Stridava pece versus dohoda o svereni deti do pece matky

Odpovědět
tulen2
Stálice fóra
Příspěvky: 1694
Registrován: 28 úno 2014 15:56

Re: Stridava pece versus dohoda o svereni deti do pece matky

Příspěvek od tulen2 » 06 dub 2018 12:02

Tatobudsnama píše:... advokatka rekla ze sanci mam velkou.....
Straslive bude zaviset na tom co rekne ospod, a jestli budou posudky. Samozrejme i na osobe soudce. Kterakoli z techto veci to muze potopit, musi klapnout vsechny najednou, aby to vyslo.
Pokud ospod rekne "dite matce", soudce typu "primarne dite matce" pouze urci "rozsireny" styk treba 3/14 (dite u matky uz bylo) a hotovo, a budes mit stesti kdyz to odvolacka vrati na posudky. Osviceny soudce pote co ospod rekne "dite matce" a ty budes dal za deti bojovat posudky naridi, a budes opet v loterii jak to konkretni znalec vyhodnoti - podle toho uz soud pravdepodobne rozhodne.
Kdyz ospod bude navrhovat vychovavaji oba, neni duvod pro dite matce, osviceny soudce se bez posudku obejit dokaze a odvolavani muze byt na matce.
S osobou soudce nic neudelas, tu uvidis jen v soudni sini, tu neovlivnis. Ale ospod si musis snazit naklonit, presvedcit je ze si fajn otec co se stara, presvedcit je ze o penize ti nejde, nutit je at pouzivaji cochem (.. ja jsem slysel o necem .. pockejte, tady jsem si to napsal .. cochemska praxe ... pry je to dobre ze to vede k dohode, co myslite?...). Pripadne, kdyz je nenaklonitelny, kdyz je to "dlouholeta pracovnice co to tak vzdy dela", stezovat si, stezovat, stezova a chtit vymenu - no a to opet bez toho abys casto na ospod byl a neco po nich chtel nejde - nemas jaksi na co si stezovat.

Pavel Soukup
Stálice fóra
Příspěvky: 127
Registrován: 23 lis 2017 11:16

Re: Stridava pece versus dohoda o svereni deti do pece matky

Příspěvek od Pavel Soukup » 06 dub 2018 14:14

Tatobudsnama píše:Uz 14dni se snazim z ex dostat odpoved co si o mem navrhu mysli, a vic jak tyden zda si budu moci deti nechat na prodlouzeny vikend v kvetnu az bude vdzy v utery svatek. Vubec na tyhle dotazy nereaguje....co a tim ? Jeste pockat a pak proste oznamit,.ze si deti proste beru ?
Mazej na OSPOD.

a) čti čti a čti, abys tušil o co jde a jakým směrem musí tvé kroky vést

b) nejsi v právní bitvě, jsi ve strategicko logické hře a vyhraješ jí, pokud zapojíš hlavu a nebudeš se dopouštět chyb, protože za každou chybu se tady platí

c) chtít vyjádření po matce je píkovina, matka je houno, ona do tohoto vůbec nemá co kecat, důležitý je OSPOD, ten si musíš buď naklonit, nebo sejmout abys našel jiný, který bude tvému návrhu nakloněn

d) Z logiky věci je vyvážená střídavá péče tím nejlepším řešením pro každé dítě (až na výjimky opravdu špatných rodičů). Jenže tento nejlepší zájem dětí zcela ignoruje OSPOD i soud a proto má 90% matek své děti v péči. OSPODbáby jsou mrchy, co nezkušeného obětavého tátu s velkou chutí zaříznou z první dobré. Situace je špatná a je to nerovný boj za který neplatí až tak tátové, ale děti. Děti, které přijdou o své táty...

Hugo76
Stálice fóra
Příspěvky: 113
Registrován: 14 čer 2017 13:32

Re: Stridava pece versus dohoda o svereni deti do pece matky

Příspěvek od Hugo76 » 06 dub 2018 17:54

Tatobudsnama píše:Vidis, a me advokatka rekla ze sanci mam velkou.
Na tohle pozor, advokát je jen podpůrný nástroj, který ideálně nesmí nic zkazit a zasáhnout když je potřeba. Stejně si všechno odmakáš sám. Pro něj je to vždycky kšeft a slíbí klidně i nemožné. Z mých zkušeností záleží (v tomto pořadí): současný stav, soudce, ospod. Něco slibovat je jako věštit z křišťálové koule - střídavá péče zatím není žádné výchozí řešení, žádná norma uspořádání vztahů.

Pavel Soukup
Stálice fóra
Příspěvky: 127
Registrován: 23 lis 2017 11:16

Re: Stridava pece versus dohoda o svereni deti do pece matky

Příspěvek od Pavel Soukup » 07 dub 2018 04:28

Tatobudsnama píše:vidis, a me advokatka rekla ze sanci mam velkou...
Tak jsi ji měl odpovědět super, tak vám zaplatím dvojnásobek, při výhře. Prostě neplatit časově paušálně, ale za výkon. No a to bys koukal, jak by otočila. Žádný advokát by do tohoto nešel.

Odpovědět