Mám šaci na sp?

Odpovědět
Peter Pan
Nováček fóra

Mám šaci na sp?

Příspěvek od Peter Pan » 16 dub 2017 16:28

Zdravím, jsem v současné době v insolvenci a též probíhá ambulantí léčba závislosti na gamblingu, díky čemuž se bohužel rozpadla naše rodina. Myslíte, že do budoucna bych mohl mít šanci na sp, dceři bude rok.

tulen2
Stálice fóra

Re: Mám šaci na sp?

Příspěvek od tulen2 » 16 dub 2017 21:31

Realne je to se souhlasem matky.
Jinak v tomhle veku dcery velmi, velmi tezke.
Ale urcite ted nesmis souhlasit se sverenim do pece matky, musis chtit a praktikovat co nejsirsi stykani s ditetem, nekolikrat tydne odpoledne. Pokud bys ted souhlasil s 2/14 a podobne nizkym stykanim s ditetem a (ne)pecovanim o nej, uz ti to nikdo neodpare a v budoucnu, az bude sp realna podle zdejsich znalcu, ti to bude k tizi.
Maximalne se soustred na vztah s matkou a dohodu o co nejsirsim a stale se rozsirujicim pecovani o dite.

Peter Pan
Nováček fóra

Příspěvek od Peter Pan » 16 dub 2017 23:05

Matka určitě nebude souhlasit. Svěřena do péče ji uz je a styk mam 2x týdne po max 3 hodinách. Jde mi o věk třeba od 3 let...

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 17 dub 2017 11:14

S tim sverenim do jeji pece jsi souhlasil, nebo ne? Snazil si se co jsi mohl o SP, snazil se tlacit na to, aby soud upravil nejen peci nyni, ale i do budoucna? Soud a ospod (bohuzel) neni zvykly upravovat peci s tim, jak dite roste. Vydavat rozhodnuti typu "nyni otec bude pecovat o dite kazde druhe odpoledne, atd atd, po ukonceni plneho kojeni, nejdele vsak od veku.... kazde druhe po-st, kazde druhe pa-ne, od veku .....". Nic tomu nebrani, bylo by rozumne a vhodne tak upravovat peci do budoucna - kazde dite roste. Misto toho ospod i soud razi myslenku "ted je dite male, budte rozumny, pak prece muzete znovu pozadat o upravu". Jenomze - male dite roste zatracene rychle, a to by clovek nic jineho pri nasi rychlosti soudu nedelal, nez zadal o zmeny pece. Sotva by padlo rozhodnuti, byl by cas pozadat znovu, aby za rok, dva, s odvolanim, mohlo padnout rozhodnuti odpovidajici veku ditete. Tomu se soud samozrejme brani, s tim ze "nenastala podstatna zmena". Ale ze ta zmena za par let nastane, je prece jasne uz v dobe vydavani rozhodnuti. To je jen povzdechnuti a inspirace pro vsechny - chtejte po ospod, po soudu, po matce, aby v dohodach upravovali nejen peci nyni, ale i do budoucna, s tim, jak dite poroste.

Pro tebe - stale plati to co jsem napsal. Bez dohody to budes mit neskutecne tezke, nejen ziskat SP, ale i rozsirit svoji peci o dite na rozumnu miru. Zacal bych se skoncenim kojeni, pokusem se s matkou domluvit, navrhem poradny. Kdyz to neklapne, tlak pres ospod, na to aby poradnu matce "nutil", snaha o zvyseni podilu na peci. Kdyz to neklapne, podani na soud na SP, kratke intervaly, oduvodnene skoncenim kojeni. Po skonceni kojeni bys mel mit alespon nekolik dnu s prespanim ditete u tebe + nekolik odpoledni. Pokud soud podani zcela odmitne, opakovat, opakovat, opakovat. Ceka te bohuzel asi nekonecny boj o moznost travit s ditetem rozumny cas - bud se matka casem umoudri a klapne to, nebo ceka dite i tebe peklo, bude ho krmit tim jaky si strasny, budovat vedome SZR ..... nebo to nakonec vzdas ty. Dite je bohuzel male, bez casu si vztah s tebou nevybuduje, a ty take ne.
Takze - dej si do poradku svuj zivot, a smele do toho :)

Peter Pan
Nováček fóra

Příspěvek od Peter Pan » 17 dub 2017 14:38

S tou péčí jsem souhlasil, jaksi me nenapadlo, že to bude v budoucnu problém.
Dcera vyžaduje kojení poměrně dost, no tak uvidíme, kdy s tím skončí. V noci usíná jedině u prsa...
Je tam taky problém s mou minulostí, že se možná u soudu nebudu zdát důvěryhodný a zodpovědný. Boj by to byl každopádně. A díky za rady

Rikitan
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Rikitan » 28 srp 2017 12:33

Já bych do toho asi nešel. Ruku na srdce. Můžete dát dceři opravdu to nejlepší? Ať už materiálně, nebo příkladnou výchovou? Nechcete počkat až se dáte dohromady? A mezitím si získat její důvěru, lásku a úctu?
Otec dvou dospělých dětí a jednoho menšího syna /2005 /

Peter Pan
Nováček fóra

Příspěvek od Peter Pan » 01 zář 2017 12:49

Snažím se, teď je na sp brzo, ale v budoucnu bych chtěl

Rikitan
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od Rikitan » 03 zář 2017 12:41

Tak to je rozumné. Držím palce.
Otec dvou dospělých dětí a jednoho menšího syna /2005 /