Co bude pro dítě nejlepší?

Re: Co bude pro dítě nejlepší?

Příspěvekod tulen2 » 04 zář 2017 12:40

Jako bych z tvych slov slysel promlouvat matku mych deti :(.

Proc tedy ne stridave oba? Protoze dite nechce? Jak tedy bude syn u matky, 2/14? Jak bude chtit? Jee, on nechce, to mas ale smulu....?

Co ti brani dohlizet na uceni ted, kdyz syn k tobe muze kdy chce, a matka tomu nebrani, dokonce jste domluvili ze u tebe bude cely mesic?
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod Rikitan » 04 zář 2017 13:05

Je mi celkem jedno co slyšíš.
Protože by SP nefungovala. Na čemkoli se domluvíme nefunguje. Vždy z její strany. V nejlepším se to 3x změní.
Jednou by přišel v pátek, jednou v sobotu, jednou by na předání nebyla doma, v zimě by měl plavky a v létě na ramenou lyže. To se nedá popsat a kdekomu vysvětlit.

Teď mi brání v dohledu na učení čas a možnosti. Když bude u mě, vždy se ta půlhodinka na dohled najde. Takhle buď někde jsou, nebo už je pozdě, nebo si ke mně učení nesmí vzít /vše je tajné/.
Otec dvou dospělých dětí a jednoho menšího syna /2005 /
Rikitan
Uživatel(ka) fóra

Příspěvekod tulen2 » 04 zář 2017 14:00

Rikitan píše:...Na čemkoli se domluvíme nefunguje..

Moje partnerka ma s ex velmi casto stejny pocit. A on urcite take. Koneckoncu - proto se rozchazeli. I presto SP funguje a dite je tak spokojene.

Rikitan píše:..nebo si ke mně učení nesmí vzít...

U me proste uceni maji. Zasel jsem do skoly a domluvil 2x ucebnice. Neni problem. Pokud si kluk (takhle velky) necha zakazat od mamky vzit si k tobe sesit, nebo skolni tasku, ackoli chce - normalni to neni. Ani to, ze mu to zakazuje. Oboji to ukazuje na to, ze tvoji zadosti o svereni do pece se situace rozhodne neuklidni. Co vam rekli v te poradne? Matka predpokladam jeste netusi, ze budes zadat o svereni ditete do sve pece?
tulen2
Stálice fóra

Příspěvekod Rikitan » 04 zář 2017 14:11

Psycholožka ze mně dělala boha až jsem se styděl co jí kluk navykládal. Matka sama začala mluvit o SP, popř. převzetí syna do péče otce. Proto ten zkušební měsíc.
Nechci nechat syna u matky která se opravdu nestará. Ani polovinu doby. Ubližuje mu psychicky a to není dobré.
Otec dvou dospělých dětí a jednoho menšího syna /2005 /
Rikitan
Uživatel(ka) fóra

Předchozí

Zpět na Fungování střídavé péče