trvalý pobyt dítěte

Zlata
Nováček fóra

Re: trvalý pobyt dítěte

Příspěvek od Zlata » 01 úno 2017 20:52

právě že bych si pak chtěla zažádat o příspěvek na bydlení,navíc on má novou přítelkyni která má stejně starou holčičku a obě už u něj adresu mají

katka1
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od katka1 » 01 úno 2017 20:52

kvůli daním to máš jedno, to máš nárok na polovinu roku, pokud máš dceru půl roku, nejde o trvalý pobyt, ale o to kde žije...já vím,je to složité, můžeš mi argumentovat, že já je mám napsané u sebe..ale jenom protože jsem se vystěhovala ze společného bytu, abych měla klid už a šla do nájemního, tak mi je nechal na trvalém pobytu kvůli příspěvku

katka1
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od katka1 » 01 úno 2017 20:52

aha tak to je jiná

katka1
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od katka1 » 01 úno 2017 20:53

hele příspěvek na bydlení máte nárok napůl...bacha...ex kamarádce dělal to, že dětem co 3 měs změnil pobyt a požádal si on...a když požádal on, ona nemohla...

katka1
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od katka1 » 01 úno 2017 20:55

tohle bych zkusila vyjednat smírem...tam se nedohádáš, protože máte stejné práva...jak ty tak on...tohle nevyhraješ...klidně může mí co 3 měs jiný pobyt...klidně co měsíc...a pořád budeš s tím příspěvkem bojovat...jakože bla bla by jsi si chtěla požádat, jestli by nebyl tak hodný a nevzal to na vědomí....

Zlata
Nováček fóra

Příspěvek od Zlata » 01 úno 2017 21:12

právě že s ním to nejde,jakmile začnu dělat něco co se jemu nelíbí tak je ohen na střeše a vyhrožuje soudem

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 01 úno 2017 21:26

Kdyz jsem videl tech hodne prispevku od katky k nekolika tematum,rekl jsem si aajeee, zase jedna co prisla tatinkum rict ze sp je nesmysl, a ze dite ma mit jednu postylku ... precetl jsem je, a smekam, jsem rad ze tu opet mame rozumnou zenu.
Zlata - otec se proste boji. proto chce, aby dite melo trvaly pobyt u nej. Stejne jako pro tebe, ani pro nej to fakticky nic neznamena. Ale pokud s tim budes souhlasit, uklidnis ho, ze ho nechces o peci o dite pripravit, ze nechces aby byl navsteva 2/14. Za me - boji se opravnene, pokud se rozhledne kolem sebe, jak to v cr vypada. Pokud opravdu chces, aby byl diteti otcem, myslim ze by ti nemelo delat problem s timhle malym ustupkem souhlasit, a domluvit se s nim na nejak rozumne vyvazene peci. Odmenou ti bude to, ze on ti take bude vychazet vic vstric.
Nebo, podobne jako katka, vysvetli racionalne ze to chces proto a proto, a zaroven nabidni treba sepsani dohody o peci o deti, tak aby se necitil vylouceny a otcem opravdu byt mohl.

Zlata
Nováček fóra

Příspěvek od Zlata » 01 úno 2017 21:33

máme to soudne dané na týden a týden,s čímž jsme oba souhlasili,nechci totiž dceru připravit o otce a naoak,otce připravit o dceru.....
dělám mu ustupky celé ty 3 roky....a jediné co po něm chci já je jeden ustupek z jeho strany a to trvalý pobyt,ale vím že on s tím souhlasit nebude a začne mi opět vyhrožovat že pokud mu nevyjdu vstříc dá to k soudu a bude jí chtít do péče

peprenka
Nováček fóra

Příspěvek od peprenka » 02 úno 2017 19:46

Je to jen evidencni udaj, neresila bych to.
Kazdopadne mit dite v peci ja, take bych chtela, aby dite melo pobyt u me.
Pokud mas rozhodnuti soudu o svereni do pece a rodny list, pobyt muzes zmenit.
Pani na evidenci obyvatel bude zajimat, kde se dite fakticky zdrzuje. Ex ma smulu.

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 02 úno 2017 20:59

peprenka píše:Kazdopadne mit dite v peci ja,..
Nastesti pro dite Zlatino dite ona v peci nema, ale maji SP a umoznuje i otci o dite pecovat a starat se.
2Zlata - Pokud chces tu zmenu bydliste z racoinalniho duvodu - prispevek na bydleni, Zkus to otci tak vysvetlit, a domluvit se s nim na konkretnich vecech, co se pro dite z takto "usetrenych" penez poridi. Na to by slyset mel.

Odpovědět