Rada ohledne úspěšnosti svereni do Sp

Odpovědět
Janjanotka
Nováček fóra

Rada ohledne úspěšnosti svereni do Sp

Příspěvek od Janjanotka » 31 říj 2017 20:57

zdravim všechy co maji zkusenosti ohledne boje u soudu ohledne sp a chteji se podelit o zkusenosti mam dceru necele ctyri roky sverena do pece matky ja mam styk vikend jednou za čtrnáct dni a sudem týdnu streda a ctvrtek vse fungovalo naprosto dobre do doby nez si byvala nasla pritele od te doby me psychicky sikanuje pres dceru (nepripravujeme me ji ma schuzky )obvinuje ze lzi nekomunikuje zkrze zdrav.stav dcery proste nereaguje vse za ni kdyz uz resi pritel diktuje zda muzu videt dceru v jine dny but na chvíli po skolce a tak proto jsem se rozhodl zazadat o stridavku chtel jsem uz drive ale nechtel jsem delat byvale problémy ale situace je dost vypjata a dcera me miluje a rada travi cas se mnou jake mam sance na stridavku a co mohu ocekavat od byvale děkuji

VladimirZlamalik
Uživatel(ka) fóra

Re: Rada ohledne úspěšnosti svereni do Sp

Příspěvek od VladimirZlamalik » 02 lis 2017 14:28

Obávám se, že vaše šance jsou mizivé. Jak dlouho máte od soudního rozhodnutí o svěření do výhradní péče vaší ex?

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 02 lis 2017 16:46

Mas vikend/14, + st-ct/14. To neni uplne malo. Na tomhle trvej, a snaz se brat si ji vic jak jen to pujde.
Rekla by dcera nyni jasne, ze u tebe chce byt vic? Veris tomu, ze bu si za tim stala i kdyz bude maminka rikat jak by se ji styskalo?
Ja bych se trochu bal, ze ti soud ted "nadeli" naopak min, a ze se matka vrhne do ohromne manipulace dcerou, aby nechtela.
Ja bych zkusil pockat asi do skolniho veku, a mezitim se snazil vsemozne brat si ji co nejvic - a hlavne s ni o tom mluvit primerene veku, jak se chces starat stejne jako maminka, a jak by to bylo prima, kdyby u tebe mohla byt i vic.
Bez jasne podpory ditete sanci nemas, s podporou tak 50/50, podle toho jaky bude znalec (ktery asi bude), a soudce.

Janjanotka
Nováček fóra

Příspěvek od Janjanotka » 02 lis 2017 19:04

No dekuji za rada obrovskou vyhodu u dcery mame ze ona nebreci vubec u nikoho z rodiny at zme strany nebo ze srrany ex proste spokojene vesele dite pokud je dostatek jidla a hraje se tak nema problem u koho koliv byt i pres noc naopak sama si rekne ze chce k babicce spinkat a tesi se uplne stejně jako na me nebo ex ano souhlasim s tim ze v podstate bez ctyrech dni to je stridavka tak ty ctyri dny uz si myslim ze neni tolik pro soud navic opravdu dcera chce byt jak u mne tak u ex jenze problem je ze me neni umozneno mit kontakt s malou mimo tuhle soudni dohodu kdy klada nesouhlas pritel soucasny me ex i kdyz nemam do toho co.mluvit byvala ho poslouchá do doby nez ho mela to bylo super s dcerou jsem navštěvoval dilnicky ve skolce a po skolce ji mel kdy koli byt na dve hodiy ale bylo to super vyuziti casu na hriste navstevu cukrarny a dilen ve skolce ale ted sance zadna paradox tedy je kdyz zvlada dcera takovy to rezim tak by lepe vyhovoval po tydnu,jelikoz letni prazdniny jsme meli rovnoměrně 14(14)a naprosto to fungovalo ale pripoustim ze 14(14)je hodne jak pro mne tak pto matku nebot se styska určitě obema sazim na to ze by mohl soud prihlednout na skutecnost ze dcera nebreci a opravdu se tesi na to ze bude se mnou pri sepisovani dohody u soudu soudce doporucil idealni vek na stridavku posledni rok ve skolce,s ex nebydlime daleko od sebe a podminky na bydleni pei dceru mam,krom zehleni zvladam vse v domacnosti

Janjanotka
Nováček fóra

Příspěvek od Janjanotka » 02 lis 2017 19:20

Jinak co se tyka svereni male do pece ex tak to bude v prosinci rok predtim nez jsme udelali dohodu na ospod a soud nam ji potvrdil jsme meli prave stridani tyden a týden ale jak to uz byva byvala na ospod pak cukla ze ti nefunguje a sepsali mesmyslne stridani dcery kdy opravdu musim říct z cisteho svedomi ze prave onen soudce se zastal me a dohodu upravil tak ze zrusil nesmyslne casy do kdy musim dceru odevzdat matce a udělal to tak ze si malou stridame ve skolce tak ze vikend co mam ja si dceru vyzvednu v patek ve skolce a v pondelk ji davam do skolky a zase ve stredu po skolce a v patek do skolky coz bylo od soudce opravdu mile gesto i pres nesouhlas pracovnice ospodu kdy ji to zdůvodnil tim kdy s dcerou nekam o vikendu pojedeme tak je nesmyslne treba v.lete v nedeli spechat na urcitouu hodinu kvuli predani

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 02 lis 2017 20:37

Janjanotka píše:....nez jsme udelali dohodu na ospod a soud nam ji potvrdil jsme meli prave stridani tyden a týden ale jak to uz byva byvala na ospod pak cukla ze ti nefunguje a sepsali mesmyslne stridani dcery.......
Jeeezismarja :(. No tak to je velka skoda, ze si se neprisel poradit driv. Vecna skoda, ze si nejednal spravne, mozna bys SP ted mel.
Vedes si denik, mas presne zapsane dny kdy s dcerou jsi?
Urcite bych do toho sel, ale asi ne hned, ale podal bych navrh na SP za rok. Dobre oduvodneny vhodnym vekem, a probihajici soucasnou velice sirokou peci, a potrebou jineho "radu" s nastupem do skoly. Mezitim bych se snazil mit dceru u sebe co nejvic. A mluvil s ni o tom, co chci, aby u me mohla byt stejne jako u mamky. Doufam, ze nevystupujes pod skutecnym jmenem??

Janjanotka
Nováček fóra

Příspěvek od Janjanotka » 03 lis 2017 00:49

Nene nevystupuji,jinak ja jsem si to tu procital hned jak jsme se rozešly prvni vec byla ze jsem sel na ospod vse jim nahlasil stim ze komunikace mezi nami je skvela a ze jsme se domluvily na týdenních intervalech na ospodu me podekovali ale pri jednani pred soudem jsme sli na ospod a byvala vse obratila ze nic nedunguje a tak ja jsem argumentoval tim ze jsem tam byl a naivne si myslel ze to potvrdi jenze nez zapisu do protokolu jako bych tam nebyl potom me zacali na ospod vyhrozovat ze jestli podam zadost na sp ze taky nemusim videt dceru vubec toho jsem se zalekl a odstoupil od toho stim když byvala dodrzi vse na cem jsme se domluvili ze to tak nechame uderem soudniho schvlaleni bylo vse jinak ted vim ze jednat na ospodu ano ale trvat na zepise do protokolu a porizovat si zvukovou nahravku sice se jim to moc nelíbí ale nezmuzou nic jinak vse me ted sepisuje a bude zastupovat pan který je v unii otců otcove za prava

tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 » 03 lis 2017 09:21

Janjanotka píše:.. argumentoval tim ze jsem tam byl a naivne si myslel ze to potvrdi jenze bez zapisu do protokolu jako bych tam nebyl .........
.....potom me zacali na ospod vyhrozovat ze jestli podam zadost na sp ze taky nemusim videt dceru vubec ....
njn :(

Na OSPOD zasadne protokolovat dulezite veci. A nahravat, lepe skryte - pri otevrenem nahravani si daji formalne pozor, ale stejne budou skodit, pokud to je pracovnice typu "dite matce"
Nenechat se zastrasit.
Ty uz to vis - ale treba to pomuze dalsim otcum, ze to tak OPRAVDU casto chodi (cest osvicenym ospodum a pracovnicim co jim opravdu jde o dite a vyvazenou dohodu rodicu)

Odpovědět