o víkendu nebo svátcích?? Já vím ještě je tu policie, ale ta nic nevyřeší. Bez ohledu na to kdo má dítě v péči vám oznámí, že v nepřítomnosti jednoho rodiče, přebírá odpovědnost druhý-moje osobní zkušenost.
Jinak opravdu klobouk dolů, před Vámi co se tady bijete za práva svých dětí. Jenže ve většině případů je to marné-moje osobní zkušenost, že každý dobrý skutek, je po zásluze potrestán. Viz i případ v tomto vlákně.
I já se angažoval na výchově syna. Ještě před rokem chtěl bydlet se mnou. Do roka přišel obrat o 360%, poněvadž maminka zasáhla, řádně synkovi vymyla mozeček, a chlapec mě dál nechce vídat. Zvláštní že.
VladimirZlamalik
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 25
Registrován: 09 úno 2017 14:03

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od VladimirZlamalik »

Tak psal jsi, že kluk byl x dní bez dozoru. Jestli to tak bylo a byly svátky a víkend, měl udělat TO na policajtech s uvedením všech skutečností včetně toho, že odjíždí do Itálie. Policajti by ho pár minut přemlouvali at oznámení nedělá, protože se jim nechce nic sepisovat a opravovat po sobe hrubky,ale pak by nějaký strážmistr přeci jen znuděne usednul k počítači a ten papír sepsal...Ten by pak v pondělí poslal na OSPOD. Já mám střídavku od roku 2011 a od té doby se se mnou bejvalka neustále soudí. Takže nějaké zkušenosti mám.
PetaDE
Nováček fóra
Příspěvky: 6
Registrován: 19 dub 2018 04:13

Re: Únos dcery Pomoc prosím

Příspěvek od PetaDE »

VladimirZlamalik píše:Tak psal jsi, že kluk byl x dní bez dozoru. Jestli to tak bylo a byly svátky a víkend, měl udělat TO na policajtech s uvedením všech skutečností včetně toho, že odjíždí do Itálie. Policajti by ho pár minut přemlouvali at oznámení nedělá, protože se jim nechce nic sepisovat a opravovat po sobe hrubky,ale pak by nějaký strážmistr přeci jen znuděne usednul k počítači a ten papír sepsal...Ten by pak v pondělí poslal na OSPOD. Já mám střídavku od roku 2011 a od té doby se se mnou bejvalka neustále soudí. Takže nějaké zkušenosti mám.
Tak to máš výdrž. Já měl staršího syna dříve v péči, a vídal blbetu každý týden a neustále něco řešil. Takže u mladšího jsem řekl už dost a nikdy více. Všechno zaplatím, beru na dovolené, a pokud matka-blbeta ovlivňuje kluka 13let a ten se nechá, je to jejich boj. Zeptám se vždy jen jednou, chceš jet na dovolenou na fotbal na motorku? Nechceš? Ok, nenutim. Matky si totiž , v zápalu boje, neuvědomují že sebe připravují o volný čas, který by mohly trávit třeba s milencem a děti o zážitky. Takže good luck
Odpovědět